نرم افزار حسابداري دورکاري تحت وب چه ميزان مي‌تواند براي کسب وکارها مفيد باشد؟ اجازه دهيد پاسخ اين سؤال را در اين مطلب خدمتتان عرض کنيم. خيلي از افرادي که به شکل دورکاري حسابداري سازمان خود را انجام مي‌دهند، دغدغه دور بودن از محيط کاري و عدم دسترسي به اطلاعات مورد نياز کسب وکار خود را دارند. تيم هوشمند نوين يکي از معضلات بزرگ شما حسابداران عزيز و مديران را حل کرده است.باتوجه به مشکلات موجود براي حسابداراني که به‌صورت دورکاري فعاليت مي‌کنند، تيم طراحي و توليد نرم افزار حسابداري هوشمند نوين راه‌حلي کاملاً کاربردي ارائه کرده است تا ديگر دغدغه‌اي جز حسابداري نداشته باشند و بدون هيچ استرسي و با اسودگي خاطر به فعاليت خود ادامه دهند. اگر شما نيز با اين مشکلات دست و پنجه نرم مي‌کنيد، حتما در ادامه مطلب با ما همراه باشيد!راهکار نرم افزار حسابداري دورکاري تحت وب


حسابدار دورکار کيست؟


افرادي که از دانش حسابداري استفاده مي‌کنند و خارج از محل کار و در زمان دلخواه مشغول به کسب درآمد هستند، دورکار محسوب مي‌شوند. با نرم‌افزارهاي مختلفي اين امر امکان‌پذير مي‌باشد و شما با استفاده از اين ابزار مي‌توانيد در صورت عدم حضور در محل کارتان نيز، به‌حساب‌هاي شرکت رسيدگي کنيد. براي استخدام دورکاري در شرکت‌هاي مختلف مي‌توانيد رزومه خود را ارسال کنيد و در صورت بررسي و موافقت مديريت مجموعه، شما به‌عنوان حسابدار آن شرکت يا پروژه تنها با استفاده از سيستم هاي حسابداري تحت وب، شروع به فعاليت خواهيد کرد.


مشکلات حسابداري به‌صورت دورکاري


اگر حسابدار خبره‌اي هستيد و به‌صورت دورکاري کسب درآمد مي‌کنيد پس با معضلات اين کار آشنايي داريد. بعضي از اين مشکلات را با هم مرور مي‌کنيم.


– حساسيت زياد


هرچند که از محل کار دورباشيد و کارتان را در خانه انجام دهيد اما همچنان حساسيت کار زياد و سنگيني کارها به دوش شماست و ممکن است استرس زيادي داشته باشيد.


– رقابت با فريلنسرها


اگر به‌صورت پروژه‌اي مشغول به کار باشيد و دورکاري کنيد به شما فريلنسر مي‌گويند. همان‌طور که شما به دنبال گرفتن پروژه هستيد، رقباي شما نيز به دنبال کسب درآمد هستند که ممکن است پروژه‌ها را با هزينه کمتري قبول کنند و اين چالشي جدي براي شما به حساب بيايد.


– همگام با تکنولوژي


باتوجه به اينکه به‌صورت دورکاري مشغول به فعاليت هستيد، بايد با تکنولوژي همراه باشيد تا در صورت وم با استفاده از نرم‌افزارهاي مربوط، به سيستم شرکت و يا مشتري خود دسترسي داشته باشيد. فايل‌ها را بدون وقفه ارسال کنيد و داده‌هاي مالي خود را بررسي و جمع‌بندي نماييد. استفاده از يک نرم افزار حسابداري تحت وب مي‌تواند بهترين راهکار براي برطرف کردن مشکلاتتان باشد.


– هزينه به‌روزرساني نرم‌افزارها


هزينه‌هاي به‌روزرساني نرم‌افزارهاي حسابداري را بايد از جيب خود خرج کنيد؛ زيرا خارج از محيط شرکت مشغول به کار هستيد و صرفاً پروژه‌ها و رسيدگي به امور مالي را برعهده داريد. راه حلي که مي‌توان به آن اشاره کرد استفاده از نرم افزار حسابداري تحت وب رايگان است که هزينه‌اي براي شما ندارد بلکه راحتي شما را نيز فراهم مي‌کند.


– اشغال حافظه دستگاه


داده‌هاي پروژه‌ها، حجم زيادي از فضاي سيستم شما را اشغال مي‌کند که آن‌چنان خوشايند نيست. شايد شما دوست داشته باشيد براي فايل‌هاي شخصي فضاي بيشتري داشته باشيد و اطلاعات کاري و شخصي، از يکديگر تفکيک شوند.


 حسابدار دورکار

مشکلات نرم‌افزارهاي حسابداري


باتوجه به حيطه کاري‌تان، احتمالاً با نرم ‌افزار حسابداري شرکتي و يا ديگر سيستم‌هاي حسابداري سروکار داشته‌ايد و از آنها استفاده کرده‌ايد. بسياري از نرم‌افزارهاي حسابداري مشکلات فراواني دارند که به‌ناچار بايد با آنها کنار بياييد. شايد براي بعضي افراد اين سؤال مطرح شده باشد که نرم افزار حسابداري چيست؟ در پاسخ به اين سؤال بايد گفت به‌نوعي از نرم‌افزارهاي کاربردي گفته مي‌شود که امکانات موردنياز يک حسابدار را در دسترس آن قرار مي‌دهند تا به‌خوبي به حساب‌هاي شرکت رسيدگي کند و سرعت کار خود را افزايش دهد.


– هنگ کردن نرم‌افزار


يکي از بارزترين مشکلات نرم‌افزارهاي حسابداري هنگ کردن آن است، به‌طوري‌که شما قادر نيستيد کار ديگري انجام دهيد و عمليات خودتان را به پايان برسانيد. اکنون فرض کنيد روز شنبه است و براي شروع کار پشت ميز کارتان در خانه هستيد. برنامه حسابداري را باز مي‌کنيد و شروع به بررسي حساب‌ها مي‌کنيد. بعد از چند دقيقه کارکردن، سيستم نرم‌افزار به طور کامل هنگ مي‌کند و نمي‌توانيد کار ديگري انجام دهيد. راه‌حل چيست؟ بهترين راه حل براي اين معضل بزرگ، استفاده از نرم ‌افزار حسابداري آنلاين است. حسابداري تحت وب آرزوي شما را برآورده مي‌کند. با استفاده از نسخه‌هاي تحت وب هيچ مشکلي حيطه کاري شما را تهديد نمي‌کند.


– به‌روزرساني نشدن نرم‌افزار


بعد از مدتي کارکردن با نرم‌افزارهاي حسابداري، نياز به امکانات بيشتر و کامل‌تري داريد؛ البته اگر تيم پشتيباني به فکر آپديت کردن نرم‌افزار باشد. اگر به‌روزرساني براي سيستم نرم‌افزاري‌شان تهيه نکرده باشند پس شما بايد اين آرزو را با خود به گور ببريد چون هيچ کاري از دستتان برنمي‌آيد و هميشه در جايگاهي که هستيد درجا خواهيد زد.


– کاربري سخت و دشوار


از مهم‌ترين مشکلات نرم‌افزارهاي حسابداري پيچيدگي آن‌هاست. اين امر باعث شده تا شرکت‌هاي ارائه‌کننده نرم‌افزار، ويديو آموزشي و عکس منتشر کنند تا کار با اين نرم‌افزارها را آموزش دهند. بعضي از نرم‌افزارهاي حسابداري کسل کننده‌اند و پس از مدتي کارکردن با آنها خسته مي‌شويد و دست از کار مي‌کشيد. ما در تيم هوشمند نوين سعي کرده‌ايم تا از اين قبيل مشکلات که موجب آزار کاربران مي‌شود دوري کنيم با اين حال به شما پيشنهاد مي‌کنيم تا قبل از خريد يک سيستم حسابداري خوب، به مشاهده‌ي نسخه دموي رايگان نرم افزارها بپردازيد.


بهترين راه‌حل براي مشکلات دورکاري چيست؟


بهترين راهکار استفاده از نرم افزار حسابداري تحت وب هوشمند نوين است. اين سيستم حسابداري تحت وب شما را قادر مي‌سازد تا بهترين بازدهي را از فعاليت خود داشته باشيد و فقط با استفاده از اينترنت به سيستم حسابداري شرکت‌ها متصل شويد. زمان آن رسيده که از شما بپرسم چرا از برنامه حسابداري تحت وب و حسابداري مالي تحت وب استفاده نمي‌کنيد؟ بيشترين لطفي که مي‌توانيد در حق خودتان انجام دهيد، استفاده از نرم افزار حسابداري دورکاري تحت وب است. بيشترين استفاده را در کمترين زمان ممکن داشته باشيد و بدون استرس و نگراني مشغول به کار شويد.


 


کلام آخر
بهترين راهکار براي برطرف‌کردن مشکلات کساني که حسابدار هستند و به‌صورت دورکاري فعاليت مي‌کنند را معرفي کرديم. اميدوارم با خواندن مقاله باري را از روي دوشتان برداشته باشيم و با استفاده از نرم افزار حسابداري دورکاري تحت وب هوشمند نوين بهترين لحظات کاري‌تان را داشته باشيد.

منبع: https://www.hnovin.com/web-teleworking-accounting-software/


بهترين نرم افزار حسابداري

بهترين نرم افزار حسابداري بازرگاني

بهترين نرم افزار حسابداري پيمانکاري

بهترين نرم افزار حسابداري فروشگاهي را از کجا تهيه کنيم؟

نرم افزار حسابداري در سال 1399 چقدر پردرآمد است؟

بهترين نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين

بهترين نرم افزار حسابداري توليدي

حسابداري ,استفاده ,کار ,تحت ,مشکلات ,دورکاري ,استفاده از ,تحت وب ,افزار حسابداري ,داشته باشيد ,نرم افزار ,افزار حسابداري دورکاري ,مشکلات نرم‌افزارهاي حسابداري ,به‌صورت دورکاري فعاليت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
frectaltarht demagcosul viocuwames اخبار لوازم خانگی etserophi راز خوشبختی (The Secret Of Happiness) دانلود آموزش گفتوگو استرس استرس استرس دو سوته خرید کن تحویل بگیر نرم افزار CRM