نرم افزار حسابداري توليدي ساده هوشمند نوين به نحوي طراحي شده است که مي‌تواند نيازهاي مالي يک شرکت توليدي را به طور کامل مورد محاسبه و بررسي قرار دهد و رويدادهاي مالي يک شرکت را ثبت و ضبط نمايد. به طور کلي براي شرکت در بين رقباي موجود در بازار و پيروز شدن بر آنان، لازم است تا از فناوري‌هاي نوين براي دستيابي به اين منظور استفاده کنيم تا از اين طريق به توسعه کسب و کار خود نيز مدد رسانيم.سيستم حسابداري توليدي ساده اين قابليت را دارد که در برطرف نمودن نيازهاي کارگاه‌هاي توليدي کوچک، موثر واقع شود و با در نظر گرفتن دريافت‌ها و پرداخت‌هاي آنان، به آن‌ها کمک کند. اين نرم افزار، داراي چندين ويژگي است. در ادامه به بيان برخي از ويژگي‌هاي نرم افزار حسابداري توليدي هوشمند نوين خواهيم پرداخت.ويژگي‌هاي نرم افزار حسابداري توليدي هوشمند نوين


1- ترکيب و يا تجزيه مواد با استفاده از نرم افزار حسابداري کارگاه توليدي (شرکت توليدي)


نرم افزار حسابداري توليدي هوشمند نوين داراي چند ويژگي اساسي است. يکي از ويژگي‌هاي اين سيستم که براي رفع نيازهاي مالي شرکت‌هاي توليدي و ثبت و ضبط آن‌ها، تهيه شده، اين است که اين نرم افزار به دو شکل ترکيب و يا تجزيه مواد، طراحي شده است. در اين سيستم، به راحتي مي‌توان انبارهاي مختلف واحد توليدي مورد نظر از قبيل مواد اوليه موجود در انبار، ضايعات آن، محصولات نهايي شرکت توليدي و… را تفکيک و جداسازي نمود. از طرف ديگر با استفاده از تعريف فرمول توليد و ميزان ترکيب مواد با يکديگر، هزينه‌هاي سربار و مستقيم در کليه مراحل کار، محاسبه مي‌شوند و از طرف ديگر صاحبان کسب وکار توليدي، با استفاده از اين سيستم نرم افزاري قادر خواهند بود تا بتوانند بهاي تمام شده محصولات را به صورت کاملا اتوماتيک و به راحتي دريافت نمايند.


2- برطرف کردن نيازهاي واحدهاي توليدي


يکي از ويژگي‌هاي کاربردي نرم افزار حسابداري توليدي رايگان هوشمند نوين اين است که از طريق کاربرد آن مي‌توانيد نسبت به رفع نيازهاي واحدهاي توليدي، اقدام نماييد. از جمله اين نرم افزار مي‌تواند در زمينه محاسبه هزينه‌هاي توليد کالا و فروش محصولات شرکت، مورد استفاده صاحبان کسب و کار و مشاغل توليدي قرار بگيرد.


3- ارزيابي موجودي‌هاي شرکت توليدي


نرم افزار حسابداري توليدي ساده هوشمند نوين مي‌تواند با ارزيابي ميزان موجودي کالاهاي شرکت و محاسبه هزينه‌هاي کالاهاي خريداري شده و يا فروخته شده، به صاحبان مشاغل توليدي، کمک کند. ارزيابي يک کارگاه توليدي و يا شرکت کوچک، بايد هزينه مواد مستقيم و غير مستقيم، دستمزدها و سربار، فرايند توليد کالاهاي نهايي و… را به عنوان بخشي از هزينه توليد، در نظر بگيرد.


برطرف کردن نيازهاي واحدهاي توليدي


4- ثبت دقيق صورت‌هاي مالي شرکت توليدي


دانلود نرم افزار حسابداري توليدي رايگان هوشمند نوين به صاحبان مشاغل توليدي و کارگاه‌هاي کوچک، کمک خواهد کرد تا بتوانند اطلاعات مورد نياز شرکت خود را به صورت کاملا دقيق ثبت و ضبط نمايند. در حقيقت مي‌توان گفت در تمامي واحدهاي توليدي از جمله توليدي‌هاي پوشاک، مصالح ساختماني و… لازم است تا تمامي ثبت‌ها و صورت‌هاي مالي به صورت دقيق نوشته شوند تا صاحبان اينگونه مشاغل بتوانند به راحتي و در پايان سال، با توجه به نوع فرايند و حجم کاري خود، گزارشات صحيح و قابل استنادي به دست بياورند. در واقع صاحبان اين کسب و کارهاي کوچک توليدي و اقتصادي، مي‌توانند با استفاده از اين گزارش‌هاي مالي، استراتژي‌هاي کلان مالي خود را به انجام برسانند و در نهايت، به سرمايه‌گذاري مناسب و مطلوب اقدام کنند.


5- محاسبه هزينه‌هاي مواد خام و اوليه


يکي از ويژگي‌هاي بسيار موثر و مهم که در نرم افزارهاي حسابداري توليدي ما به چشم مي‌خورد اين است که اين نرم افزار به صاحبان مشاغل توليدي اين امکان را مي‌دهد که آن‌ها بتوانند کليه هزينه‌هاي جاري و هم‌چنين هزينه‌هاي آينده مواد اوليه مورد نياز کارگاه توليدي خود را بر اساس داده‌هاي تاريخي، طراحي و مرتب نمايند. به طور کلي، هزينه‌هاي مواد اوليه، با نام هزينه‌هاي مواد خام نيز شناخته مي‌شوند. از اين عامل در کارگاه‌ها و واحدهاي توليدي کوچک به منظور توليد محصول جديد استفاده مي‌شود.


6- محاسبه هزينه‌هاي مستقيم توليد شرکت


نرم افزار حسابداري توليدي خوب بايد اين قابليت را داشته باشد تا بتواند هزينه‌هاي مستقيم در کارگاه توليدي مورد نظر را محاسبه نمايد؛ چراکه اين هزينه‌ها جزء موارد بسيار حياتي و مهم در اين مجموعه‌هاي توليدي به شمار مي‌روند و تاثيري بسيار مهم در روند توليدات دارند؛ بنابراين از طريق بکارگيري نرم افزار حسابداري ساده توليدي هوشمند نوين، اين امکان وجود دارد تا بتوان به محاسبه مواد اوليه پرداخت و ميزان مصرف آن‌ها را نيز برآورد نمود؛ هم‌چنين اعلام کسري‌هاي مربوط به مواد مصرفي، قبل از اتمام موجودي آن‌ها ضرورت دارد. از طرف ديگر لازم است تا اين نرم افزار، هزينه‌هاي مربوط به خريد اجناس را نيز در بر بگيرد؛ بنابراين با استفاده از نرم افزار حسابداري توليدي هوشمند نوين مي‌توانيد به تمامي اين امکانات دسترسي داشته باشيد.


7- محاسبه هزينه‌هاي غير مستقيم توليد


هزينه‌هاي غير مستقيم توليدي، همان‌طور که از نامشان نيز مشخص است، هزينه‌هايي هستند که به طور مستقيم نمي‌توانند در فرايند توليد محصولات، نقش موثر داشته باشند. اما اين عوامل و هزينه‌ها مي‌توانند در فرايند ساخت اين محصولات، اثرگذار باشند. براي نمونه، از جمله اين هزينه‌ها مي‌توان هزينه‌هاي مربوط به تعمير و نگهداري وسائل و تجهيزات را نام برد؛ بنابراين با استفاده از نرم افزار توليدي ساده هوشمند نوين مي‌توانيد تمامي هزينه‌هاي مستقيم و غير مستقيم و جزئي و کلي واحد توليدي خود را ثبت نماييد.


محاسبه هزينه‌هاي غير مستقيم توليد


8- محاسبه هزينه‌هاي سفارش کارگاه توليدي


هزينه‌هاي مربوط به سفارش کار، از جمله هزينه‌هايي هستند که براي نوع خاصي از کسب وکارهاي توليدي مورد استفاده و محاسبه قرار مي‌گيرند. در حقيقت از اين نوع از سيستم حسابداري مي‌توان براي کارگاه‌هايي استفاده کرد که دسته خاصي از محصولات و يا انواع مختلفي از آن کالاها را توليد مي‌نمايند. با استفاده از نرم‌ افزار حسابداري توليدي هوشمند نوين، صاحبان اين کسب وکارها مي‌توانند هزينه‌هاي مربوط به مواد اوليه شرکت توليدي خود را مورد ارزيابي قرار دهند و سرمايه خود را تعيين و مشخص کنند.


 کلام آخر


نرم افزار حسابداري توليدي ساده هوشمند نوين، مي‌تواند به صاحبان مشاغل توليدي کمک کند تا کليه پرداخت‌ها و دريافت‌هاي خود را به صورت کامل و بدون نقص، مورد بررسي، ارزيابي و پيگيري قرار دهند. با استفاده ار سيستم‌هاي حسابداري هوشمندنوين مي‌توانيد به سادگي بر اصل کسب وکار خود تمرکز کنيد. 


منبع:


https://www.hnovin.com/simple-manufacturing-accounting-software/


بهترين نرم افزار حسابداري

بهترين نرم افزار حسابداري بازرگاني

بهترين نرم افزار حسابداري پيمانکاري

بهترين نرم افزار حسابداري فروشگاهي را از کجا تهيه کنيم؟

نرم افزار حسابداري در سال 1399 چقدر پردرآمد است؟

بهترين نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين

بهترين نرم افزار حسابداري توليدي

توليدي ,حسابداري ,نرم ,افزار ,هزينه‌هاي ,استفاده ,افزار حسابداري ,نرم افزار ,حسابداري توليدي ,با استفاده ,خود را ,افزار حسابداري توليدي ,حسابداري توليدي هوشمند ,صاحبان مشاغل توليدي ,توليدي هوشمند نوين،

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
شبنم بهاری propinrochi فایلوکس44 dadikata Python قابلیتهای جدید نرم افزار حسابداری مهران فروردین وبلاگ دبیران شیمی آموزش وپرورش منطقه 9 دانلود فایل های کمیاب برنامه نویس پی اچ پی felezyabarzan99