کرونا به طرز وحشتناکي کسب‌وکارهاي مختلف را دگرگون کرد و از اين ميان مشاغلي که توانسته بودند، مديريت بهتري روي کسب‌وکار خود داشته باشند، توانستند نه‌تنها با اين مشکل بزرگ کنار بيايند، بلکه کسب‌و‌کار خودشان را نيز رشد دادند. بياييد سال جديد را جدي‌تر و حرفه‌اي‌تر شروع کنيم.ويژگي‌هاي ايده‌آل نرم افزار حسابداري هوشمند نوين براي کسب‌وکارها


در اين ميان تيم برنامه‌نويسي هوشمند نوين به‌طور دائم با بهره‌گيري از نيازهاي خاص مشتريان به رفع نيازهاي مالي آن‌ها‌ مي‌پردازد. گروه نرم‌افزاري هوشمند نوين همواره سعي داشته است تا با ارائه نرم‌افزار‌هاي حسابداري قابل اعتماد و کارآمد در سراسر کشور، اطمينان مشتريان خود را جلب و سبب رشد کسب‌و‌کار آن‌ها شود.


استفاده از نرم‌افزارهاي حسابداري حرفه‌اي قابليت‌هاي فوق‌العاده‌اي را در اختيار شما قرار‌ مي‌دهد که موجب آسان شدن عملکردهاي حسابداري و محاسبات سريع و دقيق‌ مي‌شود. در اينجا ما قصد داريم به بخشي از مزايا و امکانات نرم‌افزار حسابداري فروشگاهي و نسخه تحت وب آن اشاره کنيم.


نرم‌افزار حسابداري فروشگاهي از قديم تا نوين


نرم‌افزار‌‌‌هاي حسابداري به‌منظور طبقه‌بندي و انجام محاسبات پيچيده مالي به‌صورت ساده و همچنين خودکار کردن بسياري از عمليات و فرايند‌‌‌هاي مالي طراحي و ارائه شده‌اند. شرکت نرم‌افزاري هوشمند نوين، از سال 1370 تا به الان به‌عنوان يکي از شرکت‌هاي پيشرو و تخصصي در زمينه توليد انواع نرم‌افزارهاي حسابداري شروع به فعاليت کرد.


هوشمند نوين با سابقه‌‌اي قريب به سه دهه فعاليت در زمينه توليد انواع سيستم‌هاي حسابداري، در صدد اين بوده است تا بتواند بخش وسيعي از نيازهاي حسابداران و کسب‌وکارها را برطرف کند. نرم‌افزارهاي هدفمند حسابداري هوشمند‌ نوين، با ارائه راهکارهايي حرفه‌اي و آسان و ماژول‌‌‌هاي مختلف حسابداري، به کسب‌و‌کار شما در انجام محاسبات و حسابرسي سريع برندتان کمک کرده و موجب عملکرد بهتري در مدت‌زمان کمتري مي‌شود.


سعي شرکت نرم‌افزار حسابداري هوشمند نوين همواره بر اين بوده است تا با ايجاد قابليت‌‌‌هاي متفاوت و اثربخش در نرم‌افزار، بتوانيم نقشي در پيشرفت کسب‌وکار شما داشته باشيم. نرم‌افزارهاي حسابداري هوشمند نوين، براي آساني در کارکرد مشتريان خود، کسب‌و‌کار‌‌ها‌‌ مختلف را طبقه‌بندي کرده و اقدام به ساختن نرم‌افزارهاي تخصصي جداگانه، متناسب با نياز مشتريان در زمينه‌‌‌هاي شغلي متفاوت کرده است.


امکانات فوق‌العاده نرم‌افزار حسابداري فروشگاهي هوشمند نوين


امکاناتي از قبيل آلارم تاريخ انقضا محصولات، تعيين چند قيمت براي يك كالا، چاپ اتيكت قيمت براي تمام كالاها، قيمت‌گذاري اتوماتيك و دستي، گزارش‌ها سريع و متنوع، امكان تعريف و چاپ باركد به‌صورت كاملا اتوماتيك، امكان فروش منفي و اصلاح موجودي به‌صورت اتوماتيك، تعيين سقف سفارش، ثبت اسناد حسابداري مانند درآمد، هزينه، پرداخت و دريافت به‌صورت خودکار، صدور فاكتورهاي خريد و فروش و مرجوعي‌ها، نمايش موجودي و گردش کالا، لينک با دستگاه کارت‌خوان و سيستم پوز، تهيه پرينت فاكتور به‌صورت فيش و . از ويژگي‌هاي منحصربه‌فرد سيستم حسابداري فروشگاهي هوشمند نوين هستند.


فضاي رستوران‌ها، سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌ها امروزه بسيار متفاوت از گذشته است.‌‌ تنوع کالاها بالا رفته و مشتريان گزينه‌هاي بيشتري پيش رو دارند و اين باعث افزايش رقابت در بين فروشگاه‌ها شده است.‌‌ با افزايش تنوع محصولات و مجموعاً افزايش محصول، ديگر نمي‌توان مانند گذشته به‌راحتي قيمت و تاريخ توليد و انقضاي محصولات را حفظ نمود، ضمن اينکه در صورت انتخاب محصولات زياد توسط مشتريان نيز، نمي‌توان به‌صورت دستي يک به يک قيمت‌ها را توسط ماشين‌حساب محاسبه کرد چرا که زمان در عصر امروزي بسيار بااهميت است و سرعت عمل نقش بسزايي در جذب مشتريان دارد.‌‌ تلاش براي درک تقاضاي مشتريان و بهبود عملکردهاي فروشگاهي، شما را به سمت استفاده از نرم‌افزارهاي حسابداري فروشگاهي سوق مي‌دهد.‌


وظايف يک نرم‌افزار حسابداري فروشگاهي ايده‌آل


کامل بودن نرم‌افزار حسابداري از اين رو که تمامي زيرشاخه‌هاي حسابداري اعم از حسابداري مالي، حسابداري حقوق و دستمزد، حسابداري انبار، حسابداري دريافت و پرداخت و همچنين حسابداري فروش و . در قالب يک برنامه کامل حسابداري گنجانده شده باشد و تمامي داده‌هاي واردشده در زيرشاخه‌‌‌هاي مختلف بتوانند با هم در ارتباط باشند و به‌نوعي يکديگر را حمايت کنند و بسته به نياز حسابدار هر کدام از زيرشاخه را بتواند فعال يا غيرفعال کند.


نرم افزار حسابداري هوشمند نوين 1


نرم‌افزار حسابداري فروشگاهي ايده‌آل بايد آينده‌نگري کسب‌و‌کارانه داشته باشد که اگر نياز به يک زيرشاخه يا ماژولي بود، بتواند آن را درون خود نرم‌افزار فعال‌سازي کند. حتي ‌اکنون نرم ‌افزار حسابداري تحت وب کار را به‌مرور راحت‌تر از قبل کرده است و کارکنان به‌راحتي مي‌توانند در هر کجاي اين دنياي پهناور وجود داشته باشند، حسابرسي‌ها و وظايف خود را به‌راحتي و حتي در منزل انجام دهند.


يکي از موارد فوق‌العاده مهم در بحث حسابداري مربوط به خروجي گرفتن يا گزارش‌گيري حرفه‌اي و قابل درک براي عموم است يعني اگر شرکتي اقدام به استخدام نيروي حسابدار مي‌کند صرفا جهت گزارش‌گيري است. اين گزارش‌ها در مرحله اول براي مديرعامل مفيد است، از اين جهت که مي‌خواهد آناليز کند که شرکت سودهي يا زيان دارد حساب شرکت‌‌‌هاي طرف قرارداد چقدر ميزان است چه ميزان طلبکار و چه ميزان بدهکار هستند. در مرحله دوم گزارش‌ها حسابداري براي سهام‌داران شرکت مفيد بوده و وضعيت مالي يک شرکت را در طول يک سال مالي (برحسب تعداد روزهايي که شرکت مشخص مي‌کند) نشان مي‌دهد.


نرم‌افزار حسابداري هوشمند نوين، به‌صورت خودکار به ثبت اسناد خريد و فروش و جريان‌هاي حسابداري و مالي کسب‌و‌کار شما مي‌پردازد و با اتصال به دستگاه‌هاي بارکد خوان و همچنين اتصال به دستگاه‌هاي پوز فروشگاهي و کارت‌خوان بانکي، موجب سهولت کارکرد، افزايش عملکرد و بالا رفتن سرعت توسعه کسب‌وکار شما مي‌گردد. نرم‌افزار حسابداري فروشگاهي شرکت نرم‌افزاري هوشمند نوين با دارا بودن ماژول‌هاي کاربردي و حرفه‌اي مناسب با همه فروشگاه‌هاي کوچک و بزرگ طراحي و به شما کمک‌ مي‌کند تا در مدت‌زمان کوتاه‌تر، با هزينه کمتر و بدون خطا، به سوددهي کسب‌وکارتان بپردازيد.


نرم‌افزار حسابداري فروشگاهي آفلاين يا آنلاين؟


 در فروشگاه‌ها، مکان فروش شما کجاست؟‌‌ آيا محصولات يا خدمات شما به‌صورت آنلاين فروخته مي‌شود يا صرفا فروش فيزيکي و آفلاين داريد؟ فرقي ندارد؛ حتي فروشگاه‌هاي آنلاين نيز نياز به يک نرم‌افزار حسابداري، جهت ثبت و نگه‌داري فاکتورها و ديگر داده‌هاي فروش آنلاين دارند.‌‌ نرم‌افزارهاي فروشگاهي هوشمند نوين اين قابليت را براي شما فراهم مي‌آورد تا بتوانيد فروش‌هايي که از سايت شما انجام شده را نيز به‌صورت آني ثبت و بررسي کنيد.‌‌ در سرويس حسابداري آنلاين هوشمند نوين با انتخاب محصول مورد نظر مشتري و خريد آن، به‌صورت خودکار محصول از سيستم انبار شما حذف و به قسمت فروش منتقل خواهد شد که اين امر، از بروز خطاهاي موجودي کالا و ديگر مسائل جلوگيري مي‌کند.


ويژگي‌هاي نرم‌افزار حسابداري فروشگاهي ايده‌آل


صاحبان فروشگاه‌ها به راه‌حل‌هاي کامل و ساده در حوزه حسابداري علاقه‌مند هستند. راه‌حل‌هايي جامع و کامل که نرم‌افزار حسابداري بتواند به همه سؤالات آن‌ها، مانند انبارداري و موجودي، اعلام تاريخ‌هاي توليد و انقضا، سفارش محصولات، پيش‌بيني عادات خريد مشتريان و ارسال پيامک‌هاي جذب‌کننده تخفيف و جشنواره‌ها و … کمک کند.‌‌ از ميان اين سيستم‌‌هاي کاربردي‌‌ مي‌توان به نرم‌افزار حسابداري فروشگاهي، نرم‌افزار حسابداري طلا و جوهرات، نرم‌افزار حسابداري سوپرمارکت، نرم‌افزار حسابداري خياطي، نرم‌افزار حسابداري آشپزخانه و نرم‌افزار حسابداري رستوران هوشمند نوين اشاره کرد.


نرم افزار حسابداري هوشمند نوين 2


حال بايد بدانيم که نرم‌افزار‌هاي فروشگاهي چگونه و با چه ويژگي‌هايي منحصربه‌فردي به رشد و موفقيت کسب‌و‌کار شما کمک مي‌کنند.‌ در اينجا چند ويژگي ايده‌آل در ساختار‌ نرم‌افزارهاي فروشگاهي را به‌اختصار توضيح مي‌دهيم:


مديريت ارتباط با مشتري فروشگاه


با استفاده از نرم‌افزار‌هاي حسابداري، سيستم و مديريت ارتباط با مشتريان نيز به نحوي براي شما فراهم مي‌شود.‌‌ اين امر به شما کمک مي‌کند تا مشتريان و پرسوناي خريد آن‌ها، چگونگي برقراري ارتباط و آنچه را که خريداري مي‌کنند، با مشاهده گزارش‌ها موجود در سيستم مي‌توانيد به‌راحتي پيش‌بيني کنيد.‌‌ نرم‌افزارهاي مناسب فروشگاه‌ها، راهکارهايي عالي براي اتصال معاملات درون فروشگاهي و آنلاين با استراتژي‌هاي بازاريابي و فروش بزرگ‌تر است.


چاپ بارکد و چاپ چک فروشگاه


نرم‌افزار حسابداري فروشگاهي، امکان چاپ بارکد براي مشاغل فروشگاهي را مهيا کرده است تا بتوانند به بهترين و سريع‌ترين شکل ممکن عمليات فروش خود را انجام دهند.


مديريت زنجيره تأمين فروشگاه


هر فروشگاه آنلاين يا آفلاين از ابزارهايي براي مديريت زنجيره تأمين استفاده مي‌کند که شامل مديريت سفارش‌ها، مديريت انبارها و ساير کارکردها است.‌‌ با استفاده از يک نرم‌افزار حسابداري فروشگاهي ايده‌آل مي‌توانيد، به‌سادگي تمامي اين امکانات را باهم در يک جا داشته و انبارها و موجودي‌هاي فروشگاه‌هاي مختلف خود را در يک سيستم ثبت و بررسي کنيد ضمن اينکه با نگه‌داشتن همه داده‌ها و اسناد مالي در يک سيستم، در صرف زمان و هزينه‌هاي خود نيز صرفه‌جويي مي‌کنيد و عملکرد خود را سرعت مي‌بخشيد.‌‌ بررسي و‌ مديريت انبارها به شما کمک مي‌کند تا زماني‌که محصولات کم هستند آن‌ها را به‌موقع شناسايي کنيد.‌


کنترل موجودي فروشگاه


راه‌هاي متفاوتي براي فروش محصولات و خدمات وجود دارد و براي اينکه از موجودي محصولات و خدمات باخبر شويم؛ نياز به راه حلي داريم که به‌صورت لحظه‌اي بتواند مطابق با نيازهاي منحصر‌به‌فرد فروشندگان باشد.‌‌ ممکن است يک فروشگاه، چندين مکان يا انبار براي محصولات خود داشته باشد.‌‌ براي بهبود سودآوري، افزايش محصول و کاهش هزينه‌هاي سربار بهتر است تا از يک راه‌حل حسابداري قوي که بتواند موجودي‌هايتان را نيز رديابي کند، استفاده کنيد.‌


ارائه گزارش‌ ساماندهي‌شده


در برخي مواقع داده‌ها مي‌توانند باارزش‌ترين منابع بيزنس ما باشند.‌‌ براي مديران و صاحبان فروشگاهي يا کساني که مايل به شناسايي بهتر روند کاري خود هستند، تجزيه‌وتحليل و ابزارهاي گزارش دهي مي‌تواند، در جهت سودآوري و تشخيص نقاط ضعف و قدرت فروشگاه، نقش بسزايي داشته باشد.‌‌


اگر به‌دنبال نرم‌افزاري جهت مديريت و ثبت داده‌هاي مالي و حسابداري فروشگاه خود هستيد؛ فهرستي براساس نيازهاي کسب‌و‌کار حرفه‌اي خود تهيه کنيد و به‌دنبال سيستم جامعي باشيد که حتما شامل حسابداري فروش، مديريت ارتباط با مشتري، مديريت انبارها، مديريت زنجيره تأمين، کنترل موجودي و ارائه گزارش‌ها مختلف باشد.‌‌ راه‌حل‌هاي حسابداري شما بايد آسان باشد، نياز به زمان کمي براي يادگيري داشته باشد و به کسب‌وکار شما کمک کند تا بتوانيد رضايت مشتريان خود را به‌خوبي جلب کنيد.‌‌ شرکت هوشمند نوين با ارائه ماژول‌هاي تخصصي در قالب نرم‌افزارهاي جامع حسابداري به شما کمک مي‌کند تا بتوانيد به رشد کسب‌وکار خود کمک کنيد و ساير امکانات يک نرم‌افزار حسابداري فروشگاهي که در زير ليست شده‌اند را با هم مرور مي‌کنيم:  • آلارم تاريخ انقضا محصولات

 • تعيين چند قيمت براي يک کالا

 • چاپ اتيکت قيمت براي تمام کالاها

 • قيمت‌گذاري خودکار و دستي

 • گزارش‌ها سريع و متنوع

 • امکان چاپ بارکد به‌صورت خودکار

 • امکان فروش و اصلاح موجودي به‌صورت خودکار

 • تعيين سقف سفارش

 • نمايش موجودي تعدادي و ريالي و گردش کالا

 • لينک با دستگاه کارت‌خوان و سيستم پوز

 • تهيه پرينت فاکتور به‌صورت فيش پرينت

 • ارائه انواع تخفيف

 • فروش سريع کالاهاي بدون بارکد

 • ثبت تمام عملکرد صندوقداران


حال که خصوصيات و ويژگي‌هاي منحصربه‌فرد يک نرم‌افزار حسابداري فروشگاهي ايده‌آل را کشف کرديد، وقت آن رسيده است که با مراجعه به وب‌سايت نرم‌افزار حسابداري هوشمند نوين اقدام به خريد نرم‌افزار حسابداري فروشگاهي مخصوص کسب‌وکار خود بکنيد.


منبع:


https://virgool.io/@hnovin.com/%D9%88%DB%8C%DA%98%DA%AF%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D9%84-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D9%88%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF-%D9%86%D9%88%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%D9%88%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7-v4bpps0eu1db


بهترين نرم افزار حسابداري

بهترين نرم افزار حسابداري بازرگاني

بهترين نرم افزار حسابداري پيمانکاري

بهترين نرم افزار حسابداري فروشگاهي را از کجا تهيه کنيم؟

نرم افزار حسابداري در سال 1399 چقدر پردرآمد است؟

بهترين نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين

بهترين نرم افزار حسابداري توليدي

حسابداري ,نرم‌افزار ,فروشگاهي ,يک ,‌‌ ,هوشمند ,نرم‌افزار حسابداري ,حسابداري فروشگاهي ,هوشمند نوين ,خود را ,است تا ,نرم‌افزار حسابداري فروشگاهي ,نرم‌افزار حسابداري هوشمند ,حسابداري فروشگاهي ايده‌آل ,مديريت زنجيره تأمين

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
باشگاه برنامه نویسان جوان crazynba خدمات کامپیوتری و اینترنتی الوند نرم افزار کامپیوتر tiam-tm venooshonar EMPERY.ARB انجام پروژه های برنامه نویسی وکیل و مشاور حقوقی متخصص در دیوان عدالت اداری marjanheydari