نرم افزار حسابداري شرکت خدماتي هوشمند نوين به نحوي طراحي شده است که مي‌تواند تمامي محاسبات مورد نياز شرکت‌هاي خدماتي را به راحت‌ترين روش ممکن به انجام برساند. بنابراين با کاربرد اين نرم افزار حسابداري، چنين شرکت‌هايي مي‌توانند به صرفه‌جويي بسيار زيادي در زمان خود دست يابند. از طرف ديگر با استفاده از اين نرم افزار هوشمند، هزينه‌هاي شرکت را نيز با کاهش مواجه مي‌کنند و مي‌توانند صورت‌هاي مالي شرکت خدماتي خويش را به آساني پيگيري نمايند و به امور آن رسيدگي کنند. نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين داراي ويژگي‌هاي قابل توجهي است. از جمله اين ويژگي‌ها اين است که اين نرم افزار به گونه‌اي طراحي شده است که از طريق کاربرد آن، امکان وصول چک، صدور آن، دريافت، عودت، گزارش و سررسيد چک‌ها و…. براي شرکت‌هاي خدماتي فراهم مي‌شود.


نرم افزار حسابداري شرکت خدماتي


شرکت‌ هاي خدماتي چگونه شرکت‌هايي هستند؟


شرکت‌هاي خدماتي به شرکت‌هايي گفته مي‌شود که نيازمند استفاده و به کارگيري مواد اوليه نيستند. در حقيقت فعاليت اساسي چنين شرکت‌هايي، اين است که به خريد و فراهم نمودن وسائل مورد نياز خدماتي و يا ارائه خدمات مختلف اقدام نمايند. بنابراين لازم است حتما هزينه‌اي را براي دستيابي به اين اهداف، در نظر بگيرند. چنين شرکت‌هايي با ارائه اين خدمات، به درآمد و سود دست مي‌يابند.
نرم افزار حسابداري شرکت خدماتي هوشمند نوين در اين زمينه مي‌تواند به صاحبان مشاغل و شرکت‌هاي خدماتي کمک کند؛ چرا که اين نرم افزار از ويژگي مقياس‌پذيري بهره‌مند شده است و از طرف ديگر امکان رشد و گسترش اين نرم افزار نيز در طراحي اوليه آن، در نظر گرفته شده؛ بنابراين، اين امکان وجود دارد که کاربران اين سيستم، بتوانند جزئيات مورد نظر خود را که مطابق با نيازهاي صاحبان کسب وکار است به آن اضافه کنند.


چرا به حسابداري در شرکت هاي خدماتي نيازمنديم؟


به طور کلي مي‌توان گفت تمامي مشاغل، براي انجام امور مالي خود و گزارش‌دهي، به حسابداري نيازمند هستند. از طرف ديگر اين شرکت‌ها براي دريافت و پرداخت وام و کليه روابط بانکي خود مجبور هستند تا از خدمات حسابداري بهره‌مند گردند.
همان‌طور که مي‌دانيم امروزه انجام امور حسابداري هم مانند ديگر خدمات رايج، با استفاده از نرم افزار امکان‌پذير شده است؛ بنابراين انجام امور مالي شرکت‌هاي خدماتي نيز از طريق نرم افزار حسابداري شرکت خدماتي انجام مي‌شود. اين امر موجب مي‌گردد تا حسابداري، آسان‌تر و سريع‌تر از گذشته انجام شود و از طرف ديگر اصول حرفه‌اي اين کار نيز، بيش از پيش رعايت شود.


چرا به حسابداري در شرکت هاي خدماتي


4 ويژگي‌ نرم افزار حسابداري مناسب شرکت هاي خدماتي


• نيازهاي مالي و جزئيات کمتر


مشاغل خدماتي و شرکت‌هايي که به اين منظور توسعه يافته‌اند در مقايسه با شرکت‌هاي توليدي و تجاري و بازرگاني، ممکن است نيازهاي مالي و جزئيات مالي کم‌تري داشته باشند؛بنابراين، نوع نياز آن‌ها به خدمات حسابداري نيز با شرکت‌هاي تجاري متفاوت است. از جمله مشاغل خدماتي مي‌توان به شرکت‌هاي حمل و نقل، خدمات نظافتي، شرکت‌هاي مهندسي و معماري، خدمات کامپيوتري، خدمات حسابداري، خدمات مشاوره و روانشناسي و …. اشاره کرد.
در نرم افزار طراحي شده توسط شرکت هوشمند نوين، تمامي اين شرکت‌ها و خدمات مورد نظر آن‌ها در نظر گرفته شده است. در حقيقت هر يک از مشاغل ذکر شده خدماتي، در اين نرم افزار، سيستم منحصر به فرد خود را دارند.


• هزينه ارائه خدمات و نحوه محاسبه آن


شرکت‌هاي خدماتي براي ارائه هر گونه خدمات خود، از کارمنداني استفاده مي‌کنند و آن‌ها را به استخدام خود در مي‌آورند. بنابراين ارائه خدمات و هزينه‌هاي آنان، از جمله هزينه وکالت، هزينه مشاوره و… توسط حسابداران اين شرکت‌ها مورد بررسي قرار مي‌گيرد. معمولا حسابرسي اين شرکت‌ها ممکن است به صورت هفتگي، ماهانه، ساعتي و… انجام شود که هر يک از موارد ذکر شده نيازمند استفاده از ماژول‌هاي جداگانه است. نرم افزار حسابداري شرکت خدماتي هوشمند نوين براي برطرف کردن نيازهاي هر يک از شرکت‌هاي خدماتي، اين امکان را براي آنان فراهم نموده است تا هر کدام از ماژول‌هاي مورد نياز کسب و کار خود را تهيه نمايند.


• نحوه انجام معاملات در شرکت‌هاي خدماتي


به طور معمول و همان‌طور که مي‌دانيم شرکت‌هاي خدماتي به ارائه خدمات مي‌پردازند و در برابر آن، وجوهي را از مشتريان و متقاضيان خود دريافت مي‌کنند و يا وجوهي را به آنان پرداخت مي‌نمايند. معاملات شرکت‌هاي خدماتي، يا به صورت نقدي ثبت مي‌شود و يا به صورت تعهدي انجام مي‌پذيرد. اين امر به اين معنا است که در زمان ارائه اين خدمت، خدمات بعدي مشتريان رزرو شده است و وجوه مربوط به آن نيز در دوره‌هاي بعدي دريافت مي‌شود.
بنابراين يکي از ويژگي‌هاي اساسي نرم افزار حسابداري شرکت‌هاي خدماتي توسط هوشمند نوين اين است که تمامي اين تراکنش‌ها و صورت حساب‌ها را مي‌توان در اين سيستم حسابداري ويژه، ثبت و ضبط نمود.


خدمات پيوسته شرکت‌هاي خدماتي


• خدمات پيوسته شرکت‌هاي خدماتي


در بسياري از شرکت‌هاي خدماتي، خدمات مورد نظر آن شرکت، به صورت پيوسته انجام مي‌گيرد. چنين معاملاتي ممکن است به صورت‌هاي مختلف هفتگي، ماهانه، چند ماهه، سالانه و… تکرار شود. سيستم نرم افزار حسابداري هوشمند نوين با طراحي ويژه خود، در اين گونه موارد نيز مي‌تواند به شرکت‌هاي خدماتي کمک کند. چرا که در طراحي اين نرم افزار از ويژگي‌هايي از جمله ويژگي تکرار معاملات، استفاده شده است. بنابراين نرم افزار حسابداري خدماتي رايگان هوشمند نوين با ارائه اين خدمت، مي‌تواند پشتيبان مناسبي در ثبت اين معاملات پيوسته باشد.


بنابر آنچه گفته شد شرکت‌هاي خدماتي نيز به انجام حسابداري‌هاي تخصصي در زمينه ماليات، حقوق و دستمزد و ديگر خدمات مالي خود نيازمند هستند تا با به کارگيري آن، بتوانند اسناد و حسابداري مالي خود را ثبت و ضبط نمايند. امور مالي و اسناد حسابداري چنين شرکت‌هايي عبارت است از: ميزان درآمد، هزينه‌هاي شرکت، پرداخت‌ها و دريافت‌ها و… در اين ميان نرم افزارهاي ويژه و تخصصي حسابداري خدماتي با استفاده از قابليت‌هايي که در طراحي آن‌ها به کار رفته است قادرند تمامي اين امور را به صورت کاملا هوشمندانه و اتوماتيک انجام دهند.


 


سخن آخر
نرم افزار حسابداري شرکت خدماتي هوشمند نوين بدين منظور و براي آسان‌تر نمودن ثبت و ضبط اين خدمات و محاسبه کليه امور مالي در اين شرکت‌ها طراحي و توليد شده است. با دانلود نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين و استفاده از آن، صاحبان کسب وکارهاي خدماتي مي‌توانند امور مالي و حسابداري شرکت خود را به صورت اتوماتيک انجام دهند.

منبع:


https://www.hnovin.com/service-company-accounting-software/

بهترين نرم افزار حسابداري

بهترين نرم افزار حسابداري بازرگاني

بهترين نرم افزار حسابداري پيمانکاري

بهترين نرم افزار حسابداري فروشگاهي را از کجا تهيه کنيم؟

نرم افزار حسابداري در سال 1399 چقدر پردرآمد است؟

بهترين نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين

بهترين نرم افزار حسابداري توليدي

خدماتي ,حسابداري ,افزار ,نرم ,خدمات ,شرکت‌هاي ,نرم افزار ,افزار حسابداري ,شرکت‌هاي خدماتي ,شده است ,اين نرم ,شرکت خدماتي هوشمند ,افزار حسابداري خدماتي ,حسابداري خدماتي هوشمند , نرم افزار حسابداري

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
shabnamrayaneh moshaverer110 blowoupquami lluxawbalri تنهای خفته dl قصه نویسی ، داستان نویسی ، خاطره نویسی نوروز 1398 pahnekaviroc serajrayaneh bahar shydab