يکي از پرکاربردترين ابزارها و سيستم‌هايي که در دنياي امروز با توجه به پيشرفت‌هايي که حاصل شده، مورد استفاده قرار مي‌گيرد، نرم افزار حسابداري فروشگاهي رايگان است. در واقع سيستماتيک شدن فرآيندها در سازمان‌ها و شرکت‌ها باعث شده تا کسب وکارها روش هاي سنتي حساب و کتاب را کنار گذاشته و به سمت سيستماتيک شدن قدم بردارند. اصلي‌ترين دليل آن را نيز مي‌توان زمانبر و هزينه‌بردار بودن، عدم رعايت دقت کافي و همچنين عدم کنترل و بررسي دقيق دانست؛ همانطور که ‌مي‌دانيد هرگونه اشتباه در امور مالي مي‌تواند آينده يک کسب وکار را دستخوش تغييرات گسترده نمايد.علاوه بر اين موارد، چه ويژگيهاي ديگري وجود دارد که باعث شده کسب وکارها شيوه سنتي و قديمي خود را کنار گذاشته و به سراغ نرم افزارهاي حسابداري فروشگاهي بروند؟ شرکت هوشمند نوين در نظر دارد تا توضيحاتي در اين زمينه، خدمت شما همراهان گرامي ارائه دهد. با ما همراه باشيد.


اهميت نرم‌افزار حسابداري فروشگاهي رايگان


قبل از اينکه به سراغ ويژگي‌هاي نرم‌ افزار حسابداري فروشگاهي رايگان برويم، بياييد کمي از اهميت آن آگاه شويد. همانطور که در جريان هستيد، مهم‌ترين بخش هر تجارت، حسابداري است. حتي اگر تمامي محصولاتي را که با درصد سود مشخص به مشتري مي‌فروشيد و يا اگر تنها يک محصول با قيمتي مشخص در فروشگاه داريد و به صورت نقدي آن را در اختيار مشتريان قرار مي‌دهيد و هيچگونه ماليات هم پرداخت نمي‌کنيد. باز هم براي محاسبه هزينه‌هايي نظير پرداخت قبض، اجاره، حقوق پرسنل و… به يک نرم افزار حسابداري نياز پيدا خواهيد کرد. اينجاست که استفاده از نرم افزار حسابداري فروشگاهي رايگان اهميت پيدا مي‌کند.


بسياري بر اين عقيده اند که مي‌توانند با استفاده از نرم افزار اکسل و وارد‌کردن بستانکاري، بدهکاري، حساب‌ها و ساير هزينه‌ها نياز خود را برآورده سازند. اما بايد بدانيد اکسل تا زماني مي‌توانند نتيجه بخش باشد که ميزان فروش و توسعه کسب وکارتان پايين باشد. زماني که فروش افزايش پيدا مي‌کند، ادامه اين روند غيرممکن خواهد بود؛زيرا صرف نظر از مشکلات وارد کردن و محاسبه اطلاعات، انجام اين کار، زمان زيادي را از شما يا پرسنل‌‌تان خواهد گرفت.


اهميت نرم‌افزار حسابداري فروشگاهي رايگان

درصورتي که مي‌توانيد از اين زمان براي انجام کارهاي مهم‌تري مانند تبليغات، سئو، برنامه‌هاي توسعه و … استفاده نمائيد؛ پس بهترين گزينه براي شما استفاده از يک نرم افزار حسابداري فروشگاهي رايگان مي‌باشد. در حال حاضر با توجه به تغييرات و تحولاتي که در جهان رخ داده، شاهد انواع مختلفي از نرم افزارهاي حسابداري فروشگاهي هستيم. اما چه ويژگي‌هايي باعث مي‌شود که به سراغ استفاده از آنها برويم؟


اهميت نرم‌افزار حسابداري فروشگاهي رايگان


به طور کلي تا زماني که يک نرم افزار حسابداري فروشگاهي رايگان، مزايايي را با خود به همراه نداشته باشد، افراد به سراغ بهره‌گيري و استفاده از آن نمي‌روند. مهم‌ترين کاري که اين نوع از نرم افزارهاي حسابداري انجام مي‌دهند، ساده‌کردن امور مرتبط با حسابداري است. در واقع حتي آن دسته از افرادي که هيچ تحصيلات و پيش‌زمينه از حسابداري ندارند نيز مي‌توانند به راحتي يک فروشگاه کوچک را مديريت نمايند. اين نرم‌افزارها باعث مي‌شوند تا ديگر زمان خود را به وارد‌کردن فاکتورهاي فروشگاهي آن هم به صورت دستي اختصاص ندهيد. استفاده اين کار نه تنها خطاهاي انساني را به حداقل مي‌رساند بلکه از اتلاف وقت و انرژي نيز جلوگيري مي‌کند.


-حتي از تاخير بروزرساني‌ها نيز جلوگيري به عمل مي‌آورد


به عبارت ساده‌تر اگر صاحبان فروشگاه ‌ها از يک صندوق مکانيزه فروش و يک سيستم رايانه‌‌اي برخوردار باشند به راحتي مي‌توانند از اين نرم‌افزار بهره گيرند. اما مسئله اينجاست که اين نرم افزارها از چه ويژگي‌هايي برخوردارند که باعث شده روش حسابداري سنتي فراموش شود؟ اين ويژگي‌ها عبارتند از:


-ثبت اطلاعات سرعت بالايي پيدا مي کند


به طور کلي فروشگاه‌ها حجم زيادي از خريدها؛ اطلاعات و عمليات‌ها را دارا مي‌باشند. از همين رو يکي از مهم‌ترين موارد، افزايش سرعت وارد کردن اطلاعات است. نرم افزارهاي حسابداري فروشگاهي کمک مي‌کنند تا در ارسال اطلاعات و به ثبت رساندن آنها از سرعت بالا و قابل قبولي برخوردار باشيد.


-گزارشات مفيد و دقيقي را ارائه مي دهد


اصلي‌ترين هدفي که باعث مي‌شود يک فروشگاه، شرکت يا يک کسب وکار به سراغ سيستم حسابداري فروشگاهي برود، دريافت گزارشات مالي است. اين مسئله ارتباط مستقيمي بر عملکرد و حتي تصميمات صاحبان مشاغل دارد. علاوه بر اين، گزارشات ارائه شده توسط نرم افزارهاي حسابداري فروشگاهي؛ گزارشات مانده کالا، گردش کالا، گزارشات کالاهاي پر فروش، کالاهاي کم گردش، کالاهاي پر سود و… را شامل مي‌شود. حتي مي‌توان براي اصناف مرتبط با سوپرمارکت‌ها نيز کالاهاي تاريخ مصرف گذشته و گزارشات حسابداري مانده حساب مشتريان و تامين‌کنندگان را نيز به نمايش درآورد.


نرم افزار حسابداري مناسب فروشگاه هوشمند نوين

-از پشتيباني دقيقي برخوردار است


از جمله مهم‌ترين مواردي که باعث مي‌شود کسب وکارها به سراغ نرم افزار حسابداري مناسب فروشگاهشان بروند، خدمات پشتيباني و خدمات پس ‌از‌ فروش آن است. به طور کلي در زمان نصب تا آموزش و حتي در حين استفاده از اين نرم افزار، نياز به پشتيباني احساس مي‌شود. زماني که يک نرم افزار از تيم پشتيباني متعهد، پاسخگويي به موقع و حتي بروزرساني مطابق با نياز کاربران همراه باشد، مي‌توان گفت که يک نرم افزار قابل قبول بوده و بهره‌گيري از آن بدون استرس است.


کلام آخر


در اين محتوا تا حد امکان در رابطه با نرم افزار حسابداري مناسب فروشگاه، توضيحاتي خدمت شما ارائه داده ايم. با اين حال اگر سوالي ذهن شما را به خود مشغول کرده، توصيه مي‌کنيم به بخش تماس با ما مراجعه کنيد تا کارشناسان ما اطلاعات کاملي در اين زمينه در اختيار شما قرار دهند.


منبع:


https://www.hnovin.com/features-store-accounting-software/


 


بهترين نرم افزار حسابداري

بهترين نرم افزار حسابداري بازرگاني

بهترين نرم افزار حسابداري پيمانکاري

بهترين نرم افزار حسابداري فروشگاهي را از کجا تهيه کنيم؟

نرم افزار حسابداري در سال 1399 چقدر پردرآمد است؟

بهترين نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين

بهترين نرم افزار حسابداري توليدي

حسابداري ,نرم ,فروشگاهي ,افزار ,يک ,استفاده ,حسابداري فروشگاهي ,نرم افزار ,افزار حسابداري ,استفاده از ,به سراغ ,افزار حسابداري فروشگاهي ,حسابداري فروشگاهي رايگان ,افزارهاي حسابداري فروشگاهي ,افزار حسابداري مناسب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
نوشته هایی از پس تجربیات یک آی تی من behincrm فروشگاه بزرگ احسان -فروش انواع سی دی ونرم افزار و ... رحمت الهي maibohmukea حضور و غياب گام آخر (The last step) sahele144 گروه نرم افزاری فرکام دانلود رایگان بهترین فیلم ها با لینک مستقیم