کمپين حسابدار بيست هوشمند نوينبا اطمينان مي توان گفت حسابداري از جمله مهمترين اصول هر کسب‌و‌کار است. هر برندي براي پيشرفت و براي گسترش فروش و درآمد خود بايد به محاسبه اطلاعات و هزينه‌ها بپردازد.


مسلما هرچه فروش افزايش پيدا کند، بررسي تمامي اطلاعات و هزينه‌ها به‌صورت دستي امکان‌پذير نخواهد بود و البته زمان بيشتري به خود اختصاص ميدهد. از همين رو شرکت هوشمند نوين، بهره‌گيري از نرم‌افزار حسابداري هوشمند نوين را به‌عنوان بهترين راهکار پيشنهاد مي دهد. اين نرم‌افزار باعث مي شود کارها با دقت، نظم و سرعت بيشتري پيش برود.


پس اگر شما هم در محاسبه اطلاعات فروشگاه خود از جمله سود و ضرر، موجودي، بدهکاري، هزينه اجاره و حقوق کارمندان و بسياري هزينه‌هاي ديگر به مشکل برخورده‌ايد، اين نرم‌افزار‌ها راه‌ حل مشکلاتتان خواهد بود.


اما آيا فکر کرده ايد براي بهره گيري از اين نرم‌افزار به چه نکاتي بايد توجه کنيم؟ آيا بهره گيري از آن با نتايج مطلوب همراه است؟ در ادامه در نظر داريم توضيحاتي خدمت شما ارائه دهيم. با ما همراه باشيد.


مهم‌ترين ويژگي‌هاي نرم‌افزار حسابداري هوشمند نوين


اين مسئله بر هيچکس پوشيده نيست؛ تا زماني‌که يک محصول يا خدمت، ويژگي مثبت و فوايدي براي افراد يا کسب و کارها به همراه نداشته باشد، افراد به سراغ بهره‌گيري از آن نمي روند. اين مسئله در رابطه با نرم‌افزار حسابداري هوشمند نوين نيز صدق مي کند. پس لازم است با ويژگي‌هاي آن آشنا شويد. اين آشنايي و آگاهي کمک ميکند تا کارها را به بهترين شکل ممکن انجام دهيد و نتيجه به‌ مراتب بهتري را دريافت کنيد. اين ويژگي‌ها عبارت‌اند از:


-گزارش‌هاي تحليلي و کاربردي ارائه ميدهد


در دنياي پيشرفته امروزي، هيچ چيز را نمي توانيد مهمترين ابزار براي رشد يک کسب‌و‌کار پيدا کنيد. مديران در تلاش‌اند تا با به‌کارگيري و تحليل اطلاعات، تصميم‌ گيري هاي خود را به بهترين شکل ممکن افزايش داده و دقيق‌تر و البته آگاهانه تر تصميمات خود را اتخاذ کنند. براساس تحقيقات صورت‌گرفته، چيزي حدود 70 درصد کسب و کارها در سال‌هاي اوليه راه‌اندازي کسب‌و‌کار خود به دليل عدم در اختيار داشتن اطلاعات کافي در راستاي حوزه کاريشان و همچنين عدم تحليل صحيح داده و دستورالعمل‌هاي آن‌ها، دچار ورشکستگي شده‌اند و حتي کار خود را از دست داده‌اند.


از طرف ديگر، تمامي سازمان ها نياز دارند تا گزارش‌ها قانوني خود اعم از گزارش‌ها خريد و فروش فصلي يا ماليات بر ارزش افزوده و همچنين اظهارنامه مالياتي شان را به مراجع ذي‌نفع ارائه دهند. از همين رو نياز است تا محاسبات سود و زيان آن‌ها به‌صورت دقيق و جز به جز محاسبه شود. مسلما انجام اين کار به زمان بسيار زيادي نياز دارد. پس به‌کارگيري نرم‌افزار حسابداري هوشمند نوين کاربردي و مناسب شما را قادر مي سازد در مدت‌ زماني کاملا مناسب، گزارش‌هاي مورد نياز خود را تهيه کنيد و در راستاي رشد سازماني‌تان قدم هايي بلند برداريد. اين ويژگي مثبت باعث شده تا کسب و کارهاي زيادي به سراغ بهره گيري از اين نرم‌افزارها بروند.


-اطلاعات مالي از امنيت بالايي برخوردار است


همان‌طور که گفته شد، داده ها و اطلاعات بخش مالي از جمله مهم ترين و حساس ترين اطلاعات يک سازمان به حساب مي آيند. کوچک ترين اشتباه در آن يا عدم ثبت اطلاعات مالي يا دسترسي آسان آن براي افراد متفرقه مي تواند آسيب‌هاي بسيار جدي را براي کسب و کارها به همراه آورد. اينجا است که نرم‌افزار حسابداري هوشمند نوين تهيه‌شده توسط برند هوشمند نوين وارد عمل مي شود. شايد اين نرم‌افزار همانند ساير ارائه‌دهندگان خدمات که اطلاعات شخصي را ذخيره ميکنند عمل کند؛ اما در حفظ حريم خصوصي و امنيت اطلاعات عملکرد بسيار خوبي دارد. با توجه به اينکه اين مسئله بخشي از اولويت‌هاي بخش حسابداري به حساب مي آيد، نرم‌افزار تهيه‌شده توسط هوشمند نوين بسيار کاربردي است.


همواره اين مسئله را مورد توجه قرار دهيد. اينکه امنيت اطلاعات از موارد قابل ‌توجه در تهيه‌ي اينگونه نرم‌افزارها است و بايد حساسيت زيادي نسبت به آن داشت.


-از يکپارچگي قابل توجهي برخوردار است


اگر به‌عنوان حسابدار مشغول به کار هستيد يا به‌تازگي از اين رشته فارغ‌التحصيل شده ايد. مطمئنا مي دانيد ثبت اسناد مالي در حسابداري به‌تنهايي براي يک سازمان نمي تواند کافي و مناسب باشد. سازمان ها با توجه به حوزه‌هاي کاري متفاوتي که دارند و با توجه به فعاليت‌هاي مختلف، به‌طور دائم بايد عمليات‌هاي چک را کنترل نمايند. حساب‌هاي بانکي، انبارداري، مديريت فروش، خريد از تأمين‌کنندگان، محاسبه دستمزد کارمندان و. را کنترل کنند. تمامي اين اطلاعات در نهايت مي تواند به موجودي‌هاي مالي در يک سازمان تبديل شود.


سيستم‌ حسابداري هوشمند با توجه به يکپارچگي کاملي که در اختيار دارند به کسب و کارها کمک مي کند تا اطلاعات خود را به شيوهاي کاملا منسجم به ثبت برسانند و در نتيجه، از ايجاد دوباره‌‌کاري جلوگيري کنند و اطلاعات را به‌ شکلي کاملا سازمان‌‌يافته‌ تحويل ‌دهند.


-با کسب و کارها سازگارپذير است


هر کسب‌ و‌کار با توجه به حوزه‌‌هاي فعاليت خود، از جمله بازرگاني، شرکتي، استارتاپي، خدماتي و. نيازمند راه‌‌حل‌‌ها و دستورالعمل‌‌هايي، ويژه‌‌ي آن کسب‌ و کار است. نرم‌ افزارهاي حسابداري هم از اين قاعده مستثنا نيستند. به‌عنوان مثال، يک شرکت فعال در حوزه‌ي مالي يا بين‌المللي نيازمند نرم‌‌افزاري است که بتواند موضوعات جاري اين حوزه مانند قيمت ارزها، نرخ تبادلات بين‌المللي و حتي محاسبات vat در کشورهاي خارجي و حتي ايران را به ‌لحاظ مالي مديريت کند.


يکپارچگي نرم افزار حسابداري هوشمندنوين


-گسترش‌پذير است


محال است کسب و کاري را راه‌اندازي کرده باشيد و به ‌دنبال پيشرفت در آن نباشيد. رشد يک شرکت يا سازمان نه‌تنها با افزايش تعداد کارمندان همراه است، بلکه افزايش گردش حساب و صورت‌هاي مالي و البته ميزان خريد و فروش را با خود به همراه دارد. حال ممکن است يک سازمان داراي چهار پرسنل باشد و با يک سيستم حسابداري بتواند فعاليت‌هاي مالي خود را مديريت کند. اما مطمئنا اين تراکنش‌ها به مرور زمان افزايش پيدا خواهند کرد.


پس سازمان شما بايد ماژول‌هاي ديگر از جمله دريافت، پرداخت و. را به نرم‌افزار ساده اضافه کند. نرم‌افزار حسابداري نوين، تهيه‌شده توسط تيم هوشمند نوين مي تواند در اين زمينه به شما کمک کند.


درواقع اين نرم‌افزار به شما يادآور مي شود در طي چند سال گذشته همواره در حال پيشرفت بوده‌ايد، همواره تلاش کرده‌ايد تا به نيازهاي مخاطبان خود پاسخ دهيد و به تبع آن، فروش و درآمدتان را افزايش داده‌ايد. در اين مرحله بايد توجه کنيد نرم‌ افزاري که انتخاب مي‌کنيد صرفا پاسخگوي نيازهاي فعلي کسب‌ وکار نباشد و در آينده‌ بتوانيد اين نرم‌ افزار را رشد کسب‌و‌کار، کنار گذاشته مي‌شود.


در چنين وضعيتي، هزينه‌‌‌ درخور توجهي بابت خريد و آموزش نرم‌ افزار جديد بايد تخصيص يابد. پس بايد توليدکننده‌‌ نرم‌ افزاري را انتخاب کرد که با سبد محصولي مناسب، پاسخگوي سازمان شما در گذر زمان باشد و حسابداران با گسترش کسب ‌و کار نگراني تغيير نرم‌ افزار نداشته باشند.


-داراي ويژگي‌هاي ساده و جذاب است


حسابداري را بايد فعاليتي متمرکز بدانيد. فعاليتي که به‌طور مستقيم با آمار و ارقام در ارتباط بدانيد. فعاليتي خشک که دائما با انواع نمودارها، چارت‌ها و جداول مختلف سروکار دارد و همين مسئله زمان و انرژي زيادي را از افراد مي گيرد. هر چند که اين نمودارها و آمار کمک مي کند تا جذابيت بصري و گرافيکي بهتر و تحليلاتي دقيق تري را به مديران و صاحبان سرمايه نشان دهيد. علاوه بر اين موارد، نرم‌افزار دورکاري به‌عنوان بخشي از نرم‌افزار حسابداري هوشمند نوين شناخته ميشود که کمک مي کند افراد در چنين شرايط سخت، و درست زماني‌که ويروس کرونا تمامي کسب و کارها را تحت تأثير قرار داده و قرنطينه، اين شرايط را دشوارتر کرده، به‌راحتي به انجام کارهايشان بپردازند.


گرافيکهاي هر چند ساده در نرم‌افزارهاي حسابداري باعث ميشود، رابط کاربري آن براي مخاطبان جذاب شده و آن‌ها را از محيط کسل حسابداري، خسته نکند. متخصصان ميتوانند گزارش‌هاي خود را در قالب تصويري مناسب به‌صورت نمودار و چارت فراهم آورند تا از اين طريق درک شفاف‌تري از وضعيت مالي شرکت را به آن‌ها ارائه دهند. چه بسا که اين نرم‌افزارها با فراهم آوردن چنين شرايطي، ميان حسابداران و مديران عالي روابط بهتري را به وجود ميآورد.


نرم ‌افزار دورکاري هوشمندنوين-نرم‌افزار حسابداري دورکاري


اين روزها با توجه به همه‌گيري ويروس کرونا، بسياري از مشاغل به‌صورت دورکاري به انجام کارهايشان مي پردازند. پس استفاده از نرم‌افزار حسابداري دورکاري خيلي دور از ذهن نيست. نرم‌افزارهاي حسابداري تحت ويندوز يا تحت وب به گونه‌اي هستند که به‌راحتي مي‌توان در اکثر شرکت‌ها و سازمان‌ها و فروشگاه‌ها مورد استفاده قرار گيرد. علت آن نيز امکانات و قابليت‌هاي بسيار بالاي آن مي باشد. با کمک سيستم حسابداري هوشمند نوين شما اين توانايي را داريد تا در منزل و به‌صورت دورکاري، به وضعيت مالي شرکت خود سر و سامان دهيد.


اين نرم‌افزار درواقع هيچ محدوديتي را در راستاي دسترسي کاربران پيش روي آن‌ها قرار نمي‌دهد. در اين شرايط نابسمان اقتصادي، ديگر نيازي به تهيه نسخه‌هاي متعدد نرم‌افزار نيست. شما مي توانيد به‌صورت هم‌زمان از تمام شعبات و انبارهاي شرکت يا فروشگاه از يک نرم‌افزار حسابداري استفاده کنيد.


همچنين به‌راحتي در ساير سيستم‌عامل‌ها همون اندرويد و IOS و حتي از طريق مرورگر قابل اجرا مي باشد. مديريت بهتري را در اختيار کارفرماها قرار مي دهد و البته مي‌تواند راندمان کاري را به‌طور قابل توجهي افزايش دهد. براي اينکه بتوانيد از اين نرم‌افزار استفاده کنيد، توصيه مي کنيم به بخش تماس با ما مراجعه کنيد. کارشناسان و متخصصان هوشمند نوين مي‌توانند اطلاعات دقيقي را در اين زمينه در اختيار شما قرار دهند.


کمپين حسابدارِ بيست و پيشنهاد هوشمند نوين براي روز حسابدار


همان‌طور که مي‌دانيد، پانزدهم آذر در ايران به نام روز حسابدار شناخته مي شود. اين گردهمايي از سال 1386 بنا شده و همچنان ادامه دارد. درواقع پس از 30 سال فعاليت فدراسيون بين‌المللي حسابداري، اين سازمان در سال 2007 درنظر گرفت تا از تاريخ 2 تا 8 دسامبر را به‌عنوان هفته جهاني حسابداري معرفي کند. حال برند هوشمند نوين در نظر دارد نرم‌افزارهاي حسابداري خود را در گردهمايي روز حسابدار در کمپيني تحت عنوان کمپين حسابدار 20 به مخاطبان و کاربران معرفي کند. هوشمند نوين قصد دارد تا در اين کمپين بسياري از مواردي که ذهن شما را در خصوص نرم‌افزار حسابداري هوشمند نوين به خود مشغول کرده برطرف سازد. پيشنهاد مي‌کنيم تا شما با شرکت در مسابقه حسابدار بيست و با عضو شدن در شبکه‌هاي اجتماعي هوشمندنوين، جز برندگان خوش شانس کمپين ما باشيد. در صورتي که سؤالي درباره کمپين و نحوه مسابقه داريد به وب‌سايت هوشمند نوين مراجعه کنيد.


کلام آخر


به‌طور کلي حسابداري مالي موضوعي کاملا پيچيده و وقت‌گير است؛ اما اگر بتوانيد يک ابزار حسابداري کارآمد و حساب‌شده را که داده‌ها و ورودي شما را در کسري از ثانيه به خروجي تبديل کند و تحويل دهد، مطمئنا گامي بزرگ براي پيشرفت برداشته‌ايد. نرم‌افزار حسابداري هوشمند نوين که توسط برند هوشمند نوين به دنيا معرفي شده است، از کوچک‌ترين جزئيات گرفته تا بزرگ‌ترين آن‌ها را رديابي مي‌کند و در يک نماي کلي در معرض نمايش قرار مي دهد. با توجه به اين مسئله که نمي‌توان به تمامي نرم‌افزارهاي موجود در بازار اعتماد کرد، نرم‌افزار حسابداري هوشمند شرکت هوشمند نوين با سابقه درخشان و تجربه بي‌نظير خود توانسته اين مشکل را به‌راحتي برطرف کند. براي کسب اطلاعات بيشتر توصيه ميکنيم به بخش تماس با ما يا در قسمت منو به مشاهده دموي رايگان وب‌سايت هوشمند نوين مراجعه کنيد.


منبع:


https://www.zoomit.ir/pr/365599-hnovin-smart-accounting-software/


بهترين نرم افزار حسابداري

بهترين نرم افزار حسابداري بازرگاني

بهترين نرم افزار حسابداري پيمانکاري

بهترين نرم افزار حسابداري فروشگاهي را از کجا تهيه کنيم؟

نرم افزار حسابداري در سال 1399 چقدر پردرآمد است؟

بهترين نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين

بهترين نرم افزار حسابداري توليدي

حسابداري ,مي ,هوشمند ,نرم‌افزار ,نوين ,اطلاعات ,هوشمند نوين ,نرم‌افزار حسابداري ,حسابداري هوشمند ,را به ,خود را ,نرم‌افزار حسابداري هوشمند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
neginerline ir-software فروشگاه سایت بلاگ بیست avayetbiatc nikancrayaneh عرقیات 1 شهر بازی neginkavirest negarehpiz fabirz