شايد حس كنيد حسابداري رستوران پيچيده‌تر و سخت‌تر از حسابداري يك فروشگاه يا مغازه است. اين باور ناشي از آن است كه حسابداري رستوراني داراي بخشي از حسابداري توليد، نگهداري و قيمت تمام شده كه به اختصار حسابداري صنعتي مي‌نامند. نرم افزار حسابداري رستوراني هوشمند نوين با هدف ارائه راهكارهاي هوشمندانه و نوين، اقدام به توليد نرم افزاري به منظور مديريت رستوران‌ها و بهبود در روند ثبت و سفارش رستوران‌ها كرده است. شركت نرم افزار حسابداري هوشمند نوين با شناخت دقيق و صحيح از نيازهاي شما در بازار و به كارگيري آن در توليد محصولات، نرم افزارهاي مديريت رستوران را بعنوان بهترين و كارآمدترين راه حل مديريت رستوران ارائه كرده است.چرا استفاده از نرم افزار حسابداري مخصوص رستوران توصيه مي‌شود؟


شخصي كه سمت حسابداري رستوران را دارد بايد با مفاهيم انبار، مواد اوليه و محاسبه هزينه‌ها بر روي تك تك محصولات رستوران آشنا باشد و با توجه به تمامي ريزه‌كاري‌هاي اين حرفه، محاسبه قيمت تمام شده براي حسابداران كاري بسيار دشوار است.


نرم افزار حسابداري ويژه رستوران براي سهولت عملكرد كاربران اين صنف و دسترسي آن‌ها به منوها طراحي شده است. اين نرم افزار تمامي خريد و فروش، عمليات حسابداري، انبارداري، چك و بانك را انجام مي‌دهد.


نرم افزار حسابداري رستوران تشابه زيادي با نرم افزار حسابداري فروشگاهي هوشمند نوين دارد با اين تفاوت كه اين نرم افزار به منظور استفاده در محيط رستوران‌ها تهيه شده است، حال آنكه اين برنامه مي‌تواند به رستوران‌هاي كوچك و بزرگ، كترينگ، كافي شاپ و آشپزخانه‌ها كمك زيادي كند.


چگونه يك نرم افزار حسابداري رستوران مناسب كسب و كارتان انتخاب كنيد؟


با رقابتي شدن حوزه رستوران و رستوران‌داري، اينگونه كسب و كارهاي مشابه به چيزهايي فراتر از درست كردن غذا و پخت و پز نياز دارند. اينكه بتوانيد يك طرح خوب و يك پلن دقيق و منظم براي انجام برنامه‌هاي خود داشته باشيد مي‌تواند نقش موثري در رونق كسب و كارتان داشته باشد. رستوران‌داران بايد همواره نگاهي به ليست درآمدهاي رستوران و هزينه‌هاي خود بياندازند تا اين توانايي را داشته باشند كه آگاهانه داده‌هاي مالي را بررسي كنند و براي آنها تصميم‌گيري نمايند. براي اينكه رستوراني كه با سرمايه‌هاي كم يا زياد خود مي‌سازيد در آينده موفق شود و با مشكلات مختلف روبرو نشود، بهتر است از نرم افزار مناسب رستوران استفاده نماييد.نسخه رستوراني نرم افزار حسابداري هوشمند نوين


 


نسخه رستوراني نرم افزار حسابداري هوشمند نوين


نسخه رستوراني نرم افزار حسابداري هوشمند نوين، كاملا منطبق بر نيازهاي رستوران ها طراحي شده است. سرعت بسيار بالا، رابط كاربري گرافيكي و مبتني بر رنگ بندي، قابليت انتقال مبلغ به كارتخوان بانكي، قابليت اتصال به كالر آي دي و شناسايي مشتري تماس گيرنده از شماره تلفن، ايجاد اشتراك براي مشتريان، اتصال به چندين چاپگر در آشپزخانه ها، پيشخوان و صندوق تنها بخشي از امكانات جامع نرم افزار اتوماسيون رستوران هوشمندنوين مي باشد. در نرم افزار حسابداري رستوراني نوين، قادر به ثبت تمام عمليات مالي نيز خواهيد بود. ثبت اسناد دريافت-پرداخت، تعريف حساب هاي بانكي و دسته چك ها، اسناد دريافتني، اسناد پرداختني و ساير عمليات مربوط به امور مالي، در نرم افزار رستوران و كافي شاپ هوشمند نوين به ساده ترين شكل ممكن قابل ثبت است.


ويژگي هاي يك نرم افزار حسابداري رستوراني خوب
  • هم قدم در راستاي خدمات رستوراني
شركت هوشمند نوين در تلاش بوده است تا با بكارگيري جديدترين تكنولوژي‌هاي روز دنيا در حوزه برنامه نويسي، نرم‌ افزار مناسب رستوران خود را كارآمد و مورد نياز صنعت رستوران ارائه نمايد.
  • يكپارچگي اطلاعات مديريت
هوشمند نوين همواره تلاش نموده است تا با يكپارچه سازي مديريت فروش سيستم‌هاي خود، نيازمندي‌هاي مديران رستوران‌هاي زنجيره اي را برطرف نمايد.
  • جامع بودن گزارشات
شركت هوشمند نوين همواره در تلاش است تا مطابق با نياز مديران گزارشات جامعي از قسمت‌هاي مختلف رستوران اعم از انبار، فروش، و حسابداري در مجموعه نرم افزار رستوران خود ارائه نمايد.
  • پشتيباني در تمامي روزهاي هفته
ما تلاش نموده ايم تا با استقرار و اعزام كارشناس پشتيباني حتي در روزهاي تعطيل بصورت تلفني و حضوري همواره حامي مشتريان عزيز باشيم. شركت نرم افزاري هوشمند نوين در تلاش است تا با پيگيري و پشتيباني كارشناسان حاذق خود، همواره حامي مشتريان عزيز و گرامي باشد؛ چرا كه، ارائه خدمات پس از فروش با سرعت و كيفيت خوب، يكي از اساسي ترين نيازهاي مشتريان محسوب مي‌شود. رضايت شما موجب مي‌شود تا ما بتوانيم به هدف خود، كه رضايتمندي مشتريان است، برسيم و از سيستم حسابداري ما به عنوان بهترين نرم افزار حسابداري ياد شود.
  • استفاده آسان
نصب و استفاده از نرم افزار بايد آسان و كاربر پسند باشد. اين ها بخش كوچكي از ويژگي هاي يك نرم افزار حسابداري خوب بود.در ادامه به امكانات قابل توجه اين نرم افزار اشاره مي‌كنيم.


امكانات نرم افزار حسابداري رستوراني


• ثبت خريد مواد اوليه


• گروه بندي مواد غذايي


• امكان تعريف وگروه بندي مشتركين رستوران


• قابليت تعريف منوي غذا


• ثبت فاكتورفروش سريع جهت ارائه خدمات با سرعت بالا


• ثبت پيك ارسال غذا در فاكتور و نحوه دريافت مبلغ


• امكان مجوز فروش براي روز و ساعت خاص


• تعريف غذاي روزانه و ويژه


• جابجايي گروه كالاها به صورت حركتي


• قرار گيري گروه كالاها در هرجايي از صفحه نمايش


• اختصاص رنگ و شكل مجزا به هر يك از گروه‌هاي كالايي


• امكان قابليت پرداخت بدون كارت در نمايشگر دوم


• تعريف درآمد و هزينه


• گزارش لحظه اي موجودي انبار


• حواله‌هاي پرداختي و دريافتي


• ثبت چك‌هاي دريافتي و پرداختي


• گزارش دهي كاركرد كاربران، گزارش سابقه ثبت كليه عمليات توسط كاربران


• محاسبه موجودي آينده و موجودي ميانگين ماهانه بانك‌ها


• صورت سود و زيان


• محاسبه و نمايش سود در فاكتور فروش، نمايش سابقه فروش يك كالا به يك شخص در فاكتور


• ترامه پايان دوره


چه مواردي در انتخاب يك نرم افزار حسابداري رستوراني براي شما از اهميت ويژه اي برخوردار است؟ يك نرم افزار خوب چه ويژگي‌‌هايي بايد داشته باشد؟ تحقيق و يافتن يك نرم افزار حسابداري ويژه رستوران ممكن است كار كسل كننده و سختي به نظر برسد اما با انتخاب درست مي‌توان در زمان، كار و هزينه‌ها صرفه‌جويي كرد. پس براي انتخاب يك نرم افزار رستوراني بايد وقت گذاشت و از تجربيات ديگر افرادي كه در اين حوزه مشغول به فعاليت هستند استفاده كرد. يك نرم افزاري حسابداري كه مناسب كسب و كار همكاران و صاحبان رستوران‌ها است وما مناسب رستوران شما نيست. مشاوره گرفتن از شركتي معتبر كه پشتيباني خوبي از نرم افزارهاي حسابداري داشته هميشه بهتر از انتخاب‌هاي از روي احساس و يا با اطلاعات محدود است.


منبع:


https://www.hnovin.com/ac/restaurant-accounting-software/

بهترين نرم افزار حسابداري

بهترين نرم افزار حسابداري بازرگاني

بهترين نرم افزار حسابداري پيمانکاري

بهترين نرم افزار حسابداري فروشگاهي را از کجا تهيه کنيم؟

نرم افزار حسابداري در سال 1399 چقدر پردرآمد است؟

بهترين نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين

بهترين نرم افزار حسابداري توليدي

نرم ,افزار ,حسابداري ,رستوران ,يك ,كه ,نرم افزار ,افزار حسابداري ,يك نرم ,هوشمند نوين ,حسابداري رستوراني ,افزار حسابداري رستوراني ,افزار حسابداري رستوران ,افزار حسابداري هوشمند ,افزار مناسب رستوران

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
طراحی سایت فروشگاهی کارآفرینی عمومی خرید اینترنتی کتابخانه عمومی شهید مطهری جاجرم golbargepayiz minoorytc medadrangys یگان فیلم - معرفی فیلم و سریال ایرانی بهین افراز ایده پردازان نوین خاور زمین