مديريت قراردادها با نرم افزار حسابداري پيمانکاري


بسياري از فعاليت‌هايي که امروزه در فضاي کسب و کار با آن مواجه هستيم‌‌‌‌، ‌‌از طريق قراردادهاي پيمانکاري مديريت مي‌شوند. اما آيا فکر مي‌کنيد که تنظيم اين قراردادها کار ساده‌اي است؟ اگر در طول سال‌هاي کاري‌تان با قراردادهاي توليد کالا‌‌‌‌، ‌‌ساخت و ساز‌‌‌‌، ‌‌حمل و نقل و… روبرو شده باشيد پاسخ‌تان به اين سوال منفي است. نرم‌افزار حسابداري پيمانکاري هوشمند نوين‌‌‌‌، ‌‌ابزاري قدرتمند براي مديريت مالي همزمان چندين پروژه پيمانکاري است. يکي از دغدغه‌هاي مهم مشاغل پيمانکاري طي سال‌هاي اخير‌‌‌‌، ‌‌خريد يک سيستم حسابداري پيمانکاري بوده است؛ نرم افزاري که علاوه بر سادگي مي‌بايست امکان ثبت‌‌‌‌، ‌‌طبقه بندي و گزارش‌دهي براي اين قبيل کسب و کارها فراهم‌ کند. برنامه حسابداري پيمانکاري هوشمندنوين‌‌‌‌، ‌‌ابزاري قدرتمند به جهت مديريت مالي همزمان چندين پروژه پيمانکاري حتي به صورت همزمان است. بسته‌هاي نرم افزاري حسابداري هوشمند نوين‌‌‌‌، ‌‌ماژول‌هاي مالي و عملياتي بسياري را به صورت تخصصي براي کسب و کارهاي مختلف ارائه مي‌دهند. برنامه حسابداري پيمانکاري‌‌‌‌، ‌‌به طور خاص با توجه به نيازهاي پيمانکاران طراحي و در بازار ارائه شده است. سيستم‌هاي پيمانکاري به برنامه ريزي وظايف و اهدافتان کمک مي‌کند‌‌‌‌، ‌‌چشم اندازهاي بهتري از آينده شغلي‎تان ايجاد مي‌کند و موجب مي‌شود تا کنترل بهتري بر روي هزينه‌هاي کسب و کار خود داشته باشيد.


کاربران نرم‌افزارهاي حسابداري ممکن است به دنبال بهبود هزينه‌هاي شغلي يا راهي براي پيش بيني بهتر تخمين‌هاي خود باشند. با استفاده از سيستم‌هاي مالي مي‌توانيد به جنبه‌هاي مختلف پيمانکاري مانند لوله‌کشي‌‌‌‌، ‌‌برق‌کاري‌‌‌‌، ‌‌رنگ و گچ‌بري‌‌‌‌، ‌‌ديزاين‌هاي داخلي ساختمان‌ها‌‌‌‌، ‌‌عمليات ساخت راه‌‌ها و مترو و حتي شغل‌هاي پيمانکاري در حوزه ساخت سايت‌‌ها و ارتقا آن‌ها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نيز بپردازيد. همانطور که گفته شد براي انجام برخي فعاليت‌‌ها نياز به شرکت‌هاي پيمانکاري داريم که به چگونگي انجام فرايندهاي درخواست شده واقف باشند. اين قراردادها مي‌توانند رسمي باشند‌‌‌‌، ‌‌مانند قراردادي که توسط تيمي از وکلا تهيه شده باشد يا يک قرارداد غير رسمي مانند توافق بين مشتري ‌‌و پيمانکار باشد. قراردادها توضيح مي‌دهند که چگونه و در چه زماني کار شروع و پايان مي‌يابد‌‌‌‌، ‌‌طرفين چه مسئوليت هايي در قبال هم دارند‌‌‌‌، ‌‌هزينه‌هاي جانبي بر عهده مشتري است يا تيم پيمانکاري و اگر نتايج مورد انتظار اتفاق نيفتد‌‌‌‌، ‌‌چه دستورالعملي بايد انجام شود؛ بنابراين‌‌‌‌، ‌‌قراردادها از اهميت بالايي برخوردار هستند. عجيب است که با وجود اهميت بالاي اين قراردادهاي پيمانکاري‌‌‌‌، ‌‌چگونه برخي شرکت ها‌‌‌‌، ‌‌هنوز هم فرآيندهاي خود را به صورت دستي و چاپي مديريت و نگهداري مي‌کنند. استفاده از نرم افزار حسابداري پيمانکاري هوشمند نوين به شما در ثبت دقيق و نگهداري مطمئن اين اسناد کمک مي‌کند.


3 نکته ارزشمند در نرم افزار حسابداري خدماتي


هدف اصلي مشاغل خدماتي، ارائه خدمات به صورت کامل يا جزئي است. سيستم حسابداري هوشمند نوين به منظور رفع نيازهاي هر يک از مراکز خدماتي، امکان درخواست هرکدام از ماژول‌‌‌هاي مورد نياز کسب و کار شما را ارائه مي‌دهد. پکيج خدماتي نرم‌افزار حسابداري هوشمند نوين‌‌‌‌، ‌‌با کاربري ساده در ثبت و ذخيره سازي اطلاعات مالي‌‌‌‌، ‌‌کنترل ميزان ورود و خروج نقدينگي و .گزارش‌هاي دقيقي را درباره‌ عمليات مرتبط با چک‌هاي دريافتي و پرداختي و جنبه‌هاي ديگر محاسبات براي شما فراهم مي‌آورد. سيستم حسابداري خدماتي ما‌‌‌‌، ‌‌ارائه گزارشات مربوط به فروش خدمات‌‌‌‌، ‌‌اطلاعات مالي منسجم و به‌ هنگام را براي شما به ارمغان مي‌آورد.عملکردها و فعاليت‌هايي که در شرکت‌ها و موسسات خدماتي صورت مي‌گيرد‌‌‌‌، ‌‌علاوه بر ايجاد درآمد موجب صرف هزينه‌‌‌‌، ‌‌اموري دارايي‌‌‌‌، ‌‌ايجاد بدهي و. نيز مي‌شود؛ بنابراين‌‌‌‌، ‌‌براي پيگيري‌‌‌‌، ‌‌ثبت و مديريت حساب‌ها نيازمند يک نرم‌افزار حسابداري جامع خواهيد بود. حسابداران مجموعه ها‌‌‌‌، ‌‌با استفاده از امکانات نرم‌افزار حسابداري خدماتي بايد بتوانند اطلاعات مالي شرکت را به راحتي و با سرعت و دقت بالا‌‌‌‌، ‌‌ثبت و روند کارهاي جاري را دنبال کنند تا در فعاليت‌هاي مالي شرکت وقفه‌اي ‌‌به وجود نيايد.


قابليت‌هايي نظير ثبت مشتريان‌‌‌‌، ‌‌کالاها‌‌‌‌، ‌‌خدمات و حساب‌‌ها در سه سطح، تهيه‌ي در لحظه‌ي صورت حساب مشتريان، ثبت اسناد حسابداري مانند درآمد‌‌‌‌، ‌‌هزينه‌‌‌‌، ‌‌پرداخت و دريافت به صورت اتوماتيک، تعيين مدل‌هاي گوناگون پورسانت، امکان پيوست ضميمه‌‌ها به اسناد حسابداري، ايجاد فاکتور فروش‌‌‌‌، ‌‌مرجوعي و پيش فاکتور، ارائه گزارش فاکتورهاي فروش و مرجوعي، ترامه منطبق با استانداردهاي حسابداري و گزارشات امور مالي و حسابداري، تعيين چند قيمت براي خدمات قابل انعطاف و . موجب مي‌شود تا شرکت‌هاي خدمات محور همواره نياز به يک نرم افزار حسابداري خدماتي را حس کنند.


 


مديريت مبادلات با نرم افزار حسابداري بازرگاني


امروزه شرکت‌هاي بازرگاني جز ارکان اصلي اقتصاد هر کشور به حساب مي‌آيند. در اين صنف شغلي به دليل گردش مالي بالا‌‌‌‌، ‌‌حسابداري‌‌‌‌، ‌‌موضوعي مهم و حياتي تلقي مي‌شود. در حسابداري بازرگاني‌‌‌‌، ‌‌مد نظر قرار دادن درآمد حاصل فروش کالاها بسيار پر اهميت بوده و از اصول مهم حسابداري به حساب مي‌آيد ضمن اينکه مبادلات کالاها هميشه به واسطه پول نقد انجام نمي شود؛ بلکه بخش مهمي از خريد و فروش کالاها نيز به صورت فروش اعتباري در شرکت‌هاي بازرگاني انجام مي‌شود. هزينه‌هاي شرکتي‌‌‌‌، ‌‌يکي از عوامل مهم دخيل در تعيين سود و زيان شرکت‌هاي بازرگاني است. در اين قبيل شرکت‌ها‌‌‌‌، ‌‌هزينه‌‌ها بايد به دو دسته کالاهاي فروش رفته و هزينه‌هاي عملياتي و بهاي اجناس تقسيم گردد. عامل دوم تعيين کننده سود و زيان در شرکت‌هاي بازرگاني‌‌‌‌، ‌‌بهاي تمام شده کالاهاي به فروش رسيده اند.شرکت‌‌ها از لحاظ نوع فعاليت به سه دست?? خدماتي‌‌‌‌، ‌‌بازرگاني و توليدي تقسيم مي‌شوند. هر شرکتي که به خريد و فروش کالا بپردازد در شمار شرکت‌هاي بازرگاني قرار مي‌گيرد. شرکت‌هاي بازرگاني شامل بازرگاني داخلي‌‌‌‌، ‌‌خارجي‌‌‌‌، ‌‌فرعي‌‌‌‌، ‌‌کسبه جزئي و ديگر شرکت‌‌ها مي‌باشند. فعاليت اصلي اينگونه شرکت‌‌ها خريد انواع مواد خام‌‌‌‌، ‌‌فراورده‌ها‌‌‌‌، ‌‌کالاهاي ساخته شده از توليدکننده و يا عمده فروش و عرض?ي آن به خريدار است. اين گونه شرکت‌‌ها اغلب در شکل و محتواي کالاهايي که خريداري و به فروش مي‌رسانند تغييري ايجاد نمي‌کنند‌‌‌‌، ‌‌بلکه کالاها را خريداري‌‌‌‌، ‌‌حمل و انبار نموده و به مشتريان تحويل مي‌دهند. اينگونه گفته مي‌شود که شرکت‌هاي بازرگاني واسطه انتقال و عرض?? کالا از توليدکننده به مصرف کننده هستند‌‌‌‌، ‌‌چون زماني که کالا را از ديگران خريداري ميکنند‌‌‌‌، ‌‌نقش خريدار و زماني که آن را به سايرين مي‌فروشند‌‌‌‌، ‌‌نقش فروشنده را دارند.


شما مي‌توانيد براي رشد و بهبود روند کاري خود از نرم افزار حسابداري بازرگاني هوشمند نوين با امکاناتي چون ارائه گزارشات سود و زيان عمليات بازرگاني‌‌‌‌‌، ‌‌امکان صدور همزمان يا غير همزمان اسناد مالي‌‌‌‌‌، ‌‌امکان انجام عمليات بازرگاني ارزي و ريالي و ثبت اسناد مالي مرتبط به صورت خودکار‌‌‌‌، ‌‌امکان ثبت زمانبندي‌هاي تحويل کالا و گزارش‌هاي مرتبط‌‌‌‌، ‌‌ثبت فاکتور‌‌‌‌، ‌‌استعلام‌‌‌‌، ‌‌قرارداد و تعديلات خريد و . استفاده نماييد.


 


نرم افزارهاي هوشمند نوين و بهبود مديريت همه جانبه داده‌هاي ماليدر گذشته‌‌‌‌، ‌‌مديران و حسابداران اغلب فاکتورها‌‌‌‌، ‌‌توافق نامه‌ها‌‌‌‌، ‌‌چک‌ها‌‌‌‌، ‌‌رسيدها و تمامي اسناد خود را در پوشه‌هاي مختلف و در کشو يا اتاقي نگهداري مي‌کردند. امروزه با به روز شدن تکنولوژي و ماشيني شدن کارها اين شيوه مديريت قراردادها مي‌تواند مشکلات زيادي را به همراه داشته باشد ضمن اينکه موجب سردرگمي نيز مي‌گردد. حسابرسي اشتباه مي‌تواند به راحتي يک کسب و کار را فلج کند و به سمت ورشکستگي سوق دهد.مطلع بودن مديران از بار سنگين ثبت و مديريت قراردادها و صوتحساب‌هاي مالي‌‌‌‌، ‌‌و ريسکي که صرفاً مديريت کردن نادرست اسناد به وجود مي‌آورد‌‌‌‌، ‌‌موجب مي‌شود که بسياري از نهادها از سيستم‌هاي حسابداري خوب و دقيق براي حفظ داده‌هاي مالي خود استفاده کنند. سيستم‌هاي حسابداري اغلب به صاحبان کسب و کارها نويد صرفه جويي در زمان‌‌‌‌، ‌‌کاهش هزينه‌هاي اضافي‌‌‌‌، ‌‌تهيه گزارشات جامع و کاهش ريسک را مي‌دهد.


در پاسخ به افزايش تقاضاي نرم افزارهاي حسابداري‌‌‌‌، ‌‌بسياري از شرکت‌‌ها اقدام به توليد نرم افزارهايي جهت بهبود کار حسابداران نموده اند. امروزه صدها سيستم حسابداري وجود دارد که همه آن‌ها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خدماتي را ارائه مي‌دهند و هر يک براي تمايز با يکديگر رقابت مي‌کنند تا اطمينان از نيازهاي اصلي يک مدير قرارداد برآورده مي‌شود. هوشمند نوين‌‌‌‌، ‌‌نرم افزاري ساده و کاربرپسند در حوزه حسابداري و مديريت مالي است و پاسخگوي نيازهاي تمامي‌کسب‌وکارها اعم از کوچک‌‌‌‌، ‌‌متوسط و بزرگ خواهد بود. نرم افزار‌هاي جامع حسابداري هوشمندنوين با حفظ انسجام و يکپارچگي در سيستم‌هاي اطلاعات‌‌‌‌، ‌‌به کاربران خود اين امکان را مي‌دهد‌‌‌‌، ‌‌تا امور مالي خود را به سادگي سامان دهي کنند و اطلاعات مربوط به خريد و فروش و ساير موارد حوزه مالي کسب وکار خود را مديريت نمايند.


نرم افزار حسابداري شرکتي‌‌‌‌، ‌‌بازرگاني‌‌‌‌، ‌‌توليدي‌‌‌‌، ‌‌فروشگاهي‌‌‌‌، ‌‌پيمانکاري‌‌‌‌، ‌‌صنعتي‌‌‌‌، ‌‌خدماتي و همچنين نرم افزارهاي مالي خزانه داري‌‌‌‌، ‌‌انبارداري و حقوق و دستمزد‌‌‌‌، ‌‌با بيش از سيزده هزار کاربر فعال‌‌‌‌، ‌‌نمونه‌اي از راهكار مالي مطمئن و در عين حال بسيار ساده‌اي ‌‌است که هوشمند نوين براي مديريت و رونق كسب و كار شما ارائه نموده است.


هوشمندانه در عصر نوين حسابداري کنيد!


هوشمند نوين در ابتداي فعاليت خود‌‌‌‌، ‌‌به طراحي و ساخت نرم افزارهاي عمومي حسابداري پرداخته و رفته رفته با به روز شدن تکنولوژي اقدام به ارائه نرم افزارهاي تخصصي‌‌‌‌، ‌‌متناسب با نيازهاي مشاغل مختلف نموده است. با گذشت بيش از 30 سال از فعاليت هوشمند نوين و با توجه به نياز مشتريان‌‌‌‌، ‌‌پکيج‌هاي مختلفي راه اندازي و تيم برنامه نويسي و پشتيباني ما ارتقا يافت. ما امروز مفتخريم که بعنوان يک تيم بزرگ‌‌‌‌، ‌‌خدمات متنوعي در حوزه نرم افزارهاي مالي و حسابداري به مشتريان عزيزمان ارائه نماييم.


هوشمند نوين با تکيه بر علم‌‌‌‌، ‌‌تجربه و مشتري مداري خود توانسته است‌‌‌‌، ‌‌افتخار همراهي با بيش از 13,000 کاربر و 31 شعبه فعال در سطح کشور را کسب نموده و مجموعه‌اي ‌‌از نرم افزارهاي حسابداري تخصصي را در اختيار کسب و کارها قرار دهد. وجه تمايز ما‌‌‌‌، ‌‌اعتقاد ما به صداقت و شفافيتي که در ارتباط با مشتريانمان در دستور کار خود قرار داده ايم. ما مفتخريم که بعنوان يکي از قديمي ترين شرکت‌هاي سازنده برنامه‌هاي مالي و حسابداري‌‌‌‌، ‌‌مشتريان خود را از نرم افزارهاي ارائه شده در بازار راضي نگهداشته و به خوبي پشتيباني‌هاي لازم را انجام دهيم. هوشمند نوين به عنوان يکي از شرکت‌هاي طراحي و ارائه نرم افزار حسابداري‌‌‌‌، ‌‌درک عميق و کاملي از نيازها و ابزارهاي مورد نياز بازار در حوزه خدمات حسابداري و مالي داشته و به دنبال همکاري پاياپاي با فعالان حوزه حسابداري فروش در تما‌مي‌شهرها ‌مي‌باشد تا با استفاده از مهارت‌هاي آنان بتوان طيف وسيعي از مشاغل نيازمند اين نرم افزار را در‌برگيريم.


خدمت به حسابداران در حوره حسابداري


هوشمند نوين‌‌‌‌، ‌‌نرم افزاري ساده و کاربرپسند در حوزه حسابداري و مديريت مالي است و پاسخگوي نيازهاي تمامي‌کسب‌وکارها اعم از کوچک‌‌‌‌، ‌‌متوسط و بزرگ مي‌باشد. نرم افزار‌هاي جامع حسابداري هوشمند نوين با حفظ انسجام و يکپارچگي در سيستم‌هاي اطلاعات‌‌‌‌، ‌‌به کاربران خود اين امکان را مي‌دهند‌‌‌‌، ‌‌تا امور مالي خود را به سادگي سازمان‌دهي نموده و اطلاعات مربوط به خريد و فروش و ساير موارد حوزه مالي کسب وکار خود را مديريت نمايند. امروزه در بازار‌‌‌‌، ‌‌سيستم‌هاي حسابداري مي‌توانند سازمان‌ها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و کسب وکارهاي متعددي را تحت پوشش خود قرار دهند. از شرکت‌هاي کوچک، که در تلاشند تا معدود قراردادهاي اصلي کسب و کارشان را حفظ کنند؛ تا سازمان‌ها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ي بزرگ با پرسنل زياد که روزانه قراردادهاي بسياري را با شرکت‌هاي بين المللي رد و بدل و ثبت مي‌کنند؛ مي‌توانند از اين برنامه ها بهره کافي را ببرند.


با استفاده از نرم افزار‌هاي حسابداري مي‌توانيد وضعيت مالي کسب و کارتان را به صورت دقيق ثبت و بررسي نموده و خطا و هزينه هاي اضافي خود را به طور چشمگيري کاهش دهيد. همچنين شما مي‌توانيد در سايت زوميت مقاله‌ ما را با عنوان نگاهي به رويکرد نرم افزارهاي حسابداري هوشمند نوين مطالعه نماييد. راهکارهاي حسابداري ارائه شده در اين مقالات و مشاهده دموي رايگان هوشمند نوين که بر روي سايتمان قرار دارد، به شما در انتخاب نرم‌افزارهاي تخصصي مناسب کسب و کارتان کمک بسياري خواهد نمود. در پايان اميدواريم تا توانسته باشيم با کسب رضايت شما، با آسودگي به هدف‌هاي پيش رويمان در حيطه خدمت رساني بيشتر به مشتريان عزيز بپردازيم.


منبع:


https://www.asemooni.com/posts/511612/hnovin-com

بهترين نرم افزار حسابداري

بهترين نرم افزار حسابداري بازرگاني

بهترين نرم افزار حسابداري پيمانکاري

بهترين نرم افزار حسابداري فروشگاهي را از کجا تهيه کنيم؟

نرم افزار حسابداري در سال 1399 چقدر پردرآمد است؟

بهترين نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين

بهترين نرم افزار حسابداري توليدي

حسابداري ,نرم ,مالي ,مديريت ,هوشمند ,کسب ,هوشمند نوين ,کسب و ,نرم افزار ,را به ,خود را ,افزار حسابداري پيمانکاري ,نوين‌‌‌‌، ‌‌نرم افزاري ,پاسخگوي نيازهاي تمامي‌کسب‌وکارها ,حسابداري هوشمند نوين‌‌‌‌،

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
frektaltesib pichakepapital khafani novinpci loychauvisig کانستراکت 3 nasimtibahar precgalcudip finalrayanehc bapcdumprinsu