با نرم افزار حسابداري فروشگاهي، خطاهايتان را به صفر برسانيد!


موفقيت هر کسب وکاري وابسته به فروش مناسب محصولات، خدمات شايسته و همچنين پاسخگويي سريع و منعطف با نياز مشتريان‌ مي‌باشد، اين موضوع براي فروشگاه ها بيش از ديگر کسب و کارها مهم است چرا که رابطه مستقيمي با مشتريان جهت فروش محصولات خود دارند. نرم افزار نوين به شما اين امکان را مي‌دهد تا بتوانيد با اشراف کامل به انبار و هزينه‌هاي کالاهاي موجود، خريد و فروش مطلوبي داشته باشيد؛ همچنين، موجب جلوگيري از هدر دادن زمان، کاهش هزينه‌هاي اضافي، افزايش بهره وري و يکپارچه سازي سيستم مالي مي‌گردد. يکي از بهترين و مهمترين قابليت‌هاي نرم افزار هوشمند نوين، طراحي ساده، آسان و استاندارد به همراه جزئيات دلخواه مشتري و دارا بودن محيط گرافيکي زيبا به منظور جلوگيري از خستگي، در برابر استفاده مکرر از نرم افزار، توسط کاربران و حسابداران مي‌باشد.


سيستم حسابداري هوشمندنوين، به طور خودکار به ثبت اسناد خريد و فروش و جريان‌هاي حسابداري و مالي کسب وکار شما پرداخته و با قابليت اتصال به دستگاه‌هاي بارکدخوان و ترازوها همچنين اتصال به دستگاه‌هاي پوز فروشگاهي و کارت خوان بانکي، موجب سهولت کارکرد، افزايش عملکرد و بالا رفتن سرعت توسعه کسب وکار شما مي‌گردد. نرم افزار حسابداري فروشگاهي هوشمند نوين با دارا بودن ماژول‌هاي کاربردي و حرفه اي متناسب با همه فروشگاه‌هاي کوچک و بزرگ طراحي و به شما کمک‌ مي‌کند تا در مدت زمان کوتاه‌تر، با هزينه کمتر و بدون خطا، به سوددهي کسب و کارتان بپردازيد.


ارائه خدماتي مدرن با نرم افزار حسابداري خدماتي  
امروزه با تخصصي شدن امور، کسب و کارها به شيوه هايي مدرن و با استفاده از تکنولوژي، آسان مديريت ‌مي‌شوند. تيم حسابداري هوشمند نوين، پس از بررسي نيازهاي مشتريان در زمينه‌‌ها‌‌ي مختلف شغلي، راهکارهاي جامعي را در قالب نرم افزارهاي حسابداري تخصصي، ويژه مشاغل مختلف ايجاد نموده است. اين راهکارها براي مشاغل خدماتي اعم از کلينيک‌‌‌هاي پزشکي، سازمان‌هاي حمل و نقل، موسسات حسابداري، شرکت‌‌‌هاي خدمات نظافتي و … طراحي و به صورت پکيج‌‌‌هاي نرم‌افزار، ويژه حسابداري خدماتي به بازار عرضه شده است. بسياري از‌‌ داده‌‌‌هاي ثبت شده در سيستم‌‌‌هاي خدماتي، محاسبات مرتبط با خريدو  فروش و خدمات ارائه شده در پروژه‌‌‌هاي مختلف است. در شرکت‌‌‌هاي خدماتي، اغلب هنگام ارائه خدمات، کالاهايي نيز به مشتريان ارائه‌ مي‌شود. به عنوان مثال براي خدمات فني ساختمان، مصالح يا ابزارهايي چون پيچ و مهره‌هاي خاص، رنگ و مصالح جزئي يا براي نيروهاي خدماتي نظافتي، مواد شوينده و … مورد استفاده قرار‌ مي‌گيرد. در سيستم‌‌‌ حسابداري هوشمند نوين، براي مديريت اين مسائل، امکان صدور فاکتورهاي فروش ترکيبي به صورت کالا و خدمات وجود دارد. با استفاده از اين برنامه‌‌‌هاي حسابداري، شما بايد بتوانيد اطلاعات حساب‌‌‌هاي بانکي از جمله چک‌‌ها‌‌ و… را در سيستم ثبت نموده و به صورت يکپارچه تمامي اسناد را مديريت نماييد.


در مشاغل خدماتي، کارمندان با توجه به مهارت‌هايي که دارند، براي ارائه خدمات به مشتريان استخدام ‌مي‌شوند. در اينگونه مشاغل، ارائه خدمات مي‌توانند بطور ماهانه، هفتگي و يا به صورت ساعتي در نظر گرفته شوند. اين انتخاب‌ها منوط به داشتن ماژول‌هاي محاسبه گر به صورت انتخابي ماه/ روز/ساعت هستند که ‌مي‌توانيد در صورت درخواست به سيستم خود اضافه نماييد. سيستم حسابداري هوشمند نوين به منظور رفع نيازهاي هر يک از مراکز خدماتي، امکان درخواست هرکدام از ماژول‌‌‌هاي مورد نياز کسب و کار شما را ارائه مي‌دهد. هدف اصلي مشاغل خدماتي، ارائه خدمات به صورت کامل يا جزئي است. ثبت و دريافت و پرداخت‌هاي وجوه در معاملات گاهي به صورت نقدي و گاهي به صورت تعهدي انجام مي‌شود، بدين معني که در زمان ارائه، خدمات بعدي رزرو شده است و وجوه مربوط نيز در دوره‌‌‌هاي بعدي دريافت مي‌شود. اين صورت حساب‌‌ها‌‌ و تراکنش‌‌هاي انجام شده در نرم افزار حسابداري خدماتي به سادگي قابل ثبت است.


نرم افزار حسابداري توليدي و خداحافظي با سردرگمي در محاسبات     حسابداري توليدي به منظور محاسبه هزينه‌هاي توليد کالا و فروش محصولات، مورد استفاده قرار مي‌گيرد. امروزه در کسب وکارها، حسابداري از اهميت زيادي برخوردار بوده و لازم است که در بخش‌هاي مختلف صنعت از اين دانش به درستي استفاده شود. کنترل توليدات و مديريت فرآيندها و داده‌هاي مالي يکي از چالشي ترين فعاليت‌هاي مديران کسب و کارهاي توليدي است. کارگاه‌هاي توليدي علاوه بر مشکلات عمومي کسب و کارشان مانند نيازهاي انبار، ثبت خريد و فروش ها، خزانه داري و غيره به مديريت صحيح مواد اوليه، قيمت‌گذاري صحيح کالاها بر اساس هزينه‌هاي مواد مصرفي و غيره نيازمند هستند، با استفاده از نرم افزار حسابداري توليدي هوشمند نوين ‌مي‌توانيد تمامي امور مالي، خريد و ثبت خريد مواد اوليه، هزينه‌هاي پرسنل و هزينه‌هاي جانبي، محاسبه بهاي تمام شده کالاي توليدي و … را مديريت کنيد؛ همچنين استفاده از نرم‌افزار حسابداري مناسب کارگاه‌هاي توليدي، اين امکان را براي مديران فراهم ‌مي‌کند تا به هر يک از قسمت‌هاي خط توليد کارگاه يا کارخانه خود دسترسي داشته باشند و بتوانند در هر لحظه اطلاعات بروزي را دريافت و بررسي نمايند.


با هوشمند نوين، هوشمندانه مديريت کنيد!   
عدم وجود سيستم حسابداري مناسب،‌ مي‌تواند يک آژير هشدار مبني بر عدم موفقيت کسب و‌کارتان باشد. يکي از اصلي ترين دلايلي که ممکن است موجب شکست کسب و کار شما گردد، در محاسبات و داده‌هاي مالي است. اگر چه امروزه نرم افزارهاي حسابداري زيادي توسط شرکت‌هاي مختلف ارائه ‌مي‌گردد؛ اما انتخاب نرم افزاري که همه جانبه بتواند نيازهاي شما را برطرف کند کمي دشوار است. شرکت‌ها و کسب و کارها بايد قبل از خريد نرم افزارهاي حسابداري، تمامي نيازهاي خود را ليست کنند. اين نيازها شامل نيازهاي مالي عمومي است که همه شرکت‌ها و کسب و کارها با آن سروکار دارند و اغلب در برنامه‌هاي حسابداري ارائه‌ مي‌شود. نيازهاي تخصصي معمولا در صنوف مختلف شغلي متغير است. در کسب و کارهاي مختلف عملکردها متفاوت است. هر کسب و کار نيازهاي متفاوتي از يک نرم‌افزار حسابداري خواهد داشت و ممکن است يک نرم افزار عمومي نتواند تمامي نيازهاي يک صنف خاص را برآورده کند. به عنوان مثال شرکت‌هايي که در حوزه بازرگاني و تجارت مشغول هستند، با ارزهاي متفاوتي در دادو ستدهاي خود سروکار دارند؛ بنابراين اين مشاغل نيازمند ماژول‌هاي ارزي هستند. هوشمند نوين با انجام تحقيقات پيرامون نيازمندي‌هاي شرکت ها، سعي بر اين داشته است تا سيستم‌هاي جامع و کاملي را در حوزه‌هاي مختلف شغلي خدمت مشتريان خود ارائه دهد.


بهتر است در هنگام انتخاب يک نرم‌افزار حسابداري، سوالات زير را در نظر بگيريد: آيا سيستم، کليه اامات حقوق و دستمزد مانند ميزان کارکرد پرسنل، ريز تردد ها، محاسبه وام و مساعده و … را محاسبه‌ مي‌کند؟ آيا سيستم قادر به مديريت چندين حساب بانکي، چندين ارز و يا به طور کلي چندين شرکت خواهد بود؟ آيا سيستم سوابق مالي جداگانه اي را براي هر يک از مشاغل يا بخش‌هاي موجود در تجارت رديابي‌ مي‌کند؟ آيا اين سيستم سوابق مفصلي را در مورد مشتريان، از جمله محصولات خريداري شده، تعداد دفعات خريد ارائه‌ مي‌دهد؟ طور کلي يک سيستم مدير ارتباط با مشتري دارد؟


کاربري آسان با نرم افزار حسابداري هوشمند نوين
سيستم‌هاي حسابداري، تمامي مهارت‌هاي عمومي و تخصصي را در بر مي‌گيرند، با استفاده از اين ابزارها مي‌توانيد داده‌هاي خود را منظم نگه داريد، روند کار خود را ساده تر کنيد و با حفظ هزينه و زمان، به ايجاد ساختارهاي قوي و ايمن در کسب و کارتان بپردازيد. مديريت هزينه‌‌ها به شما اين امکان را‌ مي‌دهد تا در جستجوي راه هايي براي افزايش سودآوري خود باشيد و منابع مالي خود را تقويت کنيد. با سيستم‌هاي حسابداري اين امکان برايتان فراهم‌ مي‌شود تا پيچيدگي‌هاي مالي کسب و کارتان را به سادگي کنترل کنيد. هوشمند نوين، يک سيستم يکپارچه مالي است که قابليت‌هاي بسياري را براي شما فراهم‌ مي‌آورد؛ ارائه انواع گزارشات مالي و مالياتي، دفاتر حسابداري، ترامه، گزارشات نقدينگي، تعريف روند تاييد اسناد، تهيه مغايرت‌هاي بانکي خودکار و … از ديگر قابليت‌هاي اين نرم افزار بوده که‌ مي‌تواند تجارت شما را به اوج برساند.


ما نرم افزارهاي حسابداري هوشمند نوين را بطور خاص با توجه به نيازهاي مشاغل طراحي نموده ايم. نرم افزار حسابداري مالي، به شما کمک‌ مي‌کند تا به راحتي گزارش‌هايي از عملکردهاي خود داشته باشيد، منابع مالي خود را مشاهده کنيد، ‌ماليات بر ارزش افزوده و ساير ماليات‌ها را به صورت ديجيتالي انجام دهيد و پرداخت‌هاي بين المللي را پردازش کنيد. به علاوه، فناوري ما طوري طراحي شده است که چه يک کاربر مبتدي باشيد و چه يک حسابدار، ‌به راحتي‌ مي‌توانيد با محيط نرم افزار ارتباط برقرار کرده و محاسبات و مديريت مالي خود را انجام دهيد. در طول 30 سال گذشته، ما با مديران و حسابداران مشاغل روابط پايداري برقرار نموده ايم تا به آنها در رسيدن به نتايج بهتر کمک کنيم. شما‌ مي‌توانيد در هر مرحله از سفر تجاري خود به تخصص و پشتيباني ما اعتماد کنيد.


مديريتي کارآمد با نرم افزار حسابداري پيمانکاري
مديريت مالي و اجرايي يکي از بزرگترين دغدغه‌هاي شرکت‌هاي پيمانکاري و ساخت و ساز است. شايد بپرسيد که چگونه‌ مي‌توانيد به راحتي قراردادهاي پروژه‌هاي خود را ثبت نماييد و آيا ‌مي‌توان از گردش‌هاي مالي هر پروژه اطلاع دقيقي کسب نمود؟


مهم‌ترين بخش‌ در شرکت‌هاي پيمانکاري‌‌، حسابداري و بخش واحد مالي آن شرکت ا‌ست. بدون داشتن سيستم حسابداري پيمانکاري نمي توانيد به قرارداد‌ها و فرآيندهاي پرداخت هزينه ‌و حقوق و دستمزد رسيدگي کنيد. شغل پيمانکاري‌‌، اغلب در دست فرد يا شرکتي است که با سازمان يا شخصي ديگر‌‌، قرارداد دارد و در ازاي اين قرارداد پروژه‌اي ‌‌را برعهده مي‌گيرد. قراردادهاي پروژه‌اي ‌‌شامل موضوعات مختلفي از جمله موضوع و مدت انجام کار‌‌، مبلغ قرارداد و تعهدات بين طرفين است.


شرکت‌هاي پيمانکاري و پيمانکاران، اغلب بر روي چند پروژه پيمانکاري به صورت همزمان کار و مديريت مي‌کنند و همانطور که‌ مي‌دانيد مديريت همه جانبه پروژه‌‌ها به صورت همزمان کار بسيار دشواري است. يک پيمانکار با امضا کردن قراردادها‌‌، مسئوليت بزرگي را برعهده‌ مي‌گيرد؛ مسئوليتي که با کوچک‌ترين اشتباه تمام برنامه ريزي‌هاي انجام شده را دچار مشکل‌ مي‌کند.


با استفاده از يک نرم‌افزار پيمانکاري دقيق مي‌توانيد هم زمان چند پروژه را مديريت‌‌، اطلاعات مالي شرکت خود را تحليل و با ثبت صورت هزينه‌ها‌‌، ارزيابي دقيقي از عملکرد کسب و کار خود داشته باشيد؛ علاوه بر آن اگر مي‌خواهيد ثبت و گزارش را با دقت بررسي کنيد‌‌، استفاده از نرم افزاري جامع و يکپارچه مي‌تواند به شما در انجام اين امور کمک کند. شايد سوال کنيد چرا بايد از سيستم پيمانکاري استفاده کنيم؟ پاسخ به اين سوال آسان است. استفاده از نرم‌افزار حسابداري پيمانکاري براي شما مزيت‌هايي را ايجاد مي‌کند که از ميان آن‌‌ها مي‌توان به عدم وجود مغايرت بين اطلاعات مالي و واحدهاي عملياتي‌‌، مديريت دقيق هزينه‌هاي هر قرارداد‌‌، بررسي دقيق ميزان هزينه‌هاي انجام شده و مقايسه با برآورد کل هزينه‌ها‌‌، مديريت عمليات دريافتي بابت هر يک از صورت وضعيت‌‌ها اشاره کرد.


از ويژگي‌هاي نرم افزار حسابداري پيمانکاري مي‌توان به حسابداري پروژه‌ها به صورت جداگانه، ثبت هزينه‌هاي شغلي هر پروژه به صورت مجزا کدينگ پيش فرض پيمانکاري، معرفي مراکز هزينه و ثبت کالاهاي مصرفي در هر پروژه و قرارداد، معرفي چندين انبار در پروژه‌هاي مختلف، محاسبه بهاي تمام شده و سود و زيان هر پروژه، ارائه صورت وضعيت پيمانکاري در مراحل مختلف، امکان ثبت ضمانت‌نامه و… اشاره کرد. اين که آيا پروژه ساخت و ساز شما مستم کار مسي، ‌تجاري يا صنعتي است، يک سيستم حسابداري ساخت و ساز به رديابي هزينه‌هاي زمان واقعي مانند مواد و نيروي کار، ‌پيگيري درآمد و درآمد کارمندان خود کمک ‌مي‌کند.


با وجود بسته‌هاي نرم افزاري متنوعي که وجود دارد (مانند نرم افزار مديريت کاملاً يکپارچه ساخت و ساز)،‌ مي‌توانيد تصميم بگيريد که کدام گزينه براي شما مناسب است. يک مدير يا مهندس مشغول ساخت و ساز بايد به جاي نگراني در مورد امور مالي، ‌وقت خود را صرف مديريت فعاليت‌هاي پروژه کند. پس استفاده از نرم افزارهاي حسابداري براي تمامي مشاغل امري معقول بوده و به همه مديران و حسابداران تمامي شرکت هاي کوچک و بزرگ پيشنهاد مي شود. ما مفتخريم که به‌عنوان يک تيم بزرگ، خدمات متنوعي را در حوزه نرم افزارهاي حسابداري صنوف مختلف شغلي به مشتريان عزيز ارائه دهيم و اميدواريم تا بتوانيم نقش مفيدي در اين عرصه شغلي ايفا نماييم. شما مي توانيد براي اطلاعات بيشتر درباره نرم افزارهاي حسابداري شرکت هوشمند نوين به سايت هوشمند نوين مراجعه و با مشاهده دمو، اطلاعات جامع و کاملي را به دست آوريد.


منبع:


https://www.1pezeshk.com/archives/2020/07/hnovin.html

بهترين نرم افزار حسابداري

بهترين نرم افزار حسابداري بازرگاني

بهترين نرم افزار حسابداري پيمانکاري

بهترين نرم افزار حسابداري فروشگاهي را از کجا تهيه کنيم؟

نرم افزار حسابداري در سال 1399 چقدر پردرآمد است؟

بهترين نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين

بهترين نرم افزار حسابداري توليدي

حسابداري ,نرم ,کسب ,يک ,صورت ,مالي ,نرم افزار ,کسب و ,به صورت ,افزار حسابداري ,خود را ,افزار حسابداري توليدي ,حسابداري هوشمند نوين، ,افزار حسابداري خدماتي ,حسابداري فروشگاهي، خطاهايتان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
bitanrayaneh کلیپ دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. درگاه رسمی اطلاع رسانی فعالیت های علمی پژوهشی دکتر علی الهامی پیشرفت شخصی pooni ویستا سازه جامع ترین اخبار و اطلاعات برنامه نویسی و سئو siminrayanehc neginerkavirs آموزشگاه کامپیوتر پیشگامان لنگرود