بهترين نرم‌افزار حسابداري را براي کسب‌وکارتان انتخاب کنيد!


براي اينکه بتوانيد يک تجارت را بدون هيچ مشکلي اداره کنيد، بايد امور مالي خود را کاملاً مديريت کنيد. براي کاهش مشکلات در مديريت حسابداري، استفاده از نرم‌افزار حسابداري به مديران همه مشاغل پيشنهاد مي‌شود.


شروع يک کسب‌وکار کوچک يا بزرگ، موفقيتي بزرگ محسوب مي‌شود. اين کار آسان نيست و جرات و پشتکار عظيمي مي‌طلبد؛ چرا که غير از يک خريد يا فروش ساده، ارائه بهترين خدمات و مديريت مالي در توسعه يک تجارت، بسيار حائز اهميت است. براي اينکه بتوانيد يک تجارت را بدون هيچ مشکلي اداره کنيد، بايد امور مالي خود را کاملاً مديريت کنيد. براي کاهش مشکلات در مديريت حسابداري، استفاده از نرم‌افزار حسابداري به مديران همه مشاغل پيشنهاد مي‌شود. اهداف مالي بلندمدت و کوتاه‌مدت نياز به مديريت مؤثر در بخش حساب‌ها دارند؛ بنابراين‌‌، به عنوان يک مدير موفق يا يک حسابدار باتجربه‌‌، بايد به دنبال بهترين نرم‌افزار حسابداري باشيد.


قبل از پرداخت هزينه نرم‌افزار براي مديريت حساب‌ها‌‌، شما بايد رابطه بين حسابداري و امور مالي را بدانيد تا بتوانيد به درستي از آن استفاده کنيد. به طور کلي‌‌، حسابداري، اطلاعات لازم را براي عمليات جمع‌آوري مي‌کند تا صورت‌‌هاي مالي مانند ترامه، وضعيت مالي، صورت سود و ساير موارد را بررسي کنيم. حسابداري و امور مالي با يکديگر مرتبط هستند و نرم‌افزار تهيه شده براي اين فرآيند روند کار را آسان‌تر کرده و نتايج دقيقي را ارائه مي‌دهد.


اين نوع نرم‌افزار براي کمک به حسابداران طراحي شده است و به تکميل سريع و صحيح مراحل کمک مي‌کند تا بدون هيچ گونه وقفه‌اي مشاغل خود را اداره کنيد. کار با اين ابزار بسيار آسان است و همچنين گزارشات صحيحي را از جز به جز عملکرد مشاغل توليد مي‌کند. با کمک اين نرم‌افزار‌‌، شما بايد احساس راحتي کنيد چرا که به سادگي مي‌توانيد جريان وجه نقد را مديريت کنيد. علاوه بر آن‌‌، مي‌توانيد لوايح و گزارش‌ها را براي استفاده در آينده و در مدت زمان طولاني نيز نگهداري کنيد.


قبل از خريد سيستم حسابداري‌‌، مواردي وجود دارد که براي اطمينان از بهترين انتخاب‌ها بايد در نظر بگيريد. در ابتدا‌‌، شما بايد در مورد ويژگي‌‌هاي نرم افزار مورد نياز براي تجارت خود تصميم بگيريد. اگر به ويژگي‌‌هاي بيشتر يا خاص تري نسبت به ديگر سازمان‌ها احتياج داريد‌‌، بايد در نرم افزاري که مي‌خواهيد خريداري کنيد سرمايه گذاري بيشتري کنيد؛ اما اگر بودجه محدودي داريد، پس بايد به نرم‌افزاري که داراي ويژگي‌‌هاي محدودي است‌‌، راضي شويد. نکته دوم‌‌، بهتر است نرم‌افزار کاربر پسند را پيدا کنيد تا در هر زمان به راحتي از آن استفاده کنيد. جدا از اينها‌‌، نرم‌افزار منتخب شما بايد داراي پشتيباني قوي باشد تا بتوانيد در صورت هرگونه مشکل در سيستم، به سادگي با ارتباط برقرار کردن با شرکت مبدا، مشکل خود را برطرف نماييد. چند راهکار مرتبط با نرم‌افزار و انتخاب درست آن در بالا ذکر شد، بنابراين بر اساس آن مي‌توانيد نرم‌افزار حسابداري مناسب خود را انتخاب کنيد. اميدواريم که با مطالعه اين مطلب، بتوانيد در انتخاب خود موفق عمل کنيد.


بايدها و نبايدهاي نرم‌افزار حسابداري توليدي


نرم‌افزار حسابداري يکي از مهمترين ابزارهاي مورد نياز براي هر کسب‌وکار است. اين سيستم‌ها نه تنها به شما در مديريت امور مالي ياري مي‌رساند؛ بلکه به شما در روند افزايش سوددهي نيز کمک مي‌کند. شايد بپرسيد که چرا‌ و چگونه نرم‌افزار حسابداري مي‌تواند سود را افزايش دهد؟ در اينجا به سه عملکردي که نرم‌افزار حسابداري را قادر به افزايش سوددهي کسب‌وکارتان مي‌کند، اشاره مي‌کنيم:


سوددهي در گرو ديد همه‌جانبه


نرم‌افزارهاي حسابداري اين امکان را به شما مي‌دهند تا ببينيد پرفروش‌ترين محصولات بازار کدامند و توليد چه محصولاتي افراد را ترغيب به خريد مي‌کند. نرم‌افزار حسابداري همچنين، رديابي موجودي را ارائه مي‌دهد؛ از اين‌رو درباره محصولاتي که فروش خوبي ندارند نيز، اطلاعاتي کسب و خط توليد آن را براي رسيدن به سوددهي و سرمايه‌گذاري بر روي پرفروش‌ترين‌ها‌‌، کاهش مي‌دهيد؛ بنابراين، مي‌توانيد تصميم بگيريد که در دوره بعدي چه محصولاتي را بيشتر يا کمتر توليد کنيد تا سود خود را افزايش دهيد.


مشاهده ريز عملکرد با يک کليک


چه کسي گفته است که تهيه گزارشات مالي دقيق و به روز‌‌، تنها مزاياي سيستم حسابداري است؟! يکي از مهم‌ترين فوايد سيستم‌‌هاي حسابداري، صرفه‌جويي در وقت شماست. با صرفه‌جويي در وقت، کارکنان شما روي موارد ديگري از جمله بهبود کيفيت محصولات توليدي و سرعت بالا توليدات متمرکز مي‌شوند.


سيستم حسابداري، بانک اطلاعاتي جامعي را درباره ميزان مواد اوليه، موجودي انبارها، ميزان توليدات در روز، ماه و سال و ساير موارد ديگر را ثبت مي‌کند که مي‌توانيد هر زمان که نياز داشته باشيد، آن را به طور کامل بررسي و در اختيار مديران قرار دهيد.


تصميم‌گيري‌‌هاي خرج کردن و تحليل ريسک


شايد بخواهيد مواد اوليه بيشتري براي افزايش خط توليد خود سفارش دهيد يا محصولات جديدي را در چرخه توليدتان قرار دهيد؛ شايد در نظر داشته باشيد تا تعداد پرسنل خود را در کارگاه توليدي‌تان بيافزاييد؛ اما، قبل از انجام هر يک از اين کارها، بايد وضعيت مالي کارگاه خود را در نظر بگيريد و آن را بررسي کنيد. بررسي کنيد که آيا بودجه لازم را براي انجام تصميمات خود داريد؟ آيا تصميم شما بر روند کسب‌وکارتان تأثيرگذار است؟ با بررسي گزارش‌‌هاي مالي مي‌توانيد به راحتي نيازهاي خود را پيش‌بيني و اهداف آينده خود را بررسي کنيد.


امروزه نرم‌افزار حسابداري توليدي به يکي از نيازهاي اساسي در کارگاه‌‌هاي مختلف توليدي تبديل شده و ثابت شده است که سيستم‌‌هاي نرم‌افزار توليدي، به دليل ساده‌سازي عملکرد، عدم خطا در محاسبات و کاهش اتلاف وقت، باعث افزايش چشمگير بهره‌وري و ايجاد سوددهي در اين قبيل کسب‌وکارها شده است.نرم‌افزارهاي حسابداري به منظور ساده‌سازي عملکردهاي محاسباتي، عملياتي از قبيل محاسبات و ثبت داده‌‌هاي مالي، داده‌‌هاي مرتبط با خريد و فروش مواد اوليه يا محصولات، برنامه‌ريزي توليد، گزارش کالاهاي فروش نرفته، ثبت فاکتـور ضايعات، تعريف انبارهاي مختلف و افزودن کالا به آن، محاسبه قيمت تمام شده مواد مصرفي در توليد محصول، رديابي سهام‌ها‌‌، چک‌ها‌‌، تخصيص منابع، تفويض وظايف تا مسيريابي توليد را به طور کامل انجام مي‌دهد. علاوه بر ساده‌سازي، اين نرم‌افزار همچنين فرآيندها را ادغام مي‌کند و براي توليد کنندگان، امکان مشاهده کامل و جامع مسير توليد را از طريق يک سيستم فراهم مي‌آورد.


امروزه نرم‌افزارهاي مديريت و حسابداري توليدي همانند دستگاه‌ها و ماشين‌آلات، در توليدات ضروري هستند. اين نرم‌افزارها، نه فقط براي شرکت‌‌هاي بزرگ توليدي، بلکه در مشاغل توليدي متوسط و حتي نوپا و کوچک ??نيز مورد استفاده قرار مي‌گيرد.


نرم‌افزار‌‌هاي حسابداري مناسب مشاغل توليدي به تخصيص منابع، مديريت زمان و مسيريابي ساده در روند توليد کمک‌ مي‌کند و در نتيجه روند توليد را تسريع مي‌بخشد. هنگامي که زمان توليد کوتاه مي‌شود، مي‌توان اجراي سفارش را زودتر پردازش کرد و فعاليت‌‌هاي با ارزشي بيشتري را انجام داد.


بهبود عملکرد کسب‌وکار با استفاده از نرم‌افزار حسابداري بازرگانينرم‌افزار حسابداري يک برنامه کاربردي است که به طور خاص براي تسهيل کار حسابدار در ضبط معاملات تجاري که معمولاً به‌صورت دستي انجام مي‌شود، مانند خريد، فروش، کارمزد، دفترچه و ساير فعاليت‌‌هاي حسابداري طراحي شده است تا صورت‌‌هاي مالي را به طور صحيح ثبت و با ارائه راهکارها و گزارشات جامع در تصميم‌گيري‌ها‌‌، به مديران کمک نمايد.


نرم‌افزار حسابداري بازرگاني با هدف تسهيل کارهاي شخص حسابدار، در تهيه صورت‌‌هاي مالي، متشکل از ترامه‌ها‌‌، سربرگ‌ها‌‌، تراز آزمايشي‌‌، جريان‌‌هاي نقدي‌‌، سود و زيان‌‌، پرونده حسابرسي ماليات‌ها و غيره طراحي و ارائه شده است و با تسريع عملکردهاي مالي، جلوگيري از محاسبات اشتباه، بهبود کارايي شغلي و … به شرکت‌ها در فرآيند تصميم‌گيري، با ارائه داده‌‌هاي دقيق و مشخص کردن وضعيت مالي شرکت کمک مي‌کند.


قبل از تصميم‌گيري براي انتخاب نرم‌افزار، شرکت ابتدا بايد نيازهاي خود را بداند. اگر شرکت فقط براي حسابداري به اتوماسيون نياز دارد، استفاده از نرم‌افزار حسابداري به تنهايي کافي است. معمولاً نرم‌افزار حسابداري فقط توسط بخش حسابداري يا امور مالي استفاده مي‌شود و معمولاً کاربران آن فقط حسابدار هستند.


سيستم‌‌هاي حسابداري اغلب راه‌حل‌‌هاي جامعي را براي بخش‌‌هاي مختلف از جمله حسابداري ارائه مي‌دهند و هرچه پيشرفته‌تر و با ماژول‌‌هاي کاربردي و تخصصي بيشتري باشند، هزينه‌‌هاي آن‌ها نيز افزايش مي‌يابد. به عنوان مثال، شرکت‌‌هاي بازرگاني اغلب با ارزهاي مختلفي براي تجارت با ديگر کشور‌ها نياز دارند؛ بنابراين، سيستمي که براي حسابداري خود استفاده مي‌کنند بايد قابليت چند ارزي را نيز داشته باشند؛ که اغلب شامل هزينه جدا براي مشتريان اين قبيل نرم‌افزارها مي‌شود.


چرا استفاده از نرم‌افزار حسابداري در حال افزايش است؟


در هر کسب‌وکاري چه کوچک و چه بزرگ، مديريت مالي بسيار مهم است. نرم‌افزارهاي حسابداري با جمع‌بندي ريز داده‌‌هاي مالي، به شما کمک مي‌کند تا درآمد و بودجه شرکت را در زمان مناسب سرمايه‌گذاري کنيد. بدون شک نصب نرم‌افزار حسابداري معتبر بسيار تاثيرگذار و قابل اعتمادتر است اما عاقلانه است که براي انجام چنين برنامه‌ها‌‌بي با يک حسابدار خبره نيز م کنيد.


ما در هوشمند نوين، به ارائه پکيج‌‌هاي مختلف نرم‌افزار حسابداري مي‌پردازيم و سعي ما همواره بر اين بوده است تا محصولات تخصصي خود را به صورت جامع و با هزينه‌اي معقول به مشتريان خود ارائه دهيم. تيم ما با بهره از مهندسين با تجربه، به طور مداوم بر روي سيستم‌‌هاي حسابداري مشغول بوده، تا برنامه‌ها‌‌يي به روز و پيشرفته، در جهت رفع نيازمندي‌‌هاي مالي مديران و حسابداران توليد کند. ما در تيم هوشمند نوين اين‌ اطمينان را به شما مي‌دهيم که از طريق اين سيستم‌‌، شما مي‌توانيد مزاياي زير رابه دست آوريد.


صحت ديتابيس


در يک تجارت، حفظ بانک اطلاعاتي گسترده، حاوي اطلاعات در مورد مشتريان‌‌، محصولات‌‌، مقادير‌‌، هزينه‌ها‌‌، پرداخت‌ها و غيره بسيار مهم است اما گاهي اوقات کارکنان شما هنگام وارد کردن آنها به ستون خاص‌‌، مرتکب برخي اشتباهات مي‌شوند. با اين حال‌‌، با نرم افزار حسابداري ما‌‌، چنين کارهايي با دقت بسيار انجام مي‌شود.


محاسبه سريع


محاسبات دستي معمولاً زمان زيادي را صرف مي‌کند که در عصر امروزي غيرقابل قبول و منسوخ است؛ از اين رو‌‌، شما بايد از سيستم‌‌هاي حسابداري که تمام محاسبات حياتي را در مدت زمان کم و به صورت دقيق انجام مي‌دهد، استفاده کنيد. اين امر همچنين به شما امکان مي‌دهد تا برروي ساير نيازهاي خود در کسب‌وکارتان متمرکز شويد.


امنيت


نشت اطلاعات حساس در تجارت‌‌، اعتبار شرکت را در بازار تضعيف مي‌کند. اکنون شما مي‌توانيد با استفاده از يک برنامه حسابداري حرفه اي‌‌، از داده‌‌هاي تجاري خود محافظت کنيد؛ علاوه بر اين، استفاده از سيستم‌‌هاي حسابداري، اين امکان را براي شما فراهم مي‌کند تا با ذخيره سازي اطلاعات بر روي حافظه‌‌هاي جانبي و فلش‌ها‌‌، در صورت ايجاد مشکل، آنها را بازيابي کنيد.


گزارش تجزيه و تحليل


شما بايد به‌طور دوره اي تجزيه و تحليل کاملي از عملکردهاي تجاري سازمان خود انجام دهيد. اين‌کار براي شناسايي بخش‌ها‌‌يي که نياز به توجه بيشتري دارند ضروري است؛ بنابراين، استفاده از يک برنامه مديريت حسابداري، به شما اين امکان را مي‌دهد که گزارشات ارزيابي دقيقي را براي اجراي اقدامات توصيه شده، در اسرع وقت به دست آوريد.


قابليت دسترسي ساده


متخصصان فروش غالباً بايد قبل از تعامل با مشتريان، وقت و انرژي زيادي را براي به دست آوردن موجودي‌ها‌‌، داده‌‌هاي مشتريان و … صرف کنند. بدون شک استفاده از سيستم حسابداري ساده، به افراد مختلف که گاهاً دانش حسابداري ندارند نيز کمک مي‌کند تا دچار سردرگمي در محاسبات نشوند. قابليت دسترسي ساده به تيم شما کمک مي‌کند که پس از تحليل داده‌ها‌‌، به درستي عمل کند.


نرم‌افزار حسابداري فروشگاهي و نيازمندي‌‌هاي کاربردي مشتريان


طبيعي است که اکثر فروشندگان و مغازه‌داران، دانش حسابداري کافي براي استفاده از نرم‌افزارهاي حسابداري تخصصي و حرفه‌اي را ندارند؛ به همين دليل، سهولت در استفاده از برنامه و کاربرپسند بودن آن بسيار مهم است. انسان‌ها همواره تحت تاثير زيبايي و سادگي قرار مي‌گيرند و اين حتي در نرم افزارهاي حسابداري نيز صادق مي‌کند. نرم‌افزاري‌ها‌‌يي براي مديريت فروشگاه‌ها مناسب است که ساده بوده و نياز به دانش حسابداري نداشته باشند؛ به همين دليل است که توسعه دهندگان نرم‌افزار‌‌هاي حسابداري سخت تلاش مي‌کنند تا سيستم‌ها‌‌يي کاربر پسند طراحي و ارائه دهند.


خطاهاي انساني را به حداقل برسانيد


همان‌طور که قبلاً نيز اشاره کرديم‌‌، يکي از ضررهاي مديريت و حسابداري دستي، احتمال زياد خطاي انساني است. اشباهاتي مانند 1 را 2 زدن در حسابداري متداول است؛ اما اگر يک صفر را اضافه يا کم بزنيد، به مشکلات بزرگي ختم خواهد شد. نرم‌افزار حسابداري فروشگاهي، به فروشندگان شما کمک مي‌کند تا هرگونه داده و معاملات مشتري را به‌طور خودکار ضبط کنند؛ بنابراين مي‌تواند، خستگي ورود داده‌‌هاي مکرر را کاهش داده و احتمال خطاي انساني را به کمترين حد ممکن برساند.


مديريت موجودي عملي


در مقايسه با ساير مشاغل، کسب‌وکارهاي فروشگاهي روزانه با دريافت و پرداخت مبالغ بيشتري سروکار دارند؛ بنابراين، براي ساده‌سازي مديريت موجودي خود، به يک سيستم حسابداري فروشگاهي نياز داريد. برنامه حسابداري هوشمند نوين، اطلاعات دقيقي در مورد موجودي‌ها‌‌، در اختيار شما قرار مي‌دهد.


مديريت چند رسانه‌اي آسان‌تر


با پيشرفت مشاغل، ديگر اين‌گونه نيست که همه کارهاي مديريتي صرفا حضوري يا دستي انجام شود؛ بنابراين‌‌، ومي ندارد که به طور مستقيم از فروشگاه‌‌هاي خود بازديد کنيد تا از ميزان فروش محصولات، ميزان موجودي و … مطلع شويد. با استفاده از برنامه‌‌هاي حسابداري مي‌توانيد داده‌ها و اطلاعات‌ فروشگاه‌‌هاي خود را، از يک مکان يا حتي از طريق تلفن همراه خود کنترل کنيد.


به جذب مشتري فکر کنيد!


ما مي‌دانيم که اگر اطلاعات کافي درمورد مشتريان خود نداشته باشيم، فرصت بزرگي را براي افزايش فروش از دست مي‌دهيم. براي به دست آوردن اين بينش، مي‌توانيد از طريق نرم‌افزار حسابداري اطلاعات لازم مشتريان خود را ثبت و در مواقع نياز از تجزيه و تحليل آن استفاده کنيد. با بررسي تجزيه و تحليل نرم‌افزار حسابداري مي‌توانيد دريابيد که بزرگترين هزينه کننده‌ها و مشتريان شما کدام هستند و با ارائه و ارسال تخفيف‌ها و پيام‌‌هاي ترغيب کننده به مشتريان، فروش و سوددهي خود را افزايش دهيد.


با نرم‌افزار حسابداري پيمانکاري، در قله درآمد خود بايستيد!


چه مدت مي‌توانيد حساب‌‌هاي شرکت خود را با ليست‌‌هاي دست‌نويس مديريت کنيد؟ آيا براي هريک از مشاغل کوچک و نوپا نرم‌افزار حسابداري تجاري ضروري است؟ تجارت شما از نرم‌افزار حسابداري خوب چگونه سود مي‌برد؟ در حقيقت، انتخاب نرم‌افزار حسابداري از زمان شروع کسب‌وکارتان باعث مي‌شود تا از ابتدا بتوانيد کنترل کارهايتان را در دست بگيريد و از انتقال اسناد که با تلف کردن وقت همراه است دوري کنيد.


از مهم‌ترين بخش‌هاي شرکت‌هاي پيمانکاري‌‌، مي‌توان به بخش حسابداري و واحد مالي آن شرکت اشاره کرد. بدون داشتن سيستم حسابداري پيمانکاري نمي‌توانيد به قرارداد‌ها و پيچيدگي فرآيندهاي پرداخت هزينه‌ و حقوق و دستمزد رسيدگي کنيد. شغل پيمانکاري‌‌، اغلب در دست فرد يا شرکتي است که با سازمان يا شخصي ديگر‌‌، قرارداد دارد و در ازاي اين قرارداد پروژه‌اي ‌‌را برعهده مي‌گيرد. قراردادهاي پروژه‌اي ‌‌شامل موضوعات مختلفي از جمله موضوع و مدت انجام کار‌‌، مبلغ قرارداد و تعهدات بين طرفين است.


پيمانکاران و شرکت‌هاي پيمانکاري اغلب چند پروژه پيمانکاري را به صورت همزمان مديريت مي‌کنند و همانطور که مي‌دانيد مديريت همه‌جانبه پروژه‌‌ها به صورت همزمان کار بسيار دشواري است. يک پيمانکار با امضاي قراردادها‌‌، مسئوليت بزرگي را عهده‌دار مي‌شود مسئوليتي که با کوچکترين اشتباه تمام برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده را دچار مشکل‌ مي‌کند. شما‌ مي‌توانيد با استفاده از يک نرم‌‌افزار پيمانکاري دقيق‌‌، هم زمان چند پروژه را مديريت‌‌، اطلاعات مالي شرکت خود را تحليل و با ثبت صورت هزينه‌ها‌‌، ارزيابي دقيقي از عملکرد کسب‌وکار خود داشته باشيد. علاوه بر آن اگر مي‌خواهيد ثبت و گزارش را با دقت بررسي کنيد‌‌، استفاده از نرم‌افزاري جامع و يکپارچه مي‌تواند به شما در انجام اين امور کمک کند. شايد سوال کنيد چرا بايد از سيستم پيمانکاري استفاده کنيم؟ پاسخ به اين سوال آسان است. استفاده از نرم‌افزار حسابداري پيمانکاري براي شما مزيت‌هايي را ايجاد مي‌کند که از ميان آن‌‌ها مي‌توان به عدم وجود مغايرت بين اطلاعات مالي و واحدهاي عملياتي‌‌، مديريت دقيق هزينه‌هاي هر قرارداد‌‌، بررسي دقيق ميزان هزينه‌هاي انجام شده و مقايسه با برآورد کل هزينه‌ها‌‌، مديريت عمليات دريافتي بابت هر يک از صورت وضعيت‌‌ها اشاره کرد.


براي اکثر صاحبان مشاغل‌‌، سهولت استفاده بر ساير عملکردها و قابليت‌‌هاي فني نرم افزار ارجحيت دارد. با اين حال، نرم‌افزار حسابداري بايد بتواند پاسخگوي نياز‌‌، حال و آينده تجارت شما باشد. نرم‌افزار حسابداري، متناسب با نيازهاي منحصر به فرد مشتريان‌‌، کمک مي‌کند تا تجارت را درک کنيد و همچنين براي آينده شغلي خود برنامه‌ريزي کنيد.


نرم‌افزار حسابداري به شما کمک مي‌کند تا کليه خريدها، سفارشات، دارايي و موارد ديگر را پيگيري کنيد.‌ از ويژگي‌‌هاي تخصصي نرم‌افزار حسابداري پيمانکاري هوشمندنوين مي‌توان به امکان ايجاد تعداد نامحدود پروژه در نرم‌افزار پيمانکاري، کدينگ پيش فرض پيمانکاري، معرفي مراکز هزينه و ثبت کالاهاي مصرفي در هر پروژه و قرارداد، معرفي چندين انبار در پروژه‌‌هاي مختلف، محاسبه بهاي تمام شده و سود و زيان هر پروژه، ارائه صورت وضعيت پيمانکاري در مراحل مختلف، امکان ثبت ضمانت‌نامه، ارائه گزارشات فصلي جهت ارائه به دارايي به همراه گزارشات متنوع و جامع، ارائه دسترسي‌‌هاي دلخواه مديران و کاربران، مکان ايجاد پروژه‌‌هاي مختلف و معرفي صندوق، تنخواه گردان و بانک به تفکيک پروژه‌ها‌‌، امکان تفکيک مواد اوليه، مصالح مصرفي و خروجي هر پروژه به صورت جداگانه و…اشاره کرد. براي به دست آوردن اطلاعات بيشتر درباره نرم‌افزارهاي تخصصي هوشمند نوين، مي‌توانيد به سايت ما و مشاهده دموي رايگان نرم‌افزار بپردازيد.


منبع:


https://tejaratnews.com/بهترين-نرم-%e2%80%8cافزار-حسابداري

بهترين نرم افزار حسابداري

بهترين نرم افزار حسابداري بازرگاني

بهترين نرم افزار حسابداري پيمانکاري

بهترين نرم افزار حسابداري فروشگاهي را از کجا تهيه کنيم؟

نرم افزار حسابداري در سال 1399 چقدر پردرآمد است؟

بهترين نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين

بهترين نرم افزار حسابداري توليدي

حسابداري ,نرم‌افزار ,کنيد ,استفاده ,مديريت ,مي‌کند ,نرم‌افزار حسابداري ,خود را ,استفاده از ,را براي ,را به ,مشاغل پيشنهاد مي‌شود ,نرم‌افزار حسابداري پيمانکاري ,مديريت حسابداري، استفاده ,مشکلي اداره کنيد،

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
وبلاگ تخصصی كلاس ششم هارمونی طبیعت مالی و بانکداری keltiperca خراسان غربی minurayane فروشگاه فایل ، طراحی وب و برنامه نویسی وب خرید طرح لایه باز jetsripovil asemaneporhayahoo