ويژگي هاي مثبت يک نرم افزار حسابداري فروشگاهي خوب!


 


در شرايط امروز دنيا و با مکانيزه شدن سيستم‌هاي نرم افزاري مشاغل و کسب و کارها نيز تحت تاثير قرار گرفته و روز به روز به سمت ماشيني شدن پيش مي‌روند. اين هم قدم شدن با رشد تکنولوژي چندان هم بد نيست ضمن اينکه ما را ترغيب به استفاده از علم روز مي‌کند، موجب سهولت در عملکرد کارها و جلوگيري از اتلاف زمان نيز مي‌شود که اين مورد به رشد کسب و کارها کمک مي‌کند. بهتر است که اين مبحث را با نقش سيستم‌هاي نرم افزاري در مشاغل فروشگاهي ادامه دهيم. فروشندگان يا اپراتورهاي صندوق اغلب به دليل ازدياد جمعيت يا تعداد زياد محصولات ممکن است دچار خستگي يا سردرگمي شوند که اين امر طبيعي است. محاسبه اين حجم محصول يا راه انداختن کار تعداد بالاي مشتري به صورت دستي، کاري دشوار است و اين بر هيچ کس پوشيده نيست. اما دوره محاسبات دستي تمام شده و اغلب کسي ديگر ريسک نمي‌کند تا فاکتورها و صورت حساب‌هاي مهم خود را به صورت دستي محاسبه و نگهداري کند. با نصب يک نرم‌افزار حسابداري مناسب در سيستم‌هاي خود، اداره و مديريت کسب و کارتان را آسان‌تر خواهيد کرد.


 


امکاناتي از قبيل آلارم تاريخ انقضا محصولات، تعيين چند قيمت براي يك كالا، چاپ اتيكت قيمت براي تمام كالاها، قيمت گذاري اتوماتيك و دستي، گزارشات سريع و متنوع، امكان تعريف و چاپ باركد به صورت كاملا اتوماتيك، امكان فروش منفي و اصلاح موجودي به صورت اتوماتيك، تعيين سقف سفارش، ثبت اسناد حسابداري مانند درآمد، هزينه، پرداخت و دريافت به صورت اتوماتيک، صدور فاكتورهاي خريد و فروش و مرجوعي‌ها، نمايش موجودي تعدادي و ريالي و گردش کالا، لينک با دستگاه کارت خوان و سيستم پوز، تهيه پرينت فاكتور به صورت فيش پرينت و . از ويژگي‌هاي نرم افزار حسابداري فروشگاهي هوشمند نوين هستند.


 


 


 


با نرم افزار حسابداري توليدي، هدفمند باشيد!


 


موسسات توليدي از مهم‌ترين واحدهاي اقتصادي هستند که به صورت هدفمند در راستاي توليد محصولات با کيفيت گام برداشته و در جهت به دست آوردن درآمد و سود، اقدام به خريد مواد اوليه مي‌کنند تا محصول توليدي را به فروش برسانند. پروسه‌ي خريد مواد اوليه، انبارداري آن‌ها، فرايند تبديل آن به محصول مورد نظر و فروش نهايي محصولات، روند کاري کارگاه‌هاي توليدي است. استفاده از نرم ‌افزار حسابداري توليدي و آموزش نحوه ثبت داده‌هاي مالي و بررسي آن‌ها براي پيشبرد اهداف توليدي، مي‌تواند به مديران و حسابداران شرکت‌هاي بازرگاني و توليدي کمک کند. راه اندازي يک کسب و کار موفقيت و حفظ سوابق حسابداري بدون خطا بسيار دشوار است، اينجاست که نياز به يک برنامه حسابداري عالي به وضوح حس مي‌شود.


 


ويژگي هاي مثبت يک نرم افزار حسابداري فروشگاهي خوب!


 


در ابتدا ممکن است شما فکر کنيد که همه چيز را در ذهن خود ‌برنامه‌ريزي کرده‌ايد و پس از آن در بازار شروع به کار نموده‌ايد، با اين حال، استفاده از يک نرم‌افزار حسابداري حرفه‌اي براي حفظ عملکردها و داده‌هاي شغلي‎تان ضروري است و به شما کمک مي‌کند تا ضمن نگهداري و امنيت داده‌هايتان، بتوانيد روي جنبه‌هاي ديگر کسب و کارتان تمرکز کنيد. همه مشاغل از نظر ساختار قانوني متفاوت هستند و مشاغل توليدي نيز از اين قانون مستثني نيستند. همه ساختارها با جوانب مثبت و منفي خود همراه هستند. شما بايد نيازهاي خود و برنامه‌هاي آينده را مرور کنيد تا ببينيد کدام سيستم مناسب ساختارهاي مورد نظرتان بوده و نيازهاي شغلي شما را برطرف مي‌نمايد.


 


 


 


نرم افزار حسابداري بازرگاني و ارائه امکانات تخصصي


 


يکي از ارکان اصلي اقتصاد کشور، شرکت‌هاي بازرگاني و تجاري هستند. در شرکت‌هاي بازرگاني گردش‌هاي مالي زيادي در جريان هستند. به همين دليل حسابداري، موضوعي مهم و حياتي در اينگونه شرکت‌ها به حساب مي‌‌‌‌‌‌آيد. سيستم حسابداري بازرگاني هوشمند نوين، به صاحبان مشاغل کمک مي‌‌‌‌‌‌کند تا با ثبت منظم فاکتور‌ها و داده‌هاي خريدو فروش، تجزيه و تحليل، تفسير و ارائه اطلاعات مالي، نيازهاي خود را برطرف نمايند؛ همچنين به آنها کمک مي‌‌‌‌‌‌کند تا براي سرمايه‌هاي خود تصميماتي هوشمندانه بگيرند. هدف از حسابداري در شرکت‌هاي بازرگاني اغلب محاسبات سود و زيان، کنترل مانده حساب‌هاي ارزي و ثبت تسعير نرخ ارز است. شرکت‌هاي بازرگاني به خريد و فروش کالا مي‌پردازند و معمولاً در کالاهاي خريداري شده تغييري ايجاد نمي‌کنند. به همين خاطر نوع ثبت حسابداري در شرکت‌هاي بازرگاني با حسابداري در شرکت‌هاي توليدي متفاوت است.


 


به طور کلي بهتر است براي رفع نياز هر کسب و کار، از نرم افزار تخصصي آن صنف شغلي استفاده کرد. مديريت موجودي در تمامي مشاغل يک چالش بزرگ است و نيازمند اين است که روي آن تمرکز کنيد. اين‌ها نکاتي است که مي‌توانيد در برنامه خود به سادگي مشاهده و از آن‌ها استفاده کنيد. ارائه گزارشات سودو زيان عمليات بازرگاني‌، امکان صدور همزمان يا غير همزمان اسناد مالي‌، امکان انجام عمليات بازرگاني ارزي و ريالي و ثبت اسناد مالي مرتبط به صورت خودکار، امکان ثبت زمانبندي‌هاي تحويل کالا و گزارش‌هاي مرتبط، ثبت فاکتور، استعلام، قرارداد و تعديلات خريد از ويژگي‌هاي نرم افزار حسابداري بازرگاني هوشمند نوين هستند که به صورت کاملا تخصصي نيازهاي مشاغل اين صنف را برطرف مي‌کنند.


 


 


 


چگونه نرم افزار حسابداري خوب را از بد تشخيص دهيم!


 


هر صنعت، نرم افزار مخصوص به خود را دارد. شما بايد اطمينان حاصل کنيد که نرم افزاري که مي‌‌‌‌‌خريد براي اهداف کسب و کار شما طراحي شده باشد. اينکه چند نفر مي‌توانند وارد سيستم شما شوند؟ نرم افزار شما به چند کاربر دسترسي ورود به سيستم را مي‌دهد؟ آيا موجودي انبارها را ثبت مي‌کند؟ آيا محدود به ثبت خريد و فروش هستند يا امکان تهيه گزارشات دقيق مالي را نيز دارند و شامل ماليات هم مي‌شوند؟ اگر سيستم شما امکان مديريت حقوق و دستمزد را نيز داشته باشد، روال کاريتان بسيار آسان‌تر خواهد شد!


 


با پاسخ به اين قبيل سوالات و سوالات مشابه که در حيطه کاري هر شخص متفاوت است، اين اطمينان حاصل مي‌شود که نرم افزاري که خريداري کرده ايد آيا نيازهاي کسب و کارتان را برآورده مي‌کند يا خير!؟ مديران و حسابداران شرکت‌ها مي‌بايست در حين خريد نرم‌افزار حسابداري دقت کنند تا بتوانند سيستمي را انتخاب کنند که تمامي نيازهاي کسب و کارشان را برطرف نمايد. نکته‌ي مهم ديگر در خريد نرم‌افزارهاي حسابداري، اطمينان يافتن از امنيت اطلاعات بانکي و اطلاعات مالياتي و رمزهاي عبور محرمانه است! اين طبيعي است که وقتي از يک سيستم حسابداري جديد استفاده مي‌کنيد، بايد مطمئن شويد که نرم افزاري که انتخاب کرده ايد، از بعد امنيت قابل اطمينان است. اطلاعات محرمانه شما بايد دقيقاً به همين شکل باقي بمانند؛ محرمانه. نرم افزارهاي حسابداري شرکت هوشمند نوين از هر جنبه، به مشتريان خود اطمينان مي‌دهند که تمامي نيازهاي آنان را رفع نموده و امنيت داده‌ها را حفظ خواهند کرد. براي اطلاعات بيشتر درباره سيستم‌هاي حسابداري ما مي‌توانيد به آدرس www.hnovin.com مراجعه نموده و اطلاعات لازم را کسب نماييد.


 


 


 


ارزيابي نرم افزار حسابداري رايگان براي مشاغل


 


ما چندين محصول نرم افزاري حسابداري را مورد بررسي قرار داديم و آن‌ها را بر اساس هزينه، کاربرپسند بودن و همچنين توانايي در وارد کردن و ثبت داده‌هاي فروش مقايسه کرديم. در زير چندين نياز مهم براي ارزيابي بهترين نرم‌افزار حسابداري رايگان ذکر کرده ايم:


 


راه‌اندازي و سهولت استفاده: خيلي مهم است که در نرم افزارهاي حسابداري کاربران بتوانند به راحتي با سيستم ارتباط برقرار کنند. بهتر است که سيستم براي تنظيم و نحوه استفاده، نيازي به پيشينه حسابداري نداشته باشند و استفاده از آن ساده باشد؛ البته که دانستن دانش حسابداري به شما در روند ثبت و بررسي داده‌ها کمک بسزايي خواهد نمود و هرچه اطلاعات بيشتري داشته باشيد هم سرعت کار خود را افزايش داده ايد و هم خطاهاي محاسباتي کمتري داريد.


مديريت حساب‌هاي دريافتني: اين برنامه به شما امکان مي‌دهد فاکتورهاي سفارشي کنيد.


حساب‌هاي قابل پرداخت را مديريت کنيد: شما مي‌توانيد قبوض پرداخت نشده و موعد مقرر را به منظور پرداخت به موقع پيگيري کنيد.


اتصال حساب‌هاي بانکي و کارت اعتباري: براي سرعت بخشيدن به روند کاري خود مي‌توانيد، معاملات را از طريق بانک يا موسسه مالي خود پرداخت کنيد.


قبول پرداخت آنلاين: مشتريان مي‌توانند فاکتورهاي خود را بصورت آنلاين پرداخت کنند تا بتوانيد سريع‌تر پرداخت کنيد.


پردازش حقوق و دستمزد: اين نرم افزار بايد شامل پردازش حقوق و دستمزد يا توانايي اضافه کردن آن هنگام آماده شدن براي استخدام کارمندان باشد.


صورت‌هاي مالي کليدي را تهيه کنيد: مي‌توانيد سود و زيان‌، ترامه و صورت‌هاي گزارش گردش پول را ايجاد کنيد.


هزينه: سيستم حسابداري خوب بايد براي هر کسب و کاري مقرون به صرفه باشد. نرم افزار حسابداري رايگان معمولا به صورت تستي عمل نموده و جهت تست کاربردها و محيط کاربري مورد استفاده قرار مي‌گيرد. نرم افزارهاي رايگان اغلب ماژول‌هاي کاربري کمتري نسبت به نرم افزارهاي داراي هزينه دارند.


ويژگي هاي مثبت يک نرم افزار حسابداري فروشگاهي خوب!


 


ويژگي‌هاي برتر سيستم‌هاي حسابداري


 


يکي از بهترين و مهم‌ترين قابليت‌هاي نرم افزار هوشمند نوين، طراحي ساده، آسان و استاندارد به همراه جزئيات دلخواه مشتري و دارا بودن محيط گرافيکي زيبا به منظور جلوگيري از خستگي، در مقابل استفاده مکرر از نرم افزار، توسط کاربران و حسابداران است. با استفاده از نرم افزار‌هاي حسابداري شما بايد گزارش حساب‌ها، فاکتورها، اسناد و گردش وجه نقد مشاغل و موارد ديگر را ببينيد. بسيار مهم است که وضعيت مالي کسب و کارتان به طور دقيق ثبت و بررسي شود و هيچ جايي براي خطا نباشد. در سايت زوميت مقاله‌اي را تحت عنوان نگاهي به رويکرد نرم افزارهاي حسابداري هوشمند نوين بارگذاري نموده ايم که به توضيحات جامع در باب نرم‌افزارهاي تخصصي فروشگاهي، پيمانکاري، گزارشات خدماتي و . مي‌پردازد.


 


 


منبع:


 


http://tejaratonline.ir/fa/news/123491/ويژگي-هاي-مثبت-يک-نرم-افزار-حسابداري-فروشگاهي-خوب

بهترين نرم افزار حسابداري

بهترين نرم افزار حسابداري بازرگاني

بهترين نرم افزار حسابداري پيمانکاري

بهترين نرم افزار حسابداري فروشگاهي را از کجا تهيه کنيم؟

نرم افزار حسابداري در سال 1399 چقدر پردرآمد است؟

بهترين نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين

بهترين نرم افزار حسابداري توليدي

حسابداري ,نرم ,افزار ,ثبت ,کنيد ,کسب ,نرم افزار ,افزار حسابداري ,کسب و ,به صورت ,است که ,افزار حسابداري فروشگاهي ,افزار حسابداري رايگان ,افزار حسابداري بازرگاني ,حسابداري بازرگاني هوشمند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
گوریل فهیم fashnewدکتر فرنیان مای مانهوا exseampialis flowerest حامی و همراه شما تا کنکور تبلیغات رایگان لایف بیوتی Virginia's game آموزش ایلوستریتور و فتوشاپ به زبان فارسی - دانیال طاهری فر ranginelkamane