چه در صنوف عمده فروشي و چه در خرده فروشي باشيد، وظيفه مديريت مالي بسيار مهم است. مديريت مالي به شما کمک‌ مي‌کند تا هزينه‌هايتان را به صورت هدفمند، براي گسترش کسب و کارتان خرج کنيد. بدون شک نصب سيستم حسابداري معتبر از اين نظر بسيار سودمند خواهد بود. ما در شرکت نرم افزار حسابداري هوشمند نوين، به ارائه نرم افزارهاي حسابداري مناسب براي تما‎مي‌کسب و کارها پرداخته ايم. تيم برنامه نويسي ما به طور دائم با بهره گيري از نيازهاي خاص مشتريان به رفع آن‌ها‌ مي‌پردازد. تيم هوشمند نوين همواره سعي داشته است تا با ارائه نرم افزار‌هاي حسابداري قابل اعتماد و کارآمد در سراسر کشور، اطمينان مشتريان خود را جلب نمايد. استفاده از اين نرم افزارها قابليت‌هاي فوق العاده اي را در اختيار شما قرار‌ مي‌دهد که موجب آسان شدن عملکردهاي حسابداري و محاسبات سريع و دقيق‌ مي‌شود. امروز ما در زير به بخشي از مزايا و امکانات نرم افزارهاي حسابداري اشاره خواهيم کرد.


 


نرم ‌افزار حسابداري


Accounting-software


نرم ‌افزار حسابداري


صحت ديتابيس


در يک کسب و کار و تجارت، حفظ بانک اطلاعاتي گسترده، حاوي اطلاعات در مورد مشتريان، محصولات، مقادير، هزينه‎ها، پرداخت‌ها و غيره بسيار مهم است اما گاهي اوقات کارکنان شما هنگام وارد کردن آن‌ها، مرتکب برخي اشتباهات‌ مي‌شوند. با اين حال، با سيستم حسابداري هوشمند نوين، از امنيت و ماندگاري اطلاعات مهم ماليتان مطمئنن باشيد.


 


محاسبه سريع


محاسبه دستي معمولاً وقت زيادي را از شما‌ مي‌گيرد و احتمال خطا در محسابات را افزايش‌ مي‌دهد. عمليات دستي امروزه منسوخ شده و غير قابل قبول است؛ از اين رو بهتر است تا شما با نصب سيستم‌هاي حسابداري تمام محاسبات حياتي کسب و کارتان را در مدت زمان کوتاه تر و به صورت بسيار دقيق تر انجام دهيد. استفاده از سيستم‌هاي مالي و حسابداري به شما امکان مي‌دهد تا به شيوه اي ساده تر و به روز تر بر روي کسب و کارتان تمرکز کنيد.


 


امنيت


نشت اطلاعات حساس، موجب تضعيف اعتبار کسب و کارتان‌ مي‌شود. شما‌ مي‌توانيد با استفاده از يک برنامه حسابداري خوب و جامع، از داده‌هاي مالي‌تان محافظت و از امنيت حساب‌هاي تان مطمئن شويد.


 


گزارش تجزيه و تحليل


شما بايد بطور دوره اي تجزيه و تحليل کاملي از عملکردهاي سازمان خود انجام دهيد. مطالعه گزارشات به دست آمده از نرم افزارهاي حسابداري، براي شناسايي بخش‌هاي حياتي که نياز به توجه بيشتري دارند ضروري است. با استفاده از اين گزارشات‌ مي‌توانيد بر روي قسمت‌هاي ي از کسب و کارتان که نياز به هزينه يا زمان بيشتري دارد تمرکز کرده يا بدانيد براي رسيدن به سوددهي و رشد شغلتان، چه عملکردهايي لازم و ضروري است. بنابراين، استفاده از برنامه مديريت حسابداري به شما امکان‌ مي‌دهد گزارش ارزيابي مفصلي را بدست آوريد.


 


قابليت دسترسي ساده


متخصصان فروش معمولاً قبل از تعامل با مشتريان، بايد وقت و انرژي زيادي را براي به دست آوردن داده‌هاي حياتي تجاري صرف کنند. بدون شک استفاده از سيستم حسابداري، دسترسي به چنين داده‌هايي را به صورت دسته بندي شده در اختيارتان قرار‌ مي‌دهد و به تيم شما کمک‌ مي‌کند تا با يک تجزيه و تحليل جامع تما‎مي‌ داده‌هاي مورد نيازتان را به دست آوريد.


 


مديريت حساب يک بخش مهم در هر تجارت است. و اين امر به وضوح ضرورت نصب نرم‌ افزار حسابداري را نشان‌ مي‌دهد. ما به شما کمک‌ مي‌کنيم بسته به نيازهاي خاص تجاري خود، برنامه مورد نظرتان را انتخاب کنيد.


 


سيستم حسابداري يک برنامه کاربردي است که به طور خاص براي تسهيل کار حسابداران، در ضبط و ثبت اتوماتيک معاملات تجاري از جمله خريد، فروش، کارمزد، ماليات و ساير فعاليت‌هاي حسابداري طراحي شده است.


 


اصولاً نرم افزارهاي حسابداري با هدف تسهيل در عملکرد حسابدار، در تهيه صورت‌هاي مالي متشکل از ترامه‎ها، سربرگ‎ها، ترازهاي آزمايشي، بيانيه جريان نقدي، سود و زيان، پرونده حسابرسي ماليات‌ها و غيره ايجاد‌ مي‌شوند.


 


نرم افزار حسابداري خدماتي و اهداف پيش رو


مشاغل مبتني بر خدمات در مقايسه با يک تجارت مبتني بر محصول، نيازهاي حسابداري و جزئيات کمتري دارند. ارائه دهندگان شرکت‌هايي مانند خدمات حمل ونقل، خدمات نظافتي، خدمات حسابداري، شرکت‌هاي مهندسي و معماري، خدمات کامپيوتري، وکلا، ‌مشاوران و … هر يک داراي سيستم‌ها و ماژول‌هاي منحصر به فردي در سيستم حسابداري هوشمند نوين هستند. مشاغل خدمات گرا اغلب کارمنداني را، براي ارائه خدمات به مشتريان خود استخدام‌ مي‌کنند. در اينگونه کسب و کارها، ارائه خدمات مانند هزينه وکالت، مشاوره و خدمات حسابداران مي‌توانند بطور ماهانه، هفتگي و يا به صورت ساعتي انجام گردد که خود خواستار ماژول‌هايي است. سيستم حسابداري هوشمند نوين به منظور رفع نيازهاي هريک از مراکز خدماتي، امکان درخواست هرکدام از ماژول‌هاي مورد نياز کسب و کار شما را ارائه مي‌دهد.


 


Accounting software2


نرم ‌افزار حسابداري


هدف اصلي مشاغل خدماتي ارائه خدمات و دريافت و پرداخت وجه به صورت کامل يا جزئي است. ثبت معاملات بعضي اوقات به صورت نقدي (هنگام دريافت ثبت‌ مي‌شود) يا به صورت اعتباري و مدت دار انجام مي‌شود، بدين معني که در زمان ارائه، خدمات بعدي رزرو شده است و وجوه مربوط نيز در دوره‌هاي بعدي دريافت مي‌شود. اين تراکنش‌ها و صورت حساب‌ها در نرم افزار حسابداري خدماتي به سادگي قابل ثبت است.


 


گاهي اوقات چنين اتفاقي مي‌افتد که خدمات به صورت پيوسته ارائه‌ مي‌شوند. اين معاملات ممکن است به صورت هفتگي، ماهانه، سه ماهه يا سالانه تکرار شود. سيستم حسابداري هوشمند نوين با دارا بودن تکرار ويژگي معاملات، مي‌تواند بهترين پشتيبان در ثبت اينگونه معاملات باشد.بسياري از مشاغل خدماتي، درآمدهايشان را براساس فاکتورها يا قبض‌هاي صادر شده به مشتريان ثبت مي‌کنند و برخي نيز درآمد را بر اساس وجه نقدهاي دريافتي ثبت مي‌کنند. اين بدين معني است که وجوه در سيستم حسابداري مي‌توانند طبق نياز کاربر شما، به صورت نقد، بيعانه و يا بر اساس فاکتورها يا قبض‌ها در سيستم حسابداري ثبت گردند.


 


نرم افزار حسابداري توليدي و ويژگي‌هاي لازم براي چرخه توليد


مقوله حسابداري و حسابرسي براي مشاغل توليدي پيچيده است چرا که در تعيين ارزش موجودي و هزينه کالاهاي فروخته شده همچنين تعيين ارزش کالاها، مورد استفاده قرار‌ مي‌گيرد. نرم افزارهاي حسابداري عمو‎مي ‌توانايي پاسخگويي به چنين نيازهاي پيچيده اي را ندارند؛ بنابراين، توليد کنندگان نرم افزار، براي کمک به کسب و کارهايي که نياز به ماژول‌ها و قابليت‌هاي اختصاصي دارند، راه حل‌هاي جداگانه‌اي در طراحي خود مد نظر قرار داده و نرم افزاري کاملا متناسب با صنف شغلي آن‌ها ارائه‌ مي‌دهند.


 


دارا بودن سيستم حسابداري توليدي، به نظارت دقيق بر موجودي، بهينه سازي هزينه‌ها در توليد کالاهاي نهايي و به حداقل رساندن هزينه‌هاي غيرضروري کمک‌ مي‌کند. شايد شما به عنوان يک مدير کسب و کار از خود بپرسيد که چرا کسب و کارهاي توليدي به سيستم حسابداري منحصر بفردي براي خدمات توليدي احتياج دارند؟ پاسخ کوتاه اين است. براي بهبود بهره وري. تصور کنيد که کارمندان حسابداري همه روزه فاکتورهاي ورودي و خروجي حاصل از هر خريد و فروشي را به صورت دستي وارد دفتر صورتحساب‌ها کنند. در اين صورت نه تنها احتمال وارد کردن داده‌هاي مالي و اطلاعات نادرست افزايش‌ مي‌يابد، بلکه هم هزينه زماني در پي خواهد داشت و هم هزينه‌ي اضافي براي تامين پرسنل.


 


بدون داشتن گزارشات دقيق، با کيفيت و به موقع، توليد کنندگان قادر به بررسي محصولات و اطلاع از سلامت مالي تجارت خود نخواهند بود. استفاده از برنامه‌هاي حسابداري با قابليت خودکارسازي عملکردهاي محاسباتي، باعث جلوگيري از کسل کننده شدن فرايند حسابداري‌ مي‌شود و در نتيجه کارايي و بهره وري کارکنان حسابداري را افزايش‌ مي‌دهد.


 


علاوه بر سازماندهي امور مالي، نرم‌افزارهاي حسابداري به کسب و کارها کمک‌ مي‌کنند تا از تغييرات به روز قوانين مالياتي مطلع شده و محاسبات خود را بر اساس جديدترين دستورات مالياتي محاسبه نمايند.


 


توليد کنندگان اغلب يا با سرمايه گذاران در ارتباط هستند يا خود سرمايه گذاري‌ مي‌کنند؛ به همين دليل علاوه بر نياز به ماژول‌هايي جهت انجام امور مالي روزانه به ماژول‌هايي براي ثبت و نگهداري داده‌هاي مرتبط با سرمايه گذاري مانند ميزان سرمايه اوليه، ميزان کاهش يا افزايش سرمايه، برداشت‎ها، سهم سود و زيان، سود انباشته و .‌ نيز نيازمند است.


 


Accounting software3-نرم ‌افزار حسابداري


نرم ‌افزار حسابداري


اگر سازمان شما نيز تصميم به انتخاب يک نرم افزار حسابداري توليدي گرفته است، حتما اطمينان حاصل کنيد که با سيستم‌هاي ديگري که کارخانه شما در حال حاضر با آن‌ها کار‌ مي‌کند، يکپارچه شود. يکپارچه سازي اجازه‌ مي‌دهد تا شما هميشه داده‌هاي دقيق و واقعي را در دسترس داشته باشيد.


 


ثبت کليه عمليات خريد و فروش به صورت عمده و جزيي، تعريف انبارهاي مختلف براي مواد اوليه، محصولات نهايي و افزودن کالا به آن، گزارش ريز کارکرد حساب مشتريان، اعلام سررسيد چک، ارائه گزارشات دقيق مورد نياز حسابداران، قابليت گرفتن خروجي‌هاي لازم اظهارنامه‌هاي مالياتي و ارزش افزوده، طراحي گزارشات مالي متنوع از ترامه‎ها، گردش حساب‌ها در تما‎مي‌سطوح و سود زيان براي مطالعه مديران مالي و قابليت بستن سال‌هاي مالي مختلف در زمان‌هاي دلخواه از ديگر ويژگي‌هاي نرم افزارهاي حسابداري توليدي هوشمند نوين است.


 


با نرم افزار حسابداري فروشگاهي منابع مالي خود را ساده کنيد


چه يک فروشگاه زنجيره اي با فروش روزانه بالا باشيد و چه يک مغازه ي کوچک با فروش متوسط، يک نياز در بين شما مشترک است: شما بايد حساب کتاب‎هاي خود را مديريت کنيد. مديريت مالي براي يک تجارت سالم و موفق بسيار مهم است و بدون وجود ابزارهاي مناسب، بايد آينده ي شغلي و تمام فکر و وقت و انرژي خود را دفن کنيد.


 


يکي از بهترين و مهمترين قابليت‎هاي نرم افزار هوشمند نوين، طراحي ساده، آسان و استاندارد به همراه جزئيات دلخواه مشتري و دارا بودن محيط گرافيکي زيبا به منظور جلوگيري از خستگي، در برابر استفاده مکرر از نرم افزار، توسط کاربران و حسابداران مي‌باشد. اين نرم افزار يکپارچه مناسب براي فروشگاه‎هايي ??است که ‎مي‌خواهند يک ابزار محاسبات و عمليات با کاربردي آسان داشته باشند که به آن‎ها بينش گسترده تري نسبت به تجارت خود بخشد. نرم افزار مناسب فروشگاه‎ها براي صاحبان مشاغلي طراحي شده است که به دنبال راهکارهاي حسابداري ساده، آسان و مطمئن هستند تا به آن‎ها کمک کند، هميشه در طول مسير هدفمندي خود گام بردارند.


 


در بازار رقابتي و پرنوسان امروز ارائه خدمات پس از فروش با سرعت و کيفيت مناسب، يکي از نيازهاي اساسي مشتريان به محسوب ‎مي‌شود. سرويس سيستم حسابداري هوشمند نوين در قالب سيستم گارانتي و مديريت ارتباط با مشتريان، امکاناتي از قبيل مدت زمان گارانتي، نوع گارانتي، تعريف پلکاني قيمت خدمات، کنترل کيفيت و هزينه خدمات ارائه شده را در اختيار کاربران خود قرار مي‌دهد.


 


موفقيت هر کسب و کاري وابسته به فروش مناسب محصولات، خدمات شايسته و همچنين پاسخگويي سريع و منعطف با نياز مشتريان ‎مي‌باشد، نرم افزار نوين به شما اين امکان را مي‌دهد تا بتوانيد با اشراف کامل به انبار و هزينه‎هاي کالاهاي موجود، خريد و فروش مطلوبي داشته باشيد؛ همچنين، موجب جلوگيري از هدر دادن زمان، کاهش هزينه‎هاي اضافي، افزايش بهره وري و يکپارچه سازي سيستم مالي مي‌گردد. با استفاده از نرم افزار حسابداري فروشگاهي، انگشت خود را روي نبض مشاغل خود نگه داريد.


 


مديريت پروژه‌هاي پيمانکاري با نرم افزار حسابداري پيمانکاري


حسابداري پيمانکاري تما‎مي‌امور مالي است که در شرکت توسط شخص حسابدار بايد براي تما‎مي‌پروژه‌ها محاسبه، ثبت و دسته‌بندي شود. شرکت‌هاي پيمانکاري، مجموعه‌هاي هستند که خدماتي چون پروژه‌هاي ساخت و ساز و پروژه‌هاي عمراني و … را انجام مي‌دهند. محاسبات در اين شرکت‎ها بسته به حجم پروژه، از مقدار کم حجم و کوتاه مدت تا فعاليت‎هاي انبوه و زمانبر متفاوت است همچنين، بسته به اينکه پروژه‌هاي پيمانکاري در چه زماني اجرا مي‌شوند و چه تعداد نيرو و پرسنل در اختيار دارند، مسئله حسابداري متفاوت محاسبه ‎مي‌شود.


 


استفاده از نرم افزار حسابداري پيمانکاري براي محاسبه و ثبت داده‎ها، شرکت‌ها را مم مي‌سازد تا در يک چهارچوب تعريف شده، امور مالي و داده‎هاي شغلي خود را ارزيابي و سپس با تهيه گزارشات کاربردي و جامع، به بررسي آن‎ها بپردازند ضمن اينکه استفاده از اين نرم افزارها مزيت‎هايي نيز براي کسب و کارتان فراهم ‎مي‌آورد. اگر برنامه‌هاي مديريت هزينه‌ در تما‎مي‌شرکت‎هاي پيمانکاري مورد استفاده قرار گيرد، از وقوع خسارت‌هاي مالي جدي و جلوگيري خواهد شد.


 


معرفي نرم افزار حسابداري پيمانکاري و ساختمان‌سازي


سيستم حسابداري ساخت و ساز، مجموعه‌ي کاملي از برنامه‎ها، فرايندها و ماژول‎هايي است که متناسب با نيازمندي‌هاي شرکت‎هاي پيمانکاري و جهت کمک به حسابداران اين صنف شغلي طراحي شده است. ثبت و دسته بندي حساب‎هاي دريافتي، حساب‎هاي قابل پرداخت، دسته بندي تما‎مي‌مواد و مصالح مصرفي


 


در هر پروژه به صورت جداگانه، پيگيري صورتحساب‎ها و چک‎ها و … از ديگر امکانات اين نرم افزار کاربردي است. اغلب فروشندگان برنامه‎هاي حسابداري پيمانکاري به مشتريان خود اين امکان را ‎مي‌دهند تا انتخاب کنند که کدام يک از ماژول‎هاي حسابداري را ‎مي‌خوهند. در اين ميان ممکن است شرکتي نياز به يک ماژول داشته باشد اما در آينده و با گسترش کسب و کار. اين گزينه شرکت را قادر ‎مي‌سازد تا با بزرگ شدن کسب و کارشان بتوانند سيستم حسابداريشان را نيز گسترش دهند.


 


سيستم حسابداري ساخت و ساز ‎مي‌تواند در برنامه ريزي‎هاي استراتژيک و مديريت عمليات استفاده شود. با استفاده از سيستم حسابداري پيمانکاري، پيمانکاران قادر خواهد بود با تهيه اطلاعات پروژه مورد نظر به مديريت کارآمد پروژه‎ها و در نتيجه کاهش آسيب پذيري شغلي خود کمک کنند.


 


چندين عامل باعث ‎مي‌شود شرکت‎هاي ساختماني از نرم افزارهاي حسابداري عمو‎مي‌به سمت نرم افزار حسابداري پيمانکاري تغيير جهت دهند. اين عوامل شامل عدم توانايي در محاسبات مختلف شغلي، اختصاص زمان بيشتر براي ورود داده‎ها، عدم تجزيه و تحليل داده‎ها به صورت تخصصي و نبود ماژول‎هاي تخصصي مرتبط با صنف شغلي است که کارفرمايان را به سمت نرم افزارهاي تخصصي کسب و کارشان سوق ‎مي‌دهد. با استفاده از نرم افزارهاي مرتبط ‎مي‌توانيد به صورت کاملا حرفه اي حساب‎هاي خود را هوشمندانه مديريت نماييد. شرکت حسابداري هوشمند نوين با بهره گيري از توانايي‎هاي برنامه نويسان خبره و با تجربه، اقدام به توليد نرم افزارهاي تخصصي در صنوف مختلف شغلي نموده و شما ‎مي‌توانيد با استفاده از اين سيستم‎هاي حسابداري نيازهاي خود را به طور کامل برطرف نماييد. براي آشنايي بيشتر با نرم افزارهاي حسابداري هوشمند نوين مي توانيد به سايت هوشمند نوين و مشاهده دموي رايگان نرم افزارهاي تخصصي  حسابداري هوشمند نوين بپردازيد.


 


منبع:


 


https://hamyarwp.com/accounting-software/

بهترين نرم افزار حسابداري

بهترين نرم افزار حسابداري بازرگاني

بهترين نرم افزار حسابداري پيمانکاري

بهترين نرم افزار حسابداري فروشگاهي را از کجا تهيه کنيم؟

نرم افزار حسابداري در سال 1399 چقدر پردرآمد است؟

بهترين نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين

بهترين نرم افزار حسابداري توليدي

حسابداري ,نرم ,افزار ,کسب ,استفاده ,صورت ,کسب و ,نرم افزار ,به صورت ,استفاده از ,افزار حسابداري ,سيستم حسابداري هوشمند ,افزار حسابداري پيمانکاري ,افزار حسابداري توليدي , نرم افزار حسابداري

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
sammoha David's life من و زندگی خبرکتاب - دنیای کتاب و کتاب خوانی مطالب اینترنتی frektalisthonar درخت زیتون آونگ آی تی top art مطالب اینترنتی