يکي از مهم‌ترين بخش‌هاي شرکت‌هاي پيمانکاري‌‌، حسابداري و بخش واحد مالي آن شرکت ا‌ست. بدون داشتن سيستم حسابداري پيمانکاري نمي توانيد به قرارداد‌هاو پيچيدگي فرآيندهاي پرداخت هزينه‌و حقوق و دستمزد رسيدگي کنيد. شغل پيمانکاري‌‌، اغلب در دست فرد يا شرکتي است که با سازمان يا شخصي ديگر‌‌، قرارداد دارد و در ازاي اين قرارداد پروژه‌اي ‌‌را برعهده مي‌گيرد. قراردادهاي پروژه‌اي ‌‌شامل موضوعات مختلفي از جمله موضوع و مدت انجام کار‌‌، مبلغ قرارداد و تعهدات بين طرفين است.


پيمانکاران و شرکت‌هاي پيمانکاري اغلب چند پروژه پيمانکاري را به صورت همزمان مديريت مي‌کنند و همانطور که ميدانيد مديريت همه جانبه پروژه‌‌ها به صورت همزمان کار بسيار دشواري است. يک پيمانکار با امضاي قراردادها‌‌، مسئوليت بزرگي را عهده دار مي‌شود مسئوليتي که با کوچکترين اشتباه تمام برنامه ريزي‌هاي انجام شده را دچار مشکل‌ مي‌کند.


شما‌ مي‌توانيد با استفاده از يک نرم‌افزار پيمانکاري دقيق‌‌، هم زمان چند پروژه را مديريت‌‌، اطلاعات مالي شرکت خود را تحليل و با ثبت صورت هزينه‌ها‌‌، ارزيابي دقيقي از عملکرد کسب و کار خود داشته باشيد. علاوه بر آن اگر مي‌خواهيد ثبت و گزارش را با دقت بررسي کنيد‌‌، استفاده از نرم افزاري جامع و يکپارچه مي‌تواند به شما در انجام اين امور کمک کند. شايد سوال کنيد چرا بايد از سيستم پيمانکاري استفاده کنيم؟ پاسخ به اين سوال آسان است. استفاده از نرم افزار حسابداري پيمانکاري براي شما مزيت‌هايي را ايجاد مي‌کند که از ميان آن‌‌ها مي‌توان به عدم وجود مغايرت بين اطلاعات مالي و واحدهاي عملياتي‌‌، مديريت دقيق هزينه‌هاي هر قرارداد‌‌، بررسي دقيق ميزان هزينه‌هاي انجام شده و مقايسه با برآورد کل هزينه‌ها‌‌، مديريت عمليات دريافتي بابت هر يک از صورت وضعيت‌‌ها اشاره کرد.


 


براي افزايش توليداتتان از نرم افزار حسابداري توليدي استفاده کنيد!


حسابداري توليدي به منظور رفع نيازهاي واحدهاي توليدي‌‌، براي محاسبه هزينه‌هاي توليد کالا و فروش محصولات‌‌، مورد استفاده قرار مي‌گيرد. امروزه در کسب‌وکارها‌‌، حسابداري از اهميت ويژه‌اي ‌‌برخوردار بوده و لازم است که در بخش‌هاي مختلف صنعت از اين دانش به درستي استفاده شود.


در تمامي واحد‌هاي توليدي اعم از پوشاک‌‌، مصالح و…‌‌، ثبت‌‌ها و صورت‌هاي مالي مي‌بايست بسيار دقيق نوشته شوند تا در انتهاي سال بتوان با توجه به نوع فرايند و حجم کار‌‌، گزارشات مالي صحيح و مورد استنادي بدست آورد. صاحبان شرکت‌هاي توليدي مي‌توانند از طريق اين گزارشات‌‌، استراتژي‌هاي کلان مالي خود را تعيين کرده و سرمايه‌گذاري‌هاي درستي انجام دهند.


تحول در نرم افزار حسابداري پيمانکاري


نرم افزار حسابداري توليدي يک راه‌حل مالي است که با ارائه بهاي تمام شده کالا، امکان ثبت فرمول توليد، معرفي کالاي ساخته شده، هزينه‌هاي سربار و سرشکن، و همه هزينه‌هاي دخيل در ساخت يک کالا را فراهم‌مي‌نمايد و با محاسبه آسان داده‌ها، ثبت داده‌ها و امکان ارائه گزارشات مختلف امور روزانه حسابداران و مديران را تسهيل‌ مي‌کند. با استفاده از نرم‌افزارهاي حسابداري مناسب مشاغل توليدي شما مي‌توانيد از تاريخ مالي خود براي پيگيري پيشرفت و برنامه ريزي استفاده کنيد؛ از ثبت قيمت دريافتي‌ها‌و پرداختي‌ها‌در ديگر فاکتور‌‌ها و گزارشات خود استفاده کنيد؛ با يک نگاه جزئي مي‌توانيد مقايسه‌اي بر روي قيمت‌ها‌ي سال‌ها‌ي گذشته و قيمت‌ها‌ي حال حاضر داشته باشيد؛ با يک تصوير واضح مي‌توانيد الگو‌‌‌‌هاي درآمد و هزينه گذشته خود را تحليل و نقاط عطف تجارت را تنظيم کنيد. بازبيني نقاط عطف به شما در رسيدن به اهداف آينده کمک مي‌کند.


تجارتتان را با نرم افزار حسابداري بازرگاني توسعه دهيد!


 


هدف اصلي استفاده از نرم‌افزار حسابداري‌‌، آسان سازي فرايندهاي مالي‌‌، صرفه‌جويي در وقت‌‌، هزينه و ايجاد بينش بهتر در حوزه ي کسب و کارتان است؛ بنابراين شايد در هنگام انتخاب بهترين برنامه حسابداري براي شرکت‌هاي خدماتي کدام است و چگونه‌ مي‌توانيد آن‌هارا پيدا کنيد؟


نرم افزار هوشمند نوين‌‌، ابزارهاي مديريت مالي را اغلب‌‌، در اختيار شرکت‌ها قرار مي‌دهد و متناسب با نياز‌هاي متفاوت هر يک، پکيج‌هاي مختلفي را ارائه مي‌دهد. مواردي از قبيل امکان انجام عمليات بازرگاني ارزي و ريالي، ثبت اسناد مالي مرتبط به صورت خودکار، امکان گزارش سود و زيان عمليات بازرگاني، امکان ارائه دسترسي‌هاي دلخواه مديران و کاربران، امکان ثبت ماليات بر ارزش افزوده و . از ويژگي‌هاي نرم‌افزارهاي حسابداري بازرگاني است.


نرم افزار حسابداري بازرگاني هوشمند نوين به کاربران اجازه مي‌دهد تا تمامي معاملات بانکي خود را به راحتي ثبت و رمزگذاري کند؛ همچنين‌‌، نرم افزار ما با پشتيباني از حسابداري چندارزي سعي در سهولت عمليات ارزي دارد. حسابداران در بخش ارزي‌مي‌توانند با ثبت سند تسعير نرخ ارز ، گزارشات جامعي از سود و زيان و نوسات نرخ ارز به دست بياورند.


 


حسابداري راهکاري است که موجب‌ مي‌شود يک کسب و کار حتي از ريزعملکردهاي خود مطلع گردد و امورمالي خود را به راحتي تجزيه و تحليل نمايد. اين اطلاعات در گزارش‌هايي تهيه شده است که سلامت مالي يک تجارت را نشان مي‌دهد.


 


چقدر حاضر هستيد براي خريد نرم افزار حسابداري هزينه کنيد؟


تحول در نرم افزار حسابداري پيمانکاري


در بازار‌‌، نرم افزارهاي حسابداري با قيمت‌هاي متفاوتي عرضه‌ مي‌شوند‌‌، اما بديهي است که هر شرکت يا سازمان بودجه معيني را براي خريد اين نرم افزار‌هامعين‌ مي‌کند. قيمت نرم افزارهاي حسابداري وابسته به قابليت‌هاي آن بوده و متغير است. قاعده کلي اين است که قيمت برنامه‌هاي حسابداري با بالا رفتن قابليت‌هاي نرم افزار‌‌، افزايش‌ مي‌يابد؛ بدين معنا که هر چه ماژول‌هاي بيشتري اضافه کنيد‌‌، هزينه نرم افزار نيز افزايش‌ مي‌يابد ضمن اينکه هر چه نرم افزاري قابليت‌هاي برتر و منحصر بفرد تري داشته باشد و بتواند نيازهاي کسب و کار‌هارا به صورت کامل تري برطرف کند مطمئنا هزينه بيشتري نيز خواهد داشت. پس اگر شما نيز قصد خريد نرم افزار حسابداري داريد بايد نيازهاي خود را ليست کرده و نرم افزاري را انتخاب کنيد که ماژول‌هاي مورد نياز شما را داشته باشند. پس بنابراين قيمت نرم افزارهاي حسابداري وابسته به نياز مشتريان تعيين‌ مي‌شود.


بهترين نرم افزار حسابداري مناسب تخصصتان را انتخاب کنيد!


 


اگر براي اولين بار مي‌خواهيد دست به خريد سيستم حسابداري بزنيد بهتر است بدانيد که هر نرم‌افزار حسابداري داراي کاربردýهاي متفاوتي است و نيازهاي گروه صنفي خاصي را فراهم‌ مي‌کند. به عنوان مثال نرم‌افزار حسابداري بازرگاني‌‌، توليدي‌‌، شرکتي‌‌، استارتاپي و … هرکدام داراي ماژول‌هاي خاصي براي رفع نياز کسب‌وکار هستند. شما با مراجعه به سايت هوشمند نوين، به آدرس www.hnovin.com مي‌توانيد ماژول‌هاي موردنياز خود را به صورت جداگانه درخواست داده و اطلاعات کاملي از ديگر نرم افزارهاي هوشمند به دست آوريد. به عنوان مثال بهترين نرم افزار حسابداري براي استارتاپ‌ها مي‌بايست حتي کوچکترين تراکنش‌هاي مالي روزانه را ثبت کند. يکي ديگر از مهم ترين ويژگي‌هايي که در استفاده از نرم‌افزار حسابداري بايد مورد توجه قرار گيرد‌‌، ثبت منافع اقتصادي به عنوان دارايي‌ها‌‌، تعهدات اقتصادي به عنوان بدهي‌‌ها و ايجاد صورت‌هاي سود و زيان در يک استارت آپ باشد.


 


حسابداري به روش سپر دفاعي


 


طبق تحقيقات انجام شده بيش از80 درصد مشاغل نوپا به دليل مشکلات مالي و گردش پول شکست‌ مي‌خورند. براي بسياري از صاحبان کسب‌وکارها‌‌، پيگيري پرداخت‌هامي تواند چالشي باشد که با وظيفه دلهره‌آور مديريت حساب همراه است. براي اينکه بتوانيد با خيالي آسوده تمامي مسائل مالي خود را برطرف نماييد‌‌، مي‌بايست براي کسب و کارتان پلن مالي طراحي کنيد. با اين کار‌ مي‌توانيد به بررسي و مطالعه اطلاعات مالي و صورت حساب‌هاي سود و زيان خود بپردازيد. ما اطلاعات کامل تري را درباره موضوعاتي چون نرم افزارهاي حسابداري و مسائل مرتبط با حسابداران حرفه توليد نموده ايم که‌ مي‌توانيد با مشاهده آن‌ها اطلاعات خود را افزايش دهيد. همچنين مي توانيد مطلب؛ با نرم افزار حسابداري‌، مثل يک حسابدار حرفه ‌اي حساب کن! را در شنبه مگ بخوانيد و در سايت هوشمند نوين دموي نرم افزار حسابداري را ببينيد.


 


منبع:


 


http://khoshamoz.ir/index.php/post7990

بهترين نرم افزار حسابداري

بهترين نرم افزار حسابداري بازرگاني

بهترين نرم افزار حسابداري پيمانکاري

بهترين نرم افزار حسابداري فروشگاهي را از کجا تهيه کنيم؟

نرم افزار حسابداري در سال 1399 چقدر پردرآمد است؟

بهترين نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين

بهترين نرم افزار حسابداري توليدي

حسابداري ,نرم ,افزار ,مالي ,استفاده ,يک ,نرم افزار ,افزار حسابداري ,خود را ,است که ,استفاده از ,افزارهاي حسابداري وابسته ,افزار حسابداري بازرگاني ,افزار حسابداري توليدي ,افزار حسابداري پيمانکاري

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
nespaykapu مطالب اینترنتی mohana12 درخواستی ریمیکس Anwinux - انوینوکس asigmado انجام پروژهای برنامه نویسی اندروید pichakes 19323150 dd14