هوشمند نوين،‎‎ نرم افزاري ساده و کاربرپسند در حوزه حسابداري و مديريت مالي است و پاسخگوي نيازهاي تمامي‌کسب‌وکارها اعم از کوچک، متوسط و بزرگ خواهد بود.


 


نرم افزار‌هاي جامع حسابداري هوشمند نوين با حفظ انسجام و يکپارچگي در سيستم‌هاي اطلاعات، ‎‎ به کاربران خود اين امکان را مي‌دهد، تا امور مالي خود را به سادگي سامان دهي کنند و اطلاعات مربوط به خريد و فروش و ساير موارد حوزه مالي کسب وکار خود را مديريت نمايند.


 


حال قبل از اينکه به اهميت نرم افزارهاي حسابداري براي مشاغل بپردازيم، بايد بدانيد که مديريت حسابداري چيست؟ چرا امروزه نياز به نرم افزاهاي حسابداري بيش از پيش در ميان مشاغل و کسب و کارها حس مي‌شود؟ استفاده از اين سيستم‌ها‎ي حسابداري چه کمکي به مشاغل مي‌‎کند؟ مديريت حسابداري به برنامه ريزي استراتژيک، ‎‎سازماندهي شده، ‎‎جهت کنترل فرآيندهاي مالي در يک سازمان يا شرکت اشاره دارد و به اطمينان از گردش پايدار پول در کسب و کار شما کمک مي‌‎کند. مدير حسابداري وظيفه برآورد نيازهاي سرمايه و تعيين ساختار آن،‎‎ ايجاد فرصت‌ها‎ي سرمايه گذاري، ‎‎ايجاد سياست‌ها‎ي مالي، ‎‎کمک به تصميم گيري‌ها‎ي مالي و غيره را بر عهده دارد و براي انجام يک مديريت مالي صحيح و بدون خطا، ‎‎به نرم افزارهايي جهت مديريت و کمک به تسريع عملکرد نياز است.


 


از سيستم‌هاي حسابداري ساده و تک کاربر مي‌‎توان براي ذخيره سازي سوابق شخصي يا محاسبات مالي شرکت‌ها‎ي کوچک استفاده نمود و سيستم‌ها‎ي حسابداري پيشرفته و چندکاربره به منظور مديريت حساب‌ها‎ي پرداخت شده، ‎‎حساب‌ها‎ي دريافتي، ‎‎محاسبات بانکي و چک‌ها‎، ‎‎گزارشات فاکتورها و. در شرکت‌ها‎ي بزرگ مورد استفاده قرار مي‌گيرند. امروزه بسياري از مشاغل شروع به استفاده از سيستم‌ها‎ي حسابداري کرده اند. اين نرم افزارها به صاحبان مشاغل اجازه مي‌‎دهند تا معاملات مالي را رديابي و فوراً گزارش‌ها‎ي مالي مختلفي را توليد کنند.


 


قبل از ظهور نرم افزار حسابداري ، ‎‎بايد عمليات مالي به صورت دستي انجام مي‌شد. گزارشات موقت اساساً غير قابل اطمينان بود چرا که مديران حسابداري مجبور بودند ورودي‌ها‎ را به صورت دستي تلفيق و محاسبه كنند. سيستم‌ها‎ي حسابداري اين وظايف را به صورت خودکار انجام مي‌‎دهند، ‎‎ هزينه‌ها‎ي حسابداري را کاهش مي‌‎دهند و تصميم گيري‌ها‎ي مالي بهتري را از طريق گزارش گيري امکان پذير مي‌‎کنند.


 


براي متخصصان حسابداري، ‎‎نرم افزارهاي حسابداري، ‎‎دارايي با ارزشي در شرکت محسوب مي‌‎شود که به طور قابل توجهي به بهبود بهره وري بخش مالي کمک مي‌‎کند. جدا از آن، ‎‎مزاياي مهم ديگري نيز وجود دارد که در ادامه به آن مي‌‎پردازيم.


 


تضمين کنترل مالي


 


نرم افزار حسابداري به صاحبان مشاغل اجازه مي‌‎دهد تا امور مالي خود را به طور خودکار کنترل کنند، ‎‎حتي اگر آن‌ها در امور حسابداري دانش و تخصص زيادي نداشته باشند، ‎‎با کمي آموزش، ‎‎مي‌‎توانند کليه عمليات حسابداري را با استفاده از رايانه مديريت کنند بدون اينکه مجبور به پرداخت هزينه اي باشند.


 


هزينه‌ها‎ي پس انداز


 


برنامه‌ها‎ي حسابداري به طور خودکار محاسبات اصلي، رويه‌ها‎ي اداري و چارچوب‌هاي درآمد شما را کنترل مي‌‎کنند؛ ‎‎بنابراين؛ نيازي نيست که مديريت مالي‌تان را به يک شرکت يا شخص حسابدار خارج از سازمان خود تحويل دهيد. اين نرم افزار همچنين مي‌‎تواند هزينه‌ها‎ي مربوط به چاپ و توزيع اسناد را کاهش دهد، ‎‎زيرا همه داده‌ها‎ به صورت ديجيتالي در يک مکان امن ذخيره شده اند.


 


افزايش دقت اطلاعات


 


به گفته حسابداران و حسابرسان، ‎‎يکي از مزاياي مهم برنامه‌ها‎ي حسابداري خوب، ‎‎کاهش خطاي انساني است که معمولاً هنگام محاسبه و وارد کردن داده‌ها‎ رخ مي‌‎دهد. عدم صحت در صورت‌ها‎ي مالي مي‌‎تواند منجر به بحران‌ها‎يي شود که تأثيرات منفي در تجارت خواهد داشت و نرم افزار ويژه حسابداري مي‌‎تواند از وقوع چنين مسائلي جلوگيري کند.


 


بهبود امنيت داده‌ها‎ي مالي


 


اطلاعات مالي محرمانه‌ترين اطلاعات شرکت هستند و بايد بسيار محافظت شوند تا در معرض خطر نباشند و در دسترس افراد متفرقه قرار نگيرند. يک سيستم حسابداري با ذخيره کردن اطلاعات جامع مالي و گزارشات شرکت‌ها يا سازمان‌ها، به امنيت قابل توجهي نياز دارد؛ بنابراين،‎‎ فقط افرادي که به آن‌ها حق دسترسي داده شده مي‌‎توانند داده‌ها‎ را مشاهده کنند.


 


پيش بيني مالي


 


اين احتمالاً يکي از مهمترين ويژگي‌ها‎ي يک سيستم حسابداري حرفه‌اي است. مطمئناً تمامي کارفرماها مي‌‎خواهند تا بتوانند درآمدها و هزينه‌ها‎ي خود را ارزيابي کنند. ابزارهاي پيش بيني به آن‌ها کمک مي‌‎کند تا امور را به صورت عاقلانه کنترل کنند، ‎‎ هزينه‌ها‎ي غيرضروري را حذف کرده و سود را بهينه کنند.


 


 


 


با نرم افزار حسابداري فروشگاهي، ‎‎سريع‌تر محاسبه کنيد


 


هر سيستم حسابداري نقاط قوت و ضعف خود را دارد، ‎‎اما برخي از ويژگي‌ها‎ي اصلي وجود دارد که صرفا نرم افزار‌ها‎ي حسابداري کامل و پيشرفته بايد از آن برخوردار باشد. افتتاح يک کسب و کار خود يک موفقيت محسوب مي‌‎شود. اين که شما صاحب يک مغازه فروش اسباب بازي هستيد يا يک فروشگاه يا سوپر مارکت بزرگ تفاوتي ندارد. در حال انجام هر کسب و کاري که هستيد، ‎‎به نرم افزار ويژه حسابداري نياز خواهيد داشت. سيستم‌ها‎ي حسابداري به صاحبان فروشگاه‌ها‎ اين امکان را مي‌‎دهند تا بدون نياز به ثبت و مديريت حساب‌ها‎ي روزانه فروشگاه، از ميزان خريد، ‎‎فروش، ‎‎سود و زيان، ‎‎موجودي‌ها‎ي انبار و .حاصل از تجارت خود مطلع گردند. شما براي به دست آوردن هرگونه سود از فروشگاه خود، ‎‎ بايد سازماندهي شويد و امور مالي خود را به درستي مديريت کنيد.


 


شايد فکر کنيد که همه نرم افزارهاي حسابداري کسب و کار مي‌‎توانند در صورت استفاده براي فروشگاه‌ها‎، ‎‎ به عنوان نرم‌افزار حسابداري فروشگاهي کاربرد داشته باشند اما اين باور اشتباه است. در نرم افزار حسابداري فروشگاهي هوشمند نوين، ‎‎ راهکارها و ماژول‌ها‎ي نرم افزاري خاصي وجود دارد که مي‌‎تواند تمامي نيازهاي مشاغل فروشگاهي کوچک و بزرگ را برطرف نمايد. تعيين چند قيمت براي يك كالا، ‎‎ چاپ اتيكت قيمت براي تمام كالاها، ‎‎ مديريت موجودي‌ها، ‎‎ ابزار ماليات بر فروش، ‎‎ توانايي‌ها‎ي حقوق و دستمزد يا ادغام، ‎‎ لينک با دستگاه کارت خوان و سيستم پوز، ‎‎ تهيه پرينت فاكتور به صورت فيش پرينت، ‎‎ ارائه گزارشات سريع و متنوع و بسياري ديگر، ‎‎ از امکانات فوق العاده اين نرم افزار است.


 


کمک به پيمانکاران با کمک نرم افزار پيمانکاري


 


شرکت‌هاي پيمانکاري براي موفقيت در صنف کاري خود مي‌بايست وظايف عملياتي و حسابداري را، ‎‎طي مراحل مختلفي انجام دهند. بسته‌ها‎ي نرم افزاري زيادي در بازار وجود دارد که ادعا مي‌‎کنند اين فرآيند‌ها‎ را آسان تر مي‌‎کنند. در سيستم حسابداري پيمانکاري هوشمند نوين، ‎‎ ما به برطرف کردن نيازهاي پيچيده پيمانکاران پرداخته‌ايم. شما از رديابي هزينه‌هاي شغلي و مديريت تجهيزات و انبارها گرفته تا ثبت و بررسي سفارشات، ‎‎ قراردادها و ضمانت نامه‌ها‎ به اين سيستم نيازمند خواهيد بود. سيستم حسابداري ويژه پيمانکاران به صورت کاملاً يکپارچه اين امکان را براي شما فراهم مي‌‎کند تا مديريت مالي خود را به درستي انجام دهيد. با استفاده از اين نرم افزار، ‎‎شما وقت بيشتري براي کار در ساخت پروژه‌ها‎ي سودآور خواهيد داشت.


 


نرم افزار حسابداري پيمانکاري ، ‎ابزارهاي مديريت مالي را اغلب در اختيار شرکت‌هاي پيمانکاري و کارگاه‌ها‎ي ساختماني قرار مي‌دهد و متناسب با نياز‌هاي متفاوت پيمانکاران، ‎‎داراي پکيج‌ها‎ي متفاوتي است. مواردي از قبيل ثبت هزينه‌هاي پروژه، ‎‎کنترل موجودي انبار مصالح و مواد اوليه، ‎‎اعلام سررسيد چک‌ها‎، ‎‎حقوق و دستمزد، ‎‎حساب‌ها‎ي قابل پرداخت و دريافتي، ‎‎قراردادها و گزارش‌ها‎ي حسابرسي از جمله مواردي است که در نرم افزار هوشمند نوين قابل استفاده است.


 


نرم افزار خدماتي، ‎‎خدمتي در خور کسب و کارتان


 


سيستم حسابداري براي صنايع مبتني بر خدمات بسيار کمک کننده بوده و به رشد تجارت کمک مي‌‎کند. اين برنامه‌ها‎، ‎‎در حالي به بازار عرضه شده است که تمامي نيازهاي شما را به طور کامل پاسخگو باشد. استفاده هوشمندانه از نرم افزار حسابداري خدماتي مي‌‎تواند باعث رشد روز افزون کسب و کارتان گردد. سيستم‌ها‎ي حسابداري مانند يک پکيج کامل از کارشناسان حسابداري است که کليه امور شما را در دست مي‌‎گيرد و کارهاي روزمره‌ حسابداريتان را ساده مي‌‎کند. با برنامه‌ها‎ي حسابداري مناسب کسب و کارتان مي‌‎توانيد تمام خدمات و پروژه‌ها‎ي خود را بررسي کنيد و با ميزان سود و زيان هريک آشنا شويد.


 


 


 


گزارشات اثر بخش با حسابداري توليدي


 


در تمامي واحد‌هاي توليدي اعم از پوشاک، ‎‎ مصالح و…، ‎ثبت‌ها و صورت‌هاي مالي مي‌بايست بسيار دقيق نوشته شوند تا در انتهاي سال بتوان با توجه به نوع فرايند و حجم کار، ‎‎گزارشات مالي صحيح و مورد استنادي بدست آورد. صاحبان شرکت‌هاي توليدي مي‌توانند از طريق اين گزارشات، ‎‎استراتژي‌هاي کلان مالي خود را تعيين کرده و سرمايه‌گذاري‌هاي درستي انجام دهند. ويژگي‌هاي موجود در نرم ‌افزار حسابداري توليدي شامل ثبت دريافت و پرداخت‌ها‎، ‎‎ثبت تامين کنندگان و انبارها، ‎‎ثبت مشتريان، ‎‎نمايندگي‌ها‎، ‎‎ تغيير سفارشات، ‎‎گزارشات کار و پشتيباني از سفارشات است.


 


نرم افزار بازرگاني و اهداف پيش رو


 


اهداف يک مدير مالي بهينه سازي سود، ‎‎اطمينان از ماندگاري تجارت، حفظ گردش پول،‎‎ به حداقل رساندن مخارج سرمايه و به حداکثر رساندن سهم بازار است که همگي اين‌ها‎ بايد از روي گزارشات دقيق و بدون خطا در بازه‌ها‎ي زماني مختلف تحليل و بررسي گردد. با استفاده از نرم افزار حسابداري بازرگاني هوشمند نوين، گزارشات مورد نياز براي اين بررسي‌ها‎ به صورت دقيق و بدون هرگونه خطا، ‎‎در بازه‌ها‎ي زماني مختلف توسط نرم افزارهاي حسابداري قابل دسترسي است. بدون مديريت صحيح مالي، رسيدن به اهداف دشوار خواهد بود و مي‌‎تواند با ضررهايي روبرو شود که منجر به ورشکستگي کسب و کارتان شود.


 


همچنين با مراجعه به سايت هوشمند نوين مي توانيد، دموي رايگان نرم افزار حسابداري را به رايگان مشاهده و در صورت تاييد سفارش دهيد.


 


منبع:


 


https://digiato.com/promoted/1258836/


 

بهترين نرم افزار حسابداري

بهترين نرم افزار حسابداري بازرگاني

بهترين نرم افزار حسابداري پيمانکاري

بهترين نرم افزار حسابداري فروشگاهي را از کجا تهيه کنيم؟

نرم افزار حسابداري در سال 1399 چقدر پردرآمد است؟

بهترين نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين

بهترين نرم افزار حسابداري توليدي

حسابداري ,نرم ,مالي ,‎‎ ,افزار ,مديريت ,نرم افزار ,را به ,کسب و ,افزار حسابداري ,خود را ,بازه‌ها‎ي زماني مختلف ,صاحبان مشاغل اجازه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
معرفی فایل ها مجمع خیرین فرهنگ فاطمی fara-technology پرستوی بهار DARKLIGHT عاقبت عرقیات 1238 balootftree این وبلاگ جهت غنای بیشتر و اطلاع رسانی علمی با هماهنگی و همكاری استاد صیادی و همكاران سامان یافته است اموزش سواد مالي مديران ارشد