Akaunting يک نرم افزار حسابداري رايگان با منبع آزاد ، مبتني بر ابر و سيستم عامل هاي مک ، کامپيوتر و موبايل است. اين ساختمان با مدولار و سهولت در ذهن ساخته شده و براي اولين بار در سال 2017 راه اندازي شد. از آن زمان به يک سکوي متوسط ??تبديل شده است که به 38 زبان و با بيش از 100،000 بارگيري و 30،000 کاربر ابري موجود است.


 


بررسي اجمالي


 


Akaunting بسته به اينکه آيا شما مي خواهيد از خدمات ميزباني رايگان شرکت استفاده کنيد يا ميزبان آن در سرور شخصي خود باشيد ، نسخه هاي رايج خود را مبتني بر ابر و بارگيري ارائه مي دهد. اين نرم افزار عملکردهاي حسابداري تک ورودي کاملاً رايگان را ارائه مي دهد ، اگرچه در صورت نياز مي توانيد يک ماژول پولي ورودي نيز انتخاب کنيد. صحبت از ماژول ها ، ايده اين است که پايه نرم افزار حسابداري آنلاين و آفلاين به صورت رايگان بارگيري شود و از افزودنيهاي شخص ثالث پشتيباني مي کند. برخي از اين خدمات رايگان است ، در حالي که برخي ديگر - مانند 69 دلار افزودني دوبرابر - هزينه اي دارند.


 


پيشنهاد دريافتني حسابهاي Akaunting به شما امکان مي دهد قبض پرداخت را بپذيريد و فاکتور را صادر کنيد ، اما به جاي گزارش پيري ، رديابي فاکتورهاي پرداخت نشده از طريق داشبورد صورت مي گيرد. آنها را مي توان با توجه به تاريخ موعد يا وضعيت پرداخت طبقه بندي کرد ، يا از طريق PayPal يا Stripe با آنها ادغام و پردازش شد. ويژگي هاي قابل پرداخت حساب ها نيز پشتيباني مي شوند و شما مي توانيد قبوض را با تاريخ موعد مقرر در داشبورد قبض ها وارد کنيد ، سپس آنها را به همان روشي که صورت حساب هاي دريافتني حساب ها را مرتب مي کنيد ، مرتب کنيد.


 


مانند ساير نرم افزارهاي حسابداري رايگان براي صاحبان مشاغل کوچک ، مي توانيد از Akaunting براي ايجاد خلاصه درآمد ، هزينه و ماليات قابل تنظيم استفاده کنيد. همچنين مي توانيد صورت هاي سود و زيان توليد کنيد. همه گزارشات را مي توان در چند دسته ، مانند مشتري ، فروشنده و سال طبقه بندي کرد. پشتيباني از صورتهاي جريان وجه يا گزارشهاي سفارشي وجود ندارد ، اما مي توانيد براي ايجاد ترامه ، افزودني دوبرابر را با قيمت 69 دلار در سال خريداري کنيد.


 


نسخه رايگان اين ابزارهاي حسابداري داراي کاربران و فاکتورهاي نامحدود است ، اما شما نمي توانيد حساب هاي بانکي و کارت اعتباري خود را به هم وصل کنيد. در عوض شما بايد افزونه OFX را با قيمت 19 دلار خريداري کنيد. اين افزودني به شما امکان مي دهد پرونده هاي باز مبادله مالي را وارد کنيد تا اطلاعات کارت اعتباري و حساب بانکي خود را در Akaunting قرار دهيد.


نرم افزار حسابداري رايگان


حسابداران براي آنکه روند کاريشان سريعتر پيش رود از نرم افزار‌هاي حسابداري استفاده مي‌کنند که علاوه بر سرعت کار در بسياري از محاسبات رقم بالا نيز به شخص حسابدار کمک مي‌کند. اما چرا از نرم افزار حسابداري رايگان استفاه کنيم؟


نرم افزار حسابداري رايگان


ممکن است شما به تازگي وارد بازار کار شده باشيد و نتوانيد هزينه زيادي براي خريد بهترين نرم افزار حسابداري بدهيد و يا به تازگي در شرکتي استخدام شده باشيد که نمي‌توانيد به راحتي از مديرتان بخواهيد تا هزينه زيادي براي خريد يک نرم افزار حسابداري خوب به شما بدهد. اين دليل باعث مي شود تا اقدام به دانلود نرم افزار حسابداري رايگان هوشمند نوين کنيد.


استفاده از نرم افزار حسابداري ابري Akaunting در همه سيستم عامل ها امکان پذير نيست ، اما هيچ برنامه اختصاصي براي دستگاه هاي تلفن همراه وجود ندارد. در عوض ، رابط به طور خودکار بر روي سکوي شما تنظيم مي شود. UI بسيار خوب طراحي شده است و داراي يک داشبورد رنگارنگ است ، از اين طريق مي توانيد به کليه درآمد و هزينه هاي خود دسترسي پيدا کنيد. Akaunting به جاي قرار گرفتن در فروشگاه هاي اپليکيشن و اپليکيشن هاي Google ، فروشگاه مخصوص به خود را دارد که مي توانيد افزونه هاي رايگان را بارگيري کنيد يا موارد پرداخت شده را خريداري کنيد.


 


وقتي صحبت از پشتيباني مشتري است ، تعداد بسيار کمي به صورت رايگان در دسترس است. مي توانيد با راهنماي کاربر و اسناد و مدارک م کرده و يا به انجمن ها مراجعه کنيد تا در آنجا کمک دريافت کنيد اگر يکي از افزودنيهاي برنامه را خريداري کرديد ، مي توانيد بليط هاي پشتيباني را نيز براي کمک بگيريد. پشتيباني تلفني محدود به رديف هاي پرداخت شده است و با پرداخت يکبار 99 دلار شروع مي شود. در مقايسه با ساير نرم افزارهاي حسابداري براي مشاغل کوچک که همچنين رايگان هستند ، Akaunting فاقد اين بخش است.


 


افکار نهايي


 


به طور کلي ، Akaunting ابزاري مناسب براي مديريت حساب هاي آنلاين است. اين ويژگي هاي اصلي مورد انتظار شما را از يک برنامه حسابداري ، مانند حساب هاي دريافتني و قابل پرداخت و همچنين گزينه هاي عالي گزارش ارائه مي دهد. شما همچنين يک رابط کاربري بسيار دلپذير دريافت مي کنيد که به خوبي در تمام دستگاه ها و همچنين کاربران و فاکتورهاي نامحدود حتي در نسخه رايگان کار مي کند. سرانجام ، اين برنامه با برنامه هاي پرداخت محبوب مانند PayPal و Stripe ادغام مي شود ، و همچنين افزودنيهاي زيادي را در فروشگاه اپليکيشن مخصوص خود ارائه مي دهد. با اين وجود ، Akaunting بسياري از ويژگيهاي اساسي مانند ترامه و گزارشهاي صورتهاي مالي و همچنين يک سيستم حسابداري مضاعف را از دست داده است.

بهترين نرم افزار حسابداري

بهترين نرم افزار حسابداري بازرگاني

بهترين نرم افزار حسابداري پيمانکاري

بهترين نرم افزار حسابداري فروشگاهي را از کجا تهيه کنيم؟

نرم افزار حسابداري در سال 1399 چقدر پردرآمد است؟

بهترين نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين

بهترين نرم افزار حسابداري توليدي

، ,مي ,کنيد ,حسابداري ,رايگان ,نرم ,مي توانيد ,نرم افزار ,افزار حسابداري ,مي دهد ,است ، ,افزار حسابداري رايگان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
headschoolfdetu هر چی که بخوای خانه کارگرشهرستان راور استان کرمان roid negikavir jokebad simorghrplus finalisazeh طراحی سایت | سارین وب مطالب اینترنتی