بهترين نرم افزار حسابداري خدماتي براي شرکت هاي خدمات حرفه اي


 


بهترين نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين


هدف اصلي استفاده از نرم افزار حسابداري آسانتر کردن زندگي با صرفه جويي در وقت ، هزينه و در هر زمان که مي خواهيد در هر کجا که هستيد مي توانيد بينش بهتري داشته باشيد. تنها مشکل اين است که بسياري از ابزارهاي نرم افزاري حسابداري در آنجا وجود دارد و همه آنها مي گويند که آنها دقيقاً مي توانند آنچه را مي خواهيد انجام دهند. بنابراين بهترين نرم افزار حسابداري براي شرکت هاي خدمات حرفه اي و مشاغل کوچک کدام است و چگونه مي توانيد آنها را پيدا کنيد؟


 


ما هم همين مسئله را شگفت زده کرديم ، بنابراين به دنبال 50 "بهترين ليست" ، 20 با ارزش ترين "بهترين ليست" را انتخاب و ترکيب کرديم و برنامه هاي نرم افزاري حسابداري را که در بيشتر اين ليست هاي اخير منتشر شده نشان داده مي شود ، رتبه بندي و مرتب کرديم. از مجموع 62 برنامه نويسي نرم افزار حسابداري که مورد بررسي و رتبه بندي قرار گرفته اند ، در اينجا 15 نتيجه برتر آورده شده است!


 


ليست سرآمد بهترين نرم افزار حسابداري براي شرکت هاي خدمات حرفه اي و ساير SME


FreshBooks - از 20 بار در ليست 17 مورد ، ليست کتابهاي شماره يک نرم افزار حسابداري ما براي ارائه دهندگان خدمات حرفه اي و ساير مشاغل کوچک ايده آل است. اين يک راه حل ارزان و تنها آنلاين است که يک کار عالي از حسابداري استاندارد ، صورتحساب را انجام مي دهد و براي شرکت هاي کوچکتر و پيمانکاران مستقل عالي است. FreshBooks به عنوان يک سرويس اوليه صورتحساب آنلاين شروع شد ، و به سرعت ويژگي هايي از قبيل گزارش هاي مالي ، رديابي هزينه و زمان را اضافه کرد ، و داراي يک خانواده چشمگير از افزودنيهاي يکپارچه است که سودمندي آن را گسترش مي دهد. با گذشت سالها ، FreshBooks تغييرات بي شماري کوچکتر را در اختيارتان قرار داده و باعث شده است تا ضمن حفظ سادگي و سهولت استفاده از آن ، قابليت هاي بيشتري براي آن فراهم شود.


QuickBooks - از 20 بار مورد ذکر شده ، QuickBooks به عنوان يکي از بهترين نرم افزارهاي حسابداري براي شرکتهاي خدمات حرفه اي و ساير مشاغل کوچک در نظر گرفته شده است. به دليل دارا بودن امکانات و رابط کاربر پسند ، در بين کاربران محبوب است. اين يک سيستم حسابداري غني و بصري است که مي تواند نياز اکثر مشاغل کوچک و متوسط ??را پشتيباني کند. تمام نسخه هاي اين برنامه امکان رديابي درآمد و هزينه ها ، صورتحساب و پيوند آنلاين با موسسات مالي را فراهم مي آورد. نسخه هاي Essentials دسترسي حداکثر 3 کاربر را فراهم مي کند ، در حالي که نسخه Plus رديابي موجودي ، کنترل سفارش سفارش و دسترسي حداکثر 5 کاربر را اضافه مي کند.


Xero - از 20 بار مورد ذکر شده ، Xero يک ابزار حسابداري مبتني بر ابر است که امکان فاکتور ، سفارشات خريد ، آشتي بانکي ، نظارت بر موجودي و موارد ديگر را فراهم مي آورد. اين بسته حسابداري ، مشاغل کوچک و متوسط ??(SMB) را هدف قرار مي دهد. ثروت از ويژگي ها و رابط کاربري جذاب و بصري باعث شده است که اين مورد در اکثر کاربران بسيار پرطرفدار باشد. علاوه بر پشتيباني مرورگر ، Xero داراي برنامه هاي Android و iPhone / iPad براي دستگاه هاي تلفن همراه است.


Sage 50 - 6 مورد از 20 بار ذکر شده ، که قبلاً با عنوان Simply Accounting نيز شناخته مي شدند. اين يک راه حل جامع و حسابداري جامع براي تجارت کوچک است. مانند QuickBooks ، Sage از نسخه هاي ابري مبتني بر پرداخت ماهانه استفاده مي کند ، که در واقع ارزش عالي براي پول به عنوان ليست حقوق و دستمزد درج مي شود. Sage 50c راه حل حسابداري دسکتاپ مشاغل کوچک آن است که مجموعه اي جامع از ويژگي ها و گزينه هاي سفارشي سازي را با قابليت هاي ابر زمينه اي در بر دارد.


Wave Accounting - 13 مورد از 20 بار ذکر شده ، نرم افزار حسابداري مبتني بر وب براي مشاغل کوچک است. در ميان ديگران ، قيمت آن نسبت به بسياري از رقبا کمي متفاوت است ، زيرا ضمن شارژ هزينه هاي ماهانه براي پشتيباني مشتري ، نسخه رايگان نرم افزار خود را ارائه مي دهد ، و دو رده خدمات را براي انتخاب ارائه مي دهد. اين ظاهري جذاب و مجموعه اي از ويژگي هايي دارد که بسياري از دارندگان تنها ، پيمانکاران و مشاغل کوچک را راضي مي کند.


Sage One - ليست شده از 20 بار ، بسته بندي حسابداري مبتني بر ابر ، ارزان ، ارزان است. Sage One براي کارآفرينان و مشاغل کوچک طراحي شده است که به درآمد و هزينه اوليه نياز دارند. اين شامل ويژگي هايي از قبيل صورتحساب در وقت ، حقوق و دستمزد و گزارش حداقل نيست. اگر به تازگي مشاغل آزاد شروع کرده ايد يا صاحب مشاغل کوچک و بدون کارمند هستيد ، بسته استاندارد صورتحساب / صورتحساب آنلاين مانند Sage One احتمالاً بهترين بازي شما خواهد بود.


Zoho Books - 12 مورد از 20 بار ذکر شده ، يک سرويس حسابداري عالي و بسيار انعطاف پذير است که با بازيکنان برتر بازار مطابقت دارد. ابزار يک برنامه حسابداري آنلاين مبتني بر اشتراکي است که مورد استفاده بسياري از مشاغل کوچک قرار مي گيرد. رديابي هزينه ، صورتحساب ، تخمين ، پيگيري زمان و ويژگي هاي پرداخت صورتحساب ، آن را براي فريلنسرها ايده آل مي کند. متأسفانه ، در حال حاضر اين شامل حقوق و دستمزد نمي شود و همچنين با برنامه ها يا خدمات حقوق و دستمزد شخص ثالث ادغام نمي شود.


AccountEdge Pro - از ميان 20 بار 6 مورد ذکر شده ، يک نرم افزار ساده حسابداري مبتني بر دسک تاپ است که حقوق و دستمزد را کنترل مي کند و خريد و فروش را مديريت مي کند. ويژگي ورود دوگانه IIt به حسابداران امکان مي دهد پرونده هاي خود را تجزيه و تحليل کرده و اطلاعات عملياتي را براي گزارش هاي سفارشي روشنگري در هر زمان استخراج کنند. از ويژگي هاي آن مي توان به گزارش هاي موجودي فوق العاده ، صورتحساب خودکار و سپرده مستقيم اشاره کرد.

بهترين نرم افزار حسابداري

بهترين نرم افزار حسابداري بازرگاني

بهترين نرم افزار حسابداري پيمانکاري

بهترين نرم افزار حسابداري فروشگاهي را از کجا تهيه کنيم؟

نرم افزار حسابداري در سال 1399 چقدر پردرآمد است؟

بهترين نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين

بهترين نرم افزار حسابداري توليدي

، ,مي ,حسابداري ,نرم ,کوچک ,مشاغل ,است که ,نرم افزار ,مشاغل کوچک ,افزار حسابداري ,20 بار ,افزار حسابداري خدماتي ,حسابداري خدماتي هوشمند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
دانشکده فایل 2 به سوی تحوّل دایان فایل من فیلم میخوام yasebluera easywordpress donyayebedanid سایت مرجع دانلود پایان نامه - تحقیق - پروژه نماوا کلیپ 7 بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. کامپیوتر و اینترنت به زبان ساده