«همه‌ي مشاغل و شرکت‌ها به حسابدار نياز دارند»، همگي اين جمله را بارها ديده و شنيده‌ايم؛ از اين‌رو احتمالا حسابداري شغل پرطرفدار و پردرآمدي باشد.


 


هر شرکتي به يک حسابدار خبره براي مديريت جنبه‌ي مالي و اقتصادي کسب‌وکار خود نياز دارد؛ بنابراين اگر فردي بتواند به خوبي در بازار کار حسابداري نفوذ کند، به‌سرعت به درآمدهاي بالايي دست پيدا خواهد کرد؛ اما چرا هميشه اين اتفاق رخ نمي‌دهد؟ در حال حاضر تعداد زيادي از فارغ‌التحصيلان رشته‌ي حسابداري وجود دارند که به‌شدت جوياي کار هستند و در طرف ديگر مديران و کارفرمايان بي‌شماري به‌دنبال يک حسابدار ماهر هستند. بنابراين فاصله‌ي زيادي بين اين دو دسته ايجاد شده است و تنها درصد کمي از حسابداران درآمد بالايي دارند و درصد کمي از کارفرمايان از عملکرد حسابدار خود رضايت دارند.


ما در هوشمند نوين به عنوان يک آموزشگاه حسابداري در قلب بازار، سال‌ها در مورد اين مشکل بزرگ که جامعه‌ي کنوني درگير آن است، تحقيق کرده‌ايم و با بررسي‌هاي مستمر به نتايجي رسيده‌ايم که با پياده‌سازي آن‌ها، موفق به پرورش حسابداران و مديران خودساخته‌ و خبره‌اي شده‌ايم.


آموزش حسابداري ما با ديگران چه تفاوتي دارد؟
ما معتقديم جوانان فارغ‌التحصيل دانش خوبي دارند؛ اما از تکنيک و مهارت اجرا بي‌بهره هستند. بي‌شک يک کارفرما هرگز به‌اندازه‌اي به فردي با سابقه‌ي کم اعتماد نخواهد داشت که مديريت امور مالي کسب‌وکار خود را به او واگذار کند؛ اما شخصي که به شغل حسابداري علاقه‌مند است، چه نوع آموزشي را بايد پشت سر بگذارد تا بتواند از اين مسير به درآمد مناسبي برسد؛ درآمد خوب نه حقوق خوب!


با توجه به نياز مبرم کسب‌وکارهاي مختلف به اشخاص توانمند و ماهر در زمينه‌ي حسابداري، چنين افرادي نبايد در يک محل متمرکز شوند و فقط يک حقوق ثابت دريافت کنند. نگرش ما در هوشمند نوين بدين شکل است و در عمل هم افراد را به اين ارزش رسانده‌ايم. آموزش حسابداري بايد منجر به کسب درآمد خوب شود؛ بدين ترتيب که همراه با آموزش اصولي و اجرايي شغل حسابداري و ماليات، بتوانيم در راه‌اندازي شرکت‌هاي حسابداري نيز موثر باشيم و تنها به آموزش متدهاي حسابداري بسنده نکنيم.


فکر مي‌کنيد درآمد يک شرکت حسابداري از چه محل‌هايي حاصل مي‌شود؟
دسته‌بندي مختلفي براي پاسخ به اين سوال وجود دارد؛ اما يکي از معتبرترين آن‌ها موارد زير را پوشش مي‌دهد:


ارائه‌ي خدمات حسابداري پاره‌وقت به کسب‌وکارها و شرکت‌هاي کوچک و نوپا
اعزام نيروي ماهر امور مالي به‌صورت تمام‌وقت و تامين نياز مديران در اين حوزه
ارائه‌ي مشاوره‌ي مالياتي حضوري و تلفني در راستاي تبليغات و اعتبارسازي مؤثر
ارائه‌ي مشاوره‌ي بيمه‌ي تامين اجتماعي در خصوص ليست حقوق و قراردادها
حسابرسي داخلي مؤسساتي که حسابدار دارند و نياز به کنترل دارند
آموزش حسابداري به متقاضيان ورود به بازار کار
همان‌طور که ملاحظه مي‌کنيد، راه‌اندازي يک شرکت حسابداري با استخدام‌شدن در يک شغل ثابت، تفاوت‌هاي بسياري دارد.


حتي اگر شرکتي هم نداشته باشيد، حداقل کاري که مي‌توانيد در دست داشته باشيد، راه‌اندازي کسب‌وکار مستقل از  نرم افزار حسابداري و رسيدن به درآمد ميليوني ماهيانه است که بي‌شک معادل چندين سال کارکردن در فُرم کارمندي است. ما اين فرصت را در دوره‌ي حسابداران ثروت‌آفرين ايجاد کرده‌ايم؛ دوره‌اي که همراه شما تا راه‌اندازي کسب‌وکار حسابداري است. اين دوره به‌صورت غيرحضوري اجرا مي‌شود و شامل بخش‌هاي زير است:


پايه‌ي اول: حسابداري مقدماتي و پايه
پايه‌ي دوم: حسابداري صورت‌هاي مالي و پيشرفته
پايه‌ي سوم: آموزش صفر تا صد ماليات
پايه‌ي چهارم: آموزش قوانين کار و تجارت
پايه‌ي پنجم: آموزش کسب درآمد از حسابداري


در شغل حسابداري، دسته‌بندي‌هاي زيادي ارائه شده است که اصولي‌ترين آن، شامل بخش‌هاي زير مي‌شود:


حسابداري مالي
حسابداري بخش عمومي
حسابرسي
مديريت مالي
حسابداري مديريت
البته دسته‌بندي ديگري هم وجود دارد که بيشتر علاقه‌مندان، اين دسته‌بندي را مي‌شناسند:


حسابداري بازرگاني، اعتبارات اسنادي، واردات و صادرات
حسابداري صنعتي و محاسبه‌ي بهاي تمام‌شده
حسابداري پيمانکاري و خدماتي
در بازارکار فعلي، کسي موفق‌تر از بقيه است که حسابداري مالياتي را آميزه‌ي کار حسابداري خود در هر دسته‌بندي کند و خدمات حسابداري باکيفيتي را به کارفرما ارائه کند. خدمات خوب و مناسب، بهترين پوستر تبليغاتي شما محسوب مي‌شود؛ بنابراين مکمل آموزش حسابداري، آموزش ماليات است. حسابداري مالياتي صرفا دريافت کد اقتصادي و انجام يک روال عادي از قوانين مالياتي نيست؛ بلکه تجزيه‌و‌تحليل فنون اجرايي ماليات است.


منبع: وب سايت نرم افزار حسابداري هوشمند نوين به آدرس https://www.hnovin.com

بهترين نرم افزار حسابداري

بهترين نرم افزار حسابداري بازرگاني

بهترين نرم افزار حسابداري پيمانکاري

بهترين نرم افزار حسابداري فروشگاهي را از کجا تهيه کنيم؟

نرم افزار حسابداري در سال 1399 چقدر پردرآمد است؟

بهترين نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين

بهترين نرم افزار حسابداري توليدي

حسابداري ,يک ,آموزش ,درآمد ,حسابدار ,نياز ,نرم افزار ,افزار حسابداري ,هوشمند نوين ,را به ,است که

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
mastanehonline hypergrafic فایل گرام دبیرستان امام سجاد (ع) برخوار Patricia's notes poonehplusic ynjytyrht جامع ترین اخبار و اطلاعات برنامه نویسی و سئو بوکه بارانه آموزش رانندگی فوق حرفه ای وفوق تخصصی بین المللی مهندس رامتین کریمی با بیش از 25 سال سابقه درخشان 09120259536