اگر صاحب کسب وکاري هستيد يا قصد راه اندازي آن‌ را داريد حتما يک نرم افزار حسابداري مورد نياز شماست.


نرم افزار هوشمند نوين محصول گروه شرکتهاي طرفه نگار اولين نرم افزار حسابداري تحت ويندوز در ايران است. کاربري آسان و قيمت مناسب، نرم افزار حسابداري هوشمند نوين را به پر کاربرترين برنامه حسابداري در ايران تبديل کرده است.


 


چرا نرم افزار حسابداري هوشمند نوين را انتخاب کنم؟


با توسعه تجارت و مکانيزه سازي سيستم‌هاي فروش بهترين انتخاب نرم افزار حسابداري بازرگاني است که بتوان در کنار سادگي کار با آن، گزارشات کامل و جامعي را دريافت کرد. با توجه به مشاوره قبل از خريد با بيش از صد هزار نفر، پنج نکته قبل از خريد هر نرم افزار حسابداري در همه مشتريان مشترک بود که در ادامه به آن مي پردازيم.


 


1) آيا بدون اطلاعات مالي و حسابداري مي‌توان با نرم افزار هوشمند نوين کار کرد؟


 


2) با توجه به نوع کسب وکار آيا هلو نرم افزار تخصصي ويژه شغل مورد نظر را دارد؟


 


3) نمي‌خواهم اول کار زياد هزينه براي خريد نرم افزار پرداخت کنم.


 


4) تا زمان آشنايي کامل با برنامه نياز به پشتيباني دارم، آيا ارتباط با اين بخش به راحتي امکان‌پذير است؟


 


5) آيا اطلاعات وارد شده از لحاظ تهيه نسخه‌هاي پشتيبان در وضعيت امني قرار دارد؟


راه حل ها و سازوکارهاي نرم افزار حسابداري


 


سياست ها و رويه هاي حسابداري و امور مالي، کارآمدترين روش براي اجراي ابزارهاي کنترل هزينه، در هر سازمان است که بخشي از چرخه تجارت وبازرگاني هستند. چرخه خريد و پرداخت، موجودي و توليد، منابع انساني و حقوق و دستمزد، دارايي هاي ثابت و سرمايه گذاري جزئي از خدماتي است که ما در نرم افزار حسابداري بازرگاني هوشمند نوين، به منظور سهولت در انجام عمليات مالي کسب وکار شما، ارائه نموده‌ايم.


مهمترين مزيت اين است که مديريت جريان نقدي ميتواند منجر به سود در تجارت باشد. راه حل هاي کارآمد موجود درنرم افزارهاي حسابداري بازرگاني، مي تواند به صاحبان مشاغل کمک کند تا درحداکثر زمان، سود خود را افزايش دهند؛ ضمن اينکه، رشد اقتصادي را تسهيل مي دهد. به عبارت ديگر، سيستم هاي حسابداري در حالي که صرفه جويي مي‌کنند؛ همزمان، بر پس‌انداز هزينه و زمان نيز متمرکز هستند.


 


با توجه به سئوالات کاربران نکات زير حائز اهميت است:


1) اگر کاربر هيچگونه اطلاعاتي از حسابداري نداشته باشد با عمليات اتوماتيک و هوشمندانه به سادگي مي‌تواند با نرم افزار کار کند. به طور مثال: هنگامي که فاکتور فروش صادر مي‌شود، به طور اتوماتيک از موجودي انبار کسر و در صورت نسيه بودن آن، مانده بدهي مشتري را افزايش مي‌دهد و در صورتي که مبلغ را بصورت نقد يا چک پرداخت کرد، نرم افزار بصورت اتوماتيک فاکتور را تسويه خواهد کرد. به همين سادگي!


 


2) نرم افزار هوشمند نوين براي 200 شغل مختلف نرم افزار تخصصي تحت عنوان امکان افزودني مشاغل مانند: فروش لباس، پارچه فروشي، شيشه بري، کاشي و سراميک، خدمات پس از فروش، ميوه و تره بار، طلا فروشي و … توليد کرده که به تمام نسخه هاي نرم افزار شامل نرم افزار هوشمند نوين بازرگاني، فروشگاهي، شرکتي، توليدي و رستوراني قابل افزودن است.


 


3) کليه نسخه‌هاي نرم افزار با قيمت مناسب و بسيار رقابتي با نرم افزارهاي مالي ديگر قابل ارائه است که از 217 هزار تومان شروع و به نسخه جامع که 857 هزار تومان است ختم مي گردد.


 


4) مرکز پشتيباني نرم افزار هوشمند نوين از ساعت 8 صبح تا 12 شب در چهارماهه ابتداي سال و در ماههاي ديگر تا ساعت 10 شب آماده پاسخگويي به کاربران بصورت تلفني و آنلاين است. ولي جلسات آموزشي رايگان و فيلم هاي آموزشي بسيار، کمک شاياني براي شروع و راه اندازي آن به کاربر خواهد نمود. کليه نسخه هوشمند نوين شامل يکسال پشتيباني رايگان و بدون محدوديت براي پاسخگويي به سئوالات مي باشد که بعد از آن در صورت نياز و دلخواه کاربر، با تمديد پشتيباني نرم افزار هوشمند نوين قابل ارائه است.


 


5) بعد از خروج از نرم افزار يا در طي کار با آن مي توانيد به راحتي از کل اطلاعات خود نسخه پشتيبان تهيه و براي امنيت بيشتر آن روي فلش يا سي دي آن را انتقال دهيد؛ ولي بصورت اتوماتيک نرم افزار نسخه پشتيباني از اطلاعات شما روي هارد رايانه شما تهيه خواهد کرد.


 

بهترين نرم افزار حسابداري

بهترين نرم افزار حسابداري بازرگاني

بهترين نرم افزار حسابداري پيمانکاري

بهترين نرم افزار حسابداري فروشگاهي را از کجا تهيه کنيم؟

نرم افزار حسابداري در سال 1399 چقدر پردرآمد است؟

بهترين نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين

بهترين نرم افزار حسابداري توليدي

نرم ,افزار ,حسابداري ,هوشمند ,مي ,پشتيباني ,نرم افزار ,افزار حسابداري ,افزار هوشمند ,است که ,با نرم ,افزار حسابداري بازرگاني ,حسابداري هوشمند نوين را ,افزار حسابداري هوشمند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
( کد معرف ) کد تخفیف شرکت پرند :58107579 دانلود رایگان BTS_A.R.M.Y fanoosmrayane Merrill's page tediscbiba یادداشت های خدادادی طاقانکی جديدترين kahrobarangie soheilsetarehi