بهترين نرم افزار حسابداري


آيا در فکر تهيه يک نرم افزار حسابداري هستيد و نمي دانيد از ميان اين همه نرم افزار حسابداري کدام را انتخاب کنيد؟ امروزه نرم‌افزارهاي حسابداري بسياري در بازار وجود دارد که هر کدام داراي نقاط قوت و ضعف‌هايي هستند که تعداد آن‌ها هم کم نيست؛ به طوري که هر شرکتي با کمترين امکانات و دانش، اقدام به ساخت و عرضه نرم‌افزار حسابداري در بازار زده است.


برخي از اين نرم‌افزارها حسابداري بدون در نظر گرفتن تفاوت سيستم مالي و حسابداري کشور، از نسخه‌هاي خارجي الگوبرداري کرده‌ و برخي ديگر از شرکت‌هاي داخلي تقليد و صرفا هدفشان از ساخت محصول افزايش فروش و درآمد بوده و پس از برند شدن نامشان هيچ اقدامي نسبت به به‌روزرساني و رفع عيوب نرم‌افزار حسابداري خود نمي‌کنند. همه عوامل ذکرشده باعث سردرگمي خريداران نرم‌ افزار حسابداري مي‌شود. در اين مطلب به منظور افزايش آگاهي شما براي خريد يک نرم افزار حسابداري خوب، به معرفي بهترين نرم افزار حسابداري مي پردازيم.


نقاط قوت يک نرم‌افزار حسابداري خوب چيست؟


اگر بخواهيم نقاط قوت و ضعف نرم‌افزارهاي حسابداري را بشکافيم مطمئناً به‌اندازه يک کتاب نکته وجود دارد که ما در اين مطلب قصد بررسي نقاط قوت آن را داريم. ويژگي‌هاي خوب يک نرم‌افزار حسابداري عوامل زيادي بستگي دارد به طور مثال پشتيباني خوب وهميشه در دسترس بودن تيم پشتيباني نرم‌افزار حسابداري بسيار حائز اهميت است؛ چرا که، در صورت بروز مشکل به ‌صورت 24 ساعته بتوان با تيم پشتيباني آن ارتباط برقرار کرد.


مورد ديگري که در نرم‌افزار حسابداري خيلي حائز اهميت است، قدرت سرعت و پردازش نرم‌افزار حسابداري هست. از ديگر ويژگي هاي نرم افزارهاي حسابداري خوب که خيلي اهميت دارد، پله‌پله بودن يا به‌اصطلاح چند سطحي بودن کدينگ نرم‌افزار حسابداري است. ظاهر و زيبايي هميشه جزو موارد مهم در نرم‌افزار حسابداري بوده است. ظاهر بد نرم‌افزار باعث کسل شدن فضاي کار شده و موجب بالا بردن ضريب خطا مي‌شود. ازاين‌رو پيشنهاد مي‌شود اين مورد به ‌ظاهر ساده را جدي بگيريد.


معرفي 12 نرم افزار برتر حسابداري


1- نرم افزار حسابداري هوشمند نوين


گروه نرم افزار حسابداري هوشمند نوين از سال 1370 تاکنون يکي از اولين شرکت‌ها در امر توليد و عرضه نرم افزارهاي مالي و حسابداري مي‌باشد که منطبق با پيشرفته‌ترين تکنولوژي روز در اين حوزه به فعاليت پرداخته است. اين مجموعه با هدف بهره وري و بهينه‌سازي سيستم هاي مختلف، يکي از برترين توليد کنندگان نرم‌افزارهاي در کشور مي‌باشد. شرکت هوشمند نوين ارائه دهنده انواع نرم افزارهاي حسابداري از قبيل نرم افزار حسابداري بين المللي، نرم افزار حسابداري بازرگاني، نرم افزار حسابداري شرکتي، نرم افزار حسابداري خدماتي، نرم افزار حسابداري صنعتي، نرم افزار حسابداري توليدي، نرم افزار حسابداري پيمانکاري، نرم افزار حسابداري فروشگاهي و نرم افزار حسابداري استارتاپي است.


https://www.hnovin.com/


2- نرم افزار حسابداري شرکتي سپيدار


سپيدار، نرم افزار حسابداري معروف از شرکت همکاران سيستم است که با هدف پياده سازي سيستم مالي مخصوص شرکت‌هاي کوچک و متوسط ايجاد شده است. اين نرم افزار يکي از معروف ترين و قديمي ترين‌هاي نرم افزارهاي حسابداري در ايران مي‌باشد که سالهاست حسابداران زيادي براي محاسبات شرکتي با آن سروکار دارند.


sepidarsystem.com


3- نرم افزار حسابداري شرکتي فرداد


نرم افزار حسابداري آرين سيستم مناسب کسب و کارهاي بزرگ شرکتي است. اين شرکت با هدف حمايت از شرکت‌ها و کسب و کارهاي کوچک و متوسط، اقدام به توليد نرم افزار حسابداري شرکتي براي شرکت‌هاي توليدي، پيمانکاري، بازرگاني و خدماتي کرده است. رابط کاربري حرفه اي، امکانات و آناليزهاي تخصصي، مشتري مداري و پشتيباني مستمر و مطلوب، در مدت کوتاهي توانسته است به حريفي پرقدرت و تازه نفس براي رقيبان خود تبديل شود.


fardadgroup.com


4- نرم افزارهاي حسابداري پارميس


يکي از مشهورترين شرکت هاي توليد نرم افزار حسابداري، پارميس است که با توليد نرم‌افزارهاي حسابداري شرکتي، فروشگاهي و بازرگاني کمک بزرگي به کسب و کارها کرده است. امکانات موجود در انواع نسخه هاي نرم افزاري حسابداري پارميس، پاسخگوي بسياري از نيازهاي شرکت‌ها در حوزه مالي و مديريتي مي‌باشد.


parmisit.com


https://www.hnovin.com/the-best-accounting-software/


5- نرم افزارهاي حسابداري هلو


شرکت مهندسي نرم افزار هلو، توليد کننده انواع نرم افزارهاي حسابداري مخصوص اصناف و فروشگاه ها است و علاوه بر اين، خدمات مشاوره و راهنمايي در حوزه امور مالي را به مشتريان خود ارائه مي‌دهد. شرکت هلو با ارائه نرم افزار حسابداري شرکتي کوچک، متوسط و ويژه، توانسته نيازهاي محاسبات و مديريت مالي بسياري از شرکت‌هاي کوچک و متوسط را برآورده سازد و در اين حوزه نيز موفق عمل کند.


holoo.co.ir


6- نرم افزارهاي حسابداري محک


گروه نرم افزاري محک، در طي اين سالها، موفق به طراحي و توسعه انواع نرم افزارهاي مالي شده است. محک نيز با ارائه نسخه هاي با کيفيت و حرفه اي فروشگاهي و شرکتي توانست اعتماد بسياري از اصناف و شرکت ها را جلب کند و به برندي خوش نام و دوست داشتني تبديل شود. نرم افزار کيف پول محک، از برترين نرم افزارهاي حسابداري رايگان و معروف در حوزه نرم افزارهاي حسابداري شخصي مي‌‌باشد که براي پلتفرم موبايل ساخته شده است.


mahaksoft.com


7- نرم افزارهاي حسابداري قياس


گروه نرم‌افزاري قياس بيش از دو دهه در زمينه توليد نرم افزارهاي حسابداري در حوزه هاي مختلف بازرگاني، توليد و خدماتي فعاليت مي‌کند. از جمله امکانات نرم افزارهاي حسابداري قياس مي‌توان به امنيت و سرعت بالا، سادگي، آموزش و پشتيباني مطلوب اشاره کرد. همچنين نسخه دمو ماژول‌هاي مختلف قياس را مي‌توان جزو بهترين نرم افزارهاي حسابداري رايگان بازار دانست.


gheyas.com


8- نرم افزارهاي حسابداري شايگان


شايگان سيستم، نرم افزارهاي حسابداري خود را با نام تجاري «حسابگر» در بازار عرضه مي‌کند. نرم افزارهاي اين شرکت، جزو بهترين نرم افزارهاي حسابداري ايران است. شايگان سيستم از سال 1370 شروع به طراحي و توليد نسخه هاي مختلف نرم افزارهاي حسابداري مثل نرم افزار حسابداري شرکتي با نام هاي حسابگر صنعتي، حسابگر بازرگاني، حسابگر اموال و. انواع نرم افزارهاي ويژه اصناف و فروشگاه ها کرده است و يکي از موفق ترين و مشهورترين شرکتهاي سازنده برنامه حسابداري در کشور مي‌باشد.


shygunsys.net


9- نرم افزارهاي حسابداري تدبير


شرکت پردازش موازي سامان را با برنامه حسابداري تدبير مي‌شناسيم. اين شرکت از سال 1377 شروع به طراحي برنامه هاي حسابداري کرده و به مرور، امکانات و قابليت هاي نرم افزارهاي حسابداري خود را بيشتر کرد و با ادامه اين بهينه سازي‌ها، توانست نرم افزار حسابداري تدبير را به يکي از بهترين نرم افزارهاي حسابداري معروف ايران با امکانات حرفه اي برساند.


sppcco.com


10- نرم افزار حسابداري پيوست


گروه نرم افزاري پيوست با سابقه اي نزديک به دو دهه در عرصه ساخت محصولات نرم افزاري حوزه مالي و مديريتي دارد که يکي از شرکت‌هاي معروف ايران در اين حوزه مي‌باشد. قيمت مناسب، امکانات حرفه‌اي، مشتري مداري و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب را مي‌توان دليل محبوبيت پيوست و نرم افزارهاي حسابداري معروف آن دانست.


payvast.com


11- نرم افزارهاي حسابداري آرين سيستم


شرکت آرين سيستم از سال 1383 با هدف يکپارچه سازي سازمان‌هاي بزرگ شروع به فعاليت کرده وهم اکنون يکي از معتبرترين و بزرگترين توليدکنندگان نرم افزارهاي مديريتي و مالي در ابعاد سازماني ERP است.


ariansystem.net


12- نرم افزار پارسيان


نرم افزار پارسيان جزو نرم افزارهاي حسابداري مناسب براي کسب و کارهاي کوچک است که در نوع خود بي نقص عمل مي‌کند. يکي از نقاط قوت آن، پشتيباني قوي است. نرم افزار پارسيان جهت مشاغلي که مم به استفاده از سيستم صندوق مکانيزه فروش مي‌باشند مناسب است.


parsiansoftgroup.com


با تمام اين تفاسير تعريف بهترين نرم افزار حسابداري کدام است؟ يک حسابدار يا يک شخص صاحب تجارت، چه انتظاراتي از يک نرم افزار خوب حسابداري دارد؟ اين روزها هنگامي که قصد خريد نرم‌افزار حسابداري را داريد و با شرکت‌هاي توليدکننده نرم‌افزارهاي حسابداري تماس مي‌گيريد، اغلب آن‌ها به نقاط ضعف نرم‌افزار خود اشاره نمي‌کنند و همچنين با توجه به اينکه اطلاعات دقيقي از نياز خود نداريد يعني دقيقاً نمي‌دانيد چه نرم‌افزاري لازم است که بتوان با آن گزارشات مورد نظر شما را تهيه کرد شايد انتخاب نرم افزار کسب و کار برايتان کمي دشوار باشد. بهترين نرم افزار براي حسابداري آن است که به مطلوب‌ترين حالت، احتياجات کسب و کار شما را رفع نمايد و به گونه اي باشد که به راحتي، آساني و بسيار سريع در دست مدير و حسابدار آن موسسه يا سازمان قرار گيرد.


منبع: نرم افزار حسابداري هوشمند نوين با وب سايت https://www.hnovin.com/

بهترين نرم افزار حسابداري

بهترين نرم افزار حسابداري بازرگاني

بهترين نرم افزار حسابداري پيمانکاري

بهترين نرم افزار حسابداري فروشگاهي را از کجا تهيه کنيم؟

نرم افزار حسابداري در سال 1399 چقدر پردرآمد است؟

بهترين نرم افزار حسابداري خدماتي هوشمند نوين

بهترين نرم افزار حسابداري توليدي

حسابداري ,نرم ,افزار ,افزارهاي ,نرم‌افزار ,مالي ,نرم افزارهاي ,نرم افزار ,افزار حسابداري ,افزارهاي حسابداري ,نرم‌افزار حسابداري ,افزار حسابداري شرکتي ,افزار حسابداري هوشمند ,افزارهاي حسابداري معروف ,افزارهاي حسابداري رايگان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
Florence's game جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون و هنرمندان گل یاس مدرسه ما hlblack Brianne's info ebsoft بیست و یکیا watervacuum A Minimalist